Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

xaty & copry wedding :)

copry

Öne çıkan mesajlar

copry said:

Paticik sayesinde tanıştık, arkadaş olduk ,sevgili olduk .. şimdi de karı koca oluyoruz ... Siz de yapabilirsiniz (:P)
Sizleri de bekleriz patiler :) eskişehirde 26 kasımda düğün

(İlk dans ve salona giriş şarkısı önerileriniz de itinayla değerlendirilecektir. )

hayırlı olsun :)
salon neresi? buzz ateşini kiraladık bizde yaz için :)
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

Lan!
Sen de mi evleniyorsun
Neler oluyor amk

İş çıkışı beyaz yakalı kızın işyerine gidip arabayla alarak 1+1 residansımıza getirip, akabinde italyan makarna ve rose şarap eşliğinde film izleyecez ayağına sokulmak suretiyle gece rızkımızı çıkarttık hepimiz yeterince.
tadını aldık, yetti.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

senko said:

Lan!
Sen de mi evleniyorsun
Neler oluyor amk

İş çıkışı beyaz yakalı kızın işyerine gidip arabayla alarak 1+1 residansımıza getirip, akabinde italyan makarna ve rose şarap eşliğinde film izleyecez ayağına sokulmak suretiyle gece rızkımızı çıkarttık hepimiz yeterince.
tadını aldık, yetti.

ben de o taraflardayim, cikista alayim mi seni. sarap da var :)
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

tadını aldık, yetti.

simdi de iste sedan,station vagonla ters dublexte kurufasulye bulgur ayran ucgeninde iclikle goz6 seyrederken uyuyakalmaya yatay gecis altyapi calismalari..

bu arada hanima telefon edip soyleyeyim ya aksama kurufasulye yapsin..canim cekti..
Sosyal ağlarda paylaş

ayran bulgur zevkli bayaa ya.
anadolu çocuğuyuz anasını satim, yakamız beyaz da olsa işçiyiz sonuçta, çakma elitlik sürdürülebilir değil bizim için. gençliğimizde ağzımıza bir parmak balı çaldık, devamını getirecek daşşak yokmuş onu anladık. verin ağalar çizgili pijamayı, verin televizyon kumandasını. bizim aristokrasimiz de buraya kadarmış.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

Lan!
Sen de mi evleniyorsun
Neler oluyor amk

he ya, düğünden sonra bi drunken duck yaparız senkocum :) 19 ağustos, yaz ajandana :P

copry said:

@arc bizim de buzz atesi salon ^^

yaz bizi, bi gelip görelim :P
enee cumartesi gününe denk geliyormuş ama :( du bakalım kliniği ayarlayabilirsem katılmak isterim cidden :)
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

ginaly said:

Saeros said:

ginaly said:

herkes evleniyor

valla ben bile evlendim, sen daha anca pie chart falan çiz

ben evliyim aga 3 aydır (:

bir aydir da ben evliyim. Bekarlik cok kötü bisi gencler. evlenin!

1-3 yıl arası evli erkekler evlenin diyor
3-10 yıl arası evliler sakın evlenme diyor
10+ evlenirsen kafanı ... diyor.

ben deneyimlileri dinliyecem sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...