Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wizardry 8 icin taktikler...

Caine

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Bende ne zamandır bu oyunu arıyordum sonunda bulup baslayabildim. e tabi ki bir kac sorum olucak.

1. grupta bir gadgeter var degisik bir alet yaptım jack in the box diye fear atar diyor ama nasıl kullanıcaz? Equip olmuyor sadece inventoryde duruyor.
2.grupta pickpocket yapıcak adam yok cok sey kaybedermiyim yoksa kasıp ninjaya pickpocket alıyım mı(lvl 7 oldum bile)?
3.pray, acid breath gibi skiller kullandıkca artıyor mu? Oyunun basında monastrydeki satıcıya dalıyım dedim. Adam bir pray yaptı 4 tane lvl 16 wood spirit geldi (ben lvl 4 filanım).
Sosyal ağlarda paylaş

1.el işareti gibi birşey var useitem diyor üstüne getirince, onla kullan equip olmayan itemları
2.hiç pickpocket yaptığımı hatırlamıyorum bu konuda da yazmıosa gereksiz birşeydir herhalde
3.pray büyüyse, o tür büyüden yapınca skill alırsın, skill alınca da gelişir.acid breath de bir değişim olmuyor diye hatırlıyorum.

yukarıdakileri yanlış hatırlıyor olabilirim baya zaman geçti.
acaip canım çekti benim de, naapsak hmm :D yüklesem mi savelerim de duruyor :)[signature][hline]"Zz.. Me busy, go away!"
Arcane, Lazy Peon
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 yıl sonra ...
Praetorian said:

ben bunu hiç oynamadım çok seymi kaçırdım.

eger dungeon crawler dedikleri turn based oyunları seviyorsan wizardry 8 en iyisidir. acayip bir skill stat sistemi vardır. Cok fazla opsiyon var ve aylarca oynayabileceğin bir oyun tabi secretları falanda kovalarsan. maceranın bitmedigi kah zindanlarda kah dağlarda ormanlarda agaç evlerde... bunun gibi mekan bollugu olan oyun yoktur heralde..

acayip atmosferi olan bir suru npc yaratık yer keşfedebileceğin harika bir oyundur. tekrar tekrar oynayabileceğin bir oyun aynı zamanda..
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

Zamanında muhteşemdi cidden.

Ama işte 2013 yılında o grafikler tek kelimeyle horrendous, olmuyor imkanı yok. Zamanında oynadıysanız oynadınız, oynamadıysanız geçti.

grafikleri kötü değil ki, bu türü seven adam bayılır bu oyuna. En iyisi bu benim bildiğim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...