Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gwent : The Witcher Card Game

Daesu

Öne çıkan mesajlar

her update sonrası bi ortalık karışıyo ama sonra min-max hesabı aynı deckler cıkıyodu karşıma. nilf geldiginden beride acıp bakamadım ama tertemiz oyun sallayın digerlerini buna takılın.

ama gwent = card advantage. deckleri yaparken mutlaka CA vericek bir yada daha fazla kart olmasına dikkat edin. ben uzun süre francesca ile ST oynadım, elim güclü olmasa bile 3-4 bazen 5 kart öne gectigim icin kazanıyodum yüksek winrate ile. 2 round push yapabilen tek faction STidi o zaman.

decoy,aero heralde ilk craftlanan kartlardan
milwa,toru,yaevin ciaran st icin en iyiler. bi ara aelirenn + isengrim abuse ettim efsane ama nerflediler.

3. round sk resini tek kart ida ile ambushlamak, ragequit machine

o kadar yazdımda bunların hepsi degişmiş olabilir ya, ben bi patcnotlarına bakim :(
Sosyal ağlarda paylaş

Decoy'u craftlamayın, level 20'da level up reward'ı olarak ücretsiz veriyor oyun. Zaten ilk olarak epicleri craftlamak daha mantıklı, legendaryler çok maliyetli.

Ayrıca yeni gelecek olan patch'e baktım biraz, hiç hoşuma gitmedi değişiklikler. Oyuna daha fazla RNG ekleyip gold kartlara dmg vurabilen her şeyi kaldırmışlar.

@Masticore, reroll'den kastın wipe ise evet gelecek ancak para ile aldığın tüm kegleri tekrar açabileceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Bir soru. Reroll gelicek mi oyuna ? Market açık çünkü
wipe gelecek ama parayla aldığın keg kadar keg geri gelecek sana

http://media-seawolf.cursecdn.com/attachments/0/215/status_update_en.png

steam'e gelsin de oyun nasıl keg alacam belli değil, steam walletta limitim doldu sdfghj
Sosyal ağlarda paylaş

Kinguinde falan baya ucuza bulunuyor keyler.

Az birşey oynamayla wipea kadar rank10+20 level rahat yapılır o da 28 kege tekabül ediyor başlangıç için iyi.

Güzel tarafları; rng baya az, oyunları şansa kazanıp kaybetmekten ziyade doğru oynayan kazanıyor.

Keg almak hs packlerine göre daha kolay. Daily ödüller görev şeklinde değil sabit ve round kazanmayı istiyor. Yani oyun kazanamasanız bile tamamlamak mümkün. İlk tier direkt 100 ore veriyor tamamlayınca onla da bir keg alınabiliyor.

Maçlar round üzerinden olduğu için oyün süreleri aşağı yukarı sabit. Hızlı bitirmeye yönelik facedeck vs. olayları yok. Düşük rankta bir oyunla ropecoachun oyunları arasında pek süre farkı olmuyor.

Betada olmasının da etkisi var tabi ama balance konusunda daha agresifler. Zamanla oturur yeni kartlar dengeler demek yerine daha direkt değişiklikler yapılıyor ve oyuncu feedbacki dinleniyor.

Kötü taraflar ise; feedback biraz fazla dinliyorlar özellikle yeni gelecek patchde yüksek ranklarda dengeli olan ancak düşük rankları domine eden kartlarda değişiklik yapıldı baya bi meta kartı çöp olacak gözüküyor.

UI baya kötüydü yavaş yavaş adam ediyorlar. Yine baya birşey gelecek ama hala eksik çok gibi.

Bunu ben pek yaşamadım ama çok okudum yeni başlayanlar kartları anlamada falan sıkıntı yaşıyormuş. Oyun mantığını anladıktan sonra dil probleminiz yoksa çok sorun olacağını sanmıyorum.

Yine bana pek olmadı ama dc problemi yaşayanlar oluyormuş. Üzerinde çalışıyoruz dediler en azından reconnect gelecekmiş.

Özetle kart oyunu seviyorsanız her türlü denemeye değer ama sık sık değişiklikle falan uğraşamam diyorsanız open beta da bekleyebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

Masticore said:

Bir soru. Reroll gelicek mi oyuna ? Market açık çünkü
wipe gelecek ama parayla aldığın keg kadar keg geri gelecek sana

http://media-seawolf.cursecdn.com/attachments/0/215/status_update_en.png

steam'e gelsin de oyun nasıl keg alacam belli değil, steam walletta limitim doldu sdfghj

Valla benim hoşuma gitti cok. Ben de öyle düşünüyorum steam'e gelicek mi kesin ? Çizimler cok iyi

http://media-seawolf.cursecdn.com/avatars/thumbnails/5/213/800/1048/50172icon.png

Şunları görünce kusasım geliyor artık.

http://unpauseasia.com/wp-content/uploads/2016/08/Blizzard-Entertainment-Hearthstone-One-Night-In-Karazhan-Medivh-1024x576.jpg

Bu arada lifecoach'da oynuyormuş

@Narius

Bu kadar güzel anlatımla bile anlamayanın oynamaması daha iyi ya.
Sosyal ağlarda paylaş

neutral olarak craft edilecek en iyi gold epic nedir ? gold'lar (edıt: legend.'lar) 800 epic'ler 200 istiyor.

topu topu 400 scrap var :) aslında rare cok kartım var yapman gereken ama 80 rare'e vericegine gold epic'lere harcamak daha mantıklı gibi 200.

Herkeste 1 Yennefer: The Conjurer var mesela. Cok cok iyi bir kart degil belki ama tüm class'lar la kullanılabiliyor fakir dostu :)
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Lvl9'um herkes agzimi burnumu kiriyor herkes dedigim monster'lar cunku herkes monster oynuyor acayip uyuz oldum bu duruma zaten. Weather full + sis ile cosan kaetlari var + bir el sonra avantajli basliyor + oldurdukce deckten resurrect olan kartlari var. Nilf ile ne yapacahimi sasirsim

Reveal ng ile devam ediyorsan şu an pek iyi değil o deck. Morvran kontrol deckleri kullanılıyor daha çok. Cahir değişikliğinden sonra o da nasıl olur görücez tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...