Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

birine hakaret etmek

feverfeverray

Öne çıkan mesajlar

Flassh said:

turbanlılar da twitche geldiyse gemiyi terk etmenin zamanı gelmiş bence

ha bi türbanlı gelince bozuldu asdfg

op'un kanalına baktım dün, hafif tombul bir kız erkeksi tavırlarla "abi, abi" diyip sigara içerek league of legends oynuyordu.

hani kim neden izliyor bunu diye sormayacağım da twitch zaten böyle bi yer. ciddi turnuvaların, conventionların, maçların canlı yayınları dışında çer çöp dolu. arada hiç sırıtmaz türbanı falan.
Sosyal ağlarda paylaş

he ben ayıyım zaten aksini iddia etmiyorum ki :D

abi diyip kamyoncu gibi sigara içiyorum so what
özür dilerim tipik beyaz kız olamadığım için.
"hafif tombul" değil bu arada şişmanım ben. ekstra detay vereceksek böyle verelim.

-bu yüzden izlenmiyorum zaten-
tl dr, twitch benim yüzümden çöp olmadı 3 senedir burdayım ben.
Sosyal ağlarda paylaş

gömmüyorum yav, stereotip kadın profilinde olmadığımın ben zaten bilincindeyim. siz beni boşuna gömmeye uğraşmayın o yüzden. =)

içime içime konuşamıyorum ben, heyecanlıyım biraz. 20 erkekle büyüdüğüm için de abi abi diyorum, bir de babam çok bağırır benim ya. adamın normal konuşması bile döver gibi. o yüzden öyle. lol'e denk gelmişsin imam bu arada, dün bioshock oynuyorduk.

ondan önce de witcher 3 vardı, arada uğra.
Sosyal ağlarda paylaş

ya cevap verebilecek akıllı kız görünce ağzı yüzü kayıyor buradakilerin. 25-40 yaşları arasında beyaz, kadınlardan nefret eden sapık katil profilinde adamlarla dolu burası.

sana gelene kadar elli tane adam gelip geçti, onlara yağ bile çektiler belki 100 tl atar, belki yanındaki manitalardan bana düşer diye.

dilana da kzııyodum ama o da çok güzel yönetiyor kitleyi. bazı insanlar ne yazdığını ayırt etmeksizin her postunun altına laf yapıştırmaya kasıyor. sorun orada. kız drama yaparsa laf çarp, gereksiz bişey söylerse çarp ama "oo kız xyzsi alırım bir dal" yazarsan olmuyor. bunun tersine stereotipe kayıyorsun.

not: wk değilim. sjw hiç değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

dylanN said:

Stereotip kadın nasıl oluyor ki?

eksik yazmışım. kızların hepsi dramacı, forumda gariban erkeklerden prim yapan düşkün ilgi açı kızlar deniyor. yapıyorsunuz da bazen, ama sadece o zaman lafı çarpmak lazım diyorum ben. öbür türlü kızların postlarını aratıp sıradan altına laf yetiştirince de takıntılı erkek stereotipi gibi olunuyor demek istedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...