Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patishion

barbu

Öne çıkan mesajlar

Üstteki bot güzelmiş bende beğendim. Ayakkabı genelde hummel. Kot levi's mavi. Üst baş çok değişiyor yurtdışından falan var bilmiyorum markalarını. Zara pull and bear falan var tr den. Parfüm bi tane yeni buldum hoşuma gitti, My Land - Trussardi diye bişey.
Sosyal ağlarda paylaş

2010-2013 plaza faresi smart casual altı home kit.

ginaly said:

barbu said:

aynı şekilde skeçırsda da olmuştu. ayakkabı bulamıyorum rahat. illa nike mike harbi spor ayakkabısı olacak. böyle casual casual giyeceğim rahat bir ayakkabı bulamadım.

http://cloud.camper.com/is/image/JGVzaG9wOCQ=/18304-024_L.jpg

şunu al 1 ay giy,
rahat edemezsen parasını ben verecem.
Sosyal ağlarda paylaş

code en iyi kokulardan biri bence ama kalıcılığı ve farkedilirliği düşük abi. sıktıktan 2-3 saat sonra boynundan öptürmen gerekir koklatmak için.

gerçi dior intense'in de çok iyi değil. iyiymiş de reformülüze etmişler. kokusuna hastayım diye vazgeçemiyorum.

yeni parfümü çıktı diorun sauvage diye. onu da öneririm. parfüm arayışında olan denesin.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen senko. o da ayrı. 2 adım yürüyorum duyuyorum çarşıda.

esh edp olması her zaman kalıcılık, farkedilirlik artırıcı bi etki anlamına gelmiyor. genelde hep edp kullanıyorum, çok daha kalıcı ve projeksiyonlu edt'ler gördüm.

misal ilk postta dediğim 2 parfüm de edp. kalıcılıkları iyi ama farkedilirliğe pek bir etkisi olmuyor. jpg2 dediğim bu konularda sağlam ama onun da kokusu 4. saatten sonra yavanlaşıyor.

eğer parfümde amacınız güzel kaliteli kokudan öte sadece parfümün yayılması ve herkese gitmesiyse direk gidip paco rabane parfümleri kullanın. one million, invictus. sıkın bunları akşama kadar kadar kokar. kıyafetten 1 hafta çıkmaz.

hem kötü kokular da değil tabi paco öyle anlaşılmasın. ama invictus bi ara limon kolonyası kadar yaygındı heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

abi o parfüm de artık tükendi be. çıktığı günü hatırlıyorum ilkokulda mıydım neydim.

tokyo vardı işte kenzonun. yıllarca kullandım ölüyordum bu kokuya.
kaldırdılar bir anda.

http://www.firsatkokusu.com/pictures/201151615624_kenzo_tokyo1_1.jpg

yıllarca bunun benzerini aradım. çok yaklaşsam da aynı tadı alamadım. hatta bunu bulucam diye parfüm uzmanı oldum zaten.

ama yok. unutulmaya yüz tutmuş eski bir sevgili artık. :(

ebayda hala satıyolar baya aslında ya. kullansam mı tükenene kadar acaba.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

code'un kalıcılığını bilmiyorum da
farkedilirliği yüksek ya bence
sonuçta ilk farkedilen notları deri ve anason
bu kombinasyon pek fazla parfümde yok.

en rahat ayıklabildiklerimden bir tanesi, armani code bir mekanda.

abi işte sıktıktan sonraki bi kaç saat baya yayılıyor. akşam çıkması için iyi. ama ben sabah işe giderken sıkıp öğleden sonra belediyeye gittiğimde falan kızlara kokmak istiyorum. bana yaramıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

network, damat, avva, bazen altınyıldız. fukin kamu =(
casuala pek para harcamayanlardanım, toplasan 2 kot 3-5 gömlek 5-6 tshirtüm vardır. Onlar da levi's, h&m, zara, jack jones fln genel markalar. Bu ara bi massimoya uğrayasım var da çok girer diye gitmiyorum :/

Ama acil ayakkabı almam lazım, en son yazın jack jonesdan 40liraya bişi aldıydım baya bi idare etti casual olarak şimdi kotun kanvasın altına çok yazlık işi olmayacak bişi önerin pls. 300-500 de vermem tabii.

bi de parfümde sıkıntım yok da roll-on tavsiye edin lan bi kere burda bi konusu dönmüştü bulamadım, bıktım dandik roll-onlardan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...