Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

La La Land

eldar

Öne çıkan mesajlar

Ne izledime yazacaktım da Oscar'ın önemli adaylarından olduğuna göre konusu olmasında fayda var.

Müzikal filmlere bayılmam, başrol oyuncularının birisine sevmem diğerini pek beğenmem. Eleştirmen yorumları ve yönetmenin hatrına gittim diyebilirim. Nihayetinde iyi vakit geçirdim.

Gerçek hayat müzikal gibi değil ama hayallerinin peşinden gitmeye değer diyor. Bu filmi de izlemeye değer, müzikal seven kesin gitsin zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

ya emma stone cok guzel lan
bir insanoglu bu kadar guzel sevimli fln olmamali ya
eve alsan 7/24 sikilmadan seyredersin bunu.

gözlerden dolayı

gözün rengini değiştir bildiğin burcu.

psikoloji mi okusam calışma ekonomsine mi girsem muhabbeti yapan liseli arkadaşın burcu
Sosyal ağlarda paylaş

Abi çok muzakalin içine giremeyen biri olarak;

Çok beğendim, eskiden ne kadar fazla müzk dinledğim aklıma geldi 1 haftadır paso müzik dinliyorum. Eski manitam aklıma geldi :D vaay be dedim.

Az çok dans ve müzk seven herkeze tavsiye ediyorum.

Hatta şu anda arkada city of staars çalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Guzel film, aldi beni kucukken TRT zamaninda gosterilen eski Amerikan filmleri donemine goturdu. Ayrica uzun zamandan sonra sinema da hungur hungur aglayan gordum.

Oscar kismindan girersek, butun muzik odullerinin (Original score, original song, sound editing, sound mixing) favorisi. Daha 10 dalda daha aday. Total de 7-8 oscar i paketler gibime geliyor.

Emma tamam da, Ryan Gosling in oyunculugu bazi sahnelerde zayif kaliyor. Herhalde baska film yok aday gosterilecek.

Neyse ben biraz daha soundtrack ini dinleyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

O son hiç olmamış ya, direkt filmin belli bir kısmını sildi benim için. Holiwut özüne dönüyor diye ne zaman bir müzikal veya sessiz siyah/beyaz film çekilince hemen oskara boğuyorlar. Jennifer Lawrence bile oskar aldı ya inanılmaz. Ne aktrisler geldi geçti, o eksik kaldı.

müzik

Adamın kadın için çaldığı melodiyi varyasyonları ile tüm film dinledik zaten. Niye en sonunda tekrar etti? Çok klişe.

edit:imla
Sosyal ağlarda paylaş

abi film direk bel altı çalışmış zaten, bir çok insanın sevmesine rağmen bir şekilde ayrıldığı ve aklını kurcalayan eski sevgilisi var, filmi izlerken kafalar direk gidiyor ve bu sayede ekstra bir etki yapıyor. müzikleri, çekimleri her şeyi güzel ama objektif olarak bakarsak teknik dışında bir özelliği yok filmin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...