Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Euroleague Final Four 2017 @Istanbul

Baggio

Öne çıkan mesajlar

escape said:

şuradaki kitle futbol taraftarı. yılların ezilmişliği var; gs'nin avrupa kupalarından dolayı.

avrupa'dan herhangi bir kupayı o kupayla eşdeğer tutuyorsunuz ona diyorum.
E tutuyorsak da biz tutuyoruz eşdeğer, sanane?

Yarın UEFA kupası alırsak onu da bundan üstün tutanlar çıkabilir belki de, bu seni niye bu kadar geriyor da gelip burda "BENİM KUPAM DAHA BÜYÜK EN BÜYÜK BAŞARI BU DİYEMEZSİNİZ!1!!! RİYKERİNK BEY DİYECEKSİNİZ!!!" diyorsun onu hiç anlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

escape said:

şuradaki kitle futbol taraftarı. yılların ezilmişliği var; gs'nin avrupa kupalarından dolayı.

E tutuyorsak da biz tutuyoruz eşdeğer, sanane?

Yarın UEFA kupası alırsak onu da bundan üstün tutanlar çıkabilir belki de, bu seni niye bu kadar geriyor da gelip burda "BENİM KUPAM DAHA BÜYÜK EN BÜYÜK BAŞARI BU DİYEMEZSİNİZ!1!!! RİYKERİNK BEY DİYECEKSİNİZ!!!" diyorsun onu hiç anlamıyorum.

tutamazsın abi kusura bakma. futbol başlığında avrupa başarıları muhabbeti döndüğünde bu kupayı görmek istemiyorum.

bu arada fenerbahçe basketbol takımını tebrik ederim. umarım her sene alırlar o kupayı.
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

kitle dediğin kimdir nedir bilmem ama senin basketbolu futbolun arkasına koyuyor olman diğer insanların hangi başarıya nasıl sevineceğini belirleme hakkını sağlammıyor işte kafanızın almadığı şey bu. bu kupa bu spordaki tüm takımların almak isteyeceği en büyük kupa. bu kupadan daha büyüğü yok ve kupa bizim müzemizde. futbol, voleybol, kadın basket falan ilgilendirmiyor kimseyi. hiçbiri buradaki başarı ile karşılaştırılamaz çünkü farklı branşlar.

çok zor değil ya anlamak. biraz kafa kullanmak lazım sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...