Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wizardry 8 icin taktikler...

Caine

Öne çıkan mesajlar

ewt en bastan yeni bi grupla baslamaya kara werdim... Sorun benim puanlari cok sacma sapan dagitmis olmam we grubun meleede cok kotu olmasi... tabii bi priestin yoklugunu cekmem ayri bi olay... hazir fazla ilerlememisken bastan duzgun bi grupla basliim hehe...[hline]Leave me alone
Isolation bears hope
There's something else waiting
a promise destiny...
Sosyal ağlarda paylaş

yahu konuyu dağitmasak ?

Ben bi soru sorcam . Arnika da bankada, Lorrac idi sanirim bankacinin ismi, bana hostile oldu. Nedeni ordaki alette bir tuşa basmam ... sadece banka guard lari ve bu lorrac bana hostile oldular . Hepsini öldürdüm . Hatta kaçan Lorrac i öldürmemde şehirdeki normal patrol eden guard lar ve hatta brother lar felan yardim etti . Yani şehrin kalan kismina normalim.. Bana saçma geldi yardim etmeleri neyse onu geçelim de sorumu soriyim :

1-Lorrac'tan quest felan aliyo muyduk ? veya önemli bi karakter miydi?
2- bu ilerde başka bi şehire felan girişimi engeller mi ? yani hostile olur mu bana birileri
3-bu olay başkasinin başina geldi mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Soyle bir sorun olabilir... bankada herkezin gizli kasasinin oldugu bi bolum war bi asansorle iniosun... Bu ozel kasalar icin id kartlar war o kartlari gosteriosunki (ID kartlarindan 3 tane war 1i silah satan minatourun biri barmaid kizin dieride yine bisiler satin aldigin birinin (adini unuttum :P)) o asansoru acasin... Belki bununla ilgili bisidir senin ugrastigin id kartlari adama gostermeden bisiler yapmissindir hirsiz yerine komuslardir... Yani bi tahmin...[hline]Leave me alone
Isolation bears hope
a promise destiny...
Sosyal ağlarda paylaş

Birisi kişisel kasalara gidiyor diğeri bankanın genel kasasına

Senin yaptığın şey genel kasaya giden yeri izinsiz açmak olduğundan bir hırsızlık girişimi yüzünden bankadakiler hostile olmuştur.

İlerde bir sorun olacağını sanmıyorum ama bir banka hırsızısın burdaki herkesin gözünde :)

Hemde başarısız bir banka hırsızı![hline]Düşündüğünüz gibi yaşamazsanız, yaşadığınız gibi düşünürsünüz..
Sosyal ağlarda paylaş

Heheh ben de o düğmeleri nerde görsem heycanlaniveriyorum ya :) Bu arada kim demiş başarisiz olduğumu bütün herşeyi silip süpürdüm :) . bu arada cursed olan kiliç mükemmel bişi yahu her elde 50 üstü vurmaya başladi fighterim :)

Bu arada myre(ismini unuttum gülmeyelim) yi bi el daha levelladiktan sora bard'a, valkyrie olan kişiyi de ranger a dönüştürücem ikisinin de levellamasini bekliyorum .

bişi daha şu anda ismini unuttuum şehirde herşeyi yaptim sanirim, bi tek o gemiyle felan bişiler yapmam lazim, bi de devasa bi kule var ona giriş bulamadim(ordan bir potion buldum mekanik bişi repair etmek için snairim ama nerde kullancağimi henüz bulamadim.) biraz tüyo verebilir misiniz?

ha bi de hatirliyorum da monastery de iken, bir veya iki kasa anahtar istiodu ... wheel key denen şeyi onlardan birimnde mi kullanmam gerek ? çünkü bi tanesi yuvarlak falandi ama monastery fazla karişik geri dönmek istemiyorum şimdiden teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

Evet Valkyrienin neden Ranger olmadigini cozdum... Rangerin mimimum stat gereksinimlerinden biri 55 sense... Ama bizim kizin sense'i 50 bu sebeple ranger olamiyo... Sizinde basiniza gelirse yukselttikten sonra olmasi lazim...[hline]Leave me alone
Isolation bears hope
a promise destiny...
Sosyal ağlarda paylaş

Evet evt, ben gruba katilan rogue un int ini 10 arttirmak üzereyim bard yapabilmek için . öle deişince tam nasil oluyo merak ediyorum . yani şimdi rogue adam ve 18 filan pickpockets i var, bard olunca nolcak onlari music e dönüştürebilcemmi filan en iisi ben oyniim oyunu gecenin bu saattinde
Sosyal ağlarda paylaş

evett...
yeni partim ile oyuna basladım ve bi kac ders daha aldım
birincisi yeni partim melee icin bicilmis kaftan
parti:

1 dracon samurai (elde "bloodlust" adlı kılıc ile her turn berserk vurup toplam damage'ı 70 civarı oluyor bir de ustune lightning speed geldi mi 150'ye kadar cıkıyor tek elle versdigi damage)

1 halfling ninja (attıgı power 6 fireball,iceball,flash dustlarının haddi hesabı yok)

1 elf mage (fire powerı 100'e dayandı...asırı cabuk gain alıyolar magic powerlarına)

1 mook ranger (valla denedim ve sevdim...cok faydalı bir eser.)

1 lizardman fighter (bu da berserk sahibi bir arkadasımız ve tek el damage miktarı 30-50 civarı..normal kılıcla)

1 de dwarf priest (e kacınılmaz olarak..tek yaptıgı is heal pray bless ve paralyse zaten)

alınan ders ise:

#kesinlikle asırı gelismeden heyooo hogarı yendim yollar benimdir demeyin..ileri de wildernessa girince butun partileri yenebiliyosunuz ancak ortlaıkta dolasan 2 sorceress ve 7 roguedan olusan grup canınızı sıkıyor. 413423 defa yaptım savası ve sorceresslar daha ilk turnde bir fire ve bir earth elemental yaratıyo (hpleri 300'er) . firedan elin oglu 40 dmg alırken bu hatunlar 8 dmg alıyo..ice ise yarıyo ancak ona da vakit kalmıyo. elementallardan sonra her turn 2 fireball yiyosunuz. flash atsanız bile diplerine , kor olup kacıyolar. ancak 1 turn sonra gene donuyolar.hala kasmaktayım oraya muhtemelen 20k exp each alacagım o savastan ama siz siz olun trynton bitmeden oraya girmeyin..

[Bu mesaj Caine tarafından 15 Şubat 2002 12:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Aha sorun: Trynton Upper Branchesde 6. kata cikacam aha onumde sakkadanak bridge kirildi??? Kendimiz tamir etmeliymisiz yolunu bulamadim... Bilen war mi?

Bu arada Trynton denen yerde acaip yaratiklar war tam xp
kaynagi herkeze tawsiye ederim :) (Leaf Spritelar acaip bi olay o ayri :))

Cok ilginc bisi daha bende yazilar kaymis (bug!?!)... Nasil derseniz mesela split item yazacagi yerde merge item AC yazicagi yerde Stamina falan yazio??? Sizde de ayni sorun war mi?[hline]Leave me alone
Isolation bears hope
a promise destiny...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu 6. bough daki rattkin benden ne icin geldigimi soruyo ne denediysem olmadi??? Ne diecez?

Bu arada Statler 100u gecince hangi skiller kazanilio? Benim bulduklarim:
Power Cast - Intelligence
Power Strike - Strength
Iron Skin - Vitality
Iron Will - Piety
Reflexion - Dexterity[hline]Leave me alone
Isolation bears hope
a promise destiny...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...