Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eve beleş oluyor?

behran

Öne çıkan mesajlar

En baba en pahali gemiyi bile alsan karsindaki adam 1 gunluk skille ciklet parasina bir gemi ile senin warpa cikmani engelleyip arkadaslarini cagirir, yavas yavas kivrandira kivrandira patlatirlar senin gemiyi.

Eve'de en baba diye bisey yok. Her profession icin ayri ayri gemiler var ve bunlar kullanabilmen icin gereken skill ve isk bakimindan 3 tier'e ayriliyor t1 t2 ve faction/storyline seklinde. Yani en basit haliyle anlatmak gerekirse, ticaret skilleri kasip savas gemisine binemezsin, yük gemilerine binersin. En baba yuk gemilerinden olan jump freighterlara 60 gunde binersin mesela. Ama combat skilleri kasmis adamin buna binebilmesinin bi anlami yok, skilleri kasmadiysa binemez dr zaten. Bunun combat alaninda muadili olan carrierlara biner mesela. Ve gelip senin gemiyi patlatabilir evet.

Oyunda ship tree var gir bir incele orayi. Gemilere sag tiklayip show info de, cikan pencerede tablari incele descriptionlari falan oku. Requirements tabinda hangi skiller lazim oldugu yazar. Kafanda canlanir biraz en azindan.

Ilk aydan kendi pleximi kendim kazanayim olayi da biraz yalan. Isi bilen iyi bir ekiple falan oynaman lazim null secde farm yaptircak sana. Arkadasin falan varsa olabilir. Onun disinda zor biraz. Mininge falan da bulasma para kazancam hayaliyle. Millet 7 charla falan yapiyor da anca dise gelen getirisi oluyor. Hobi olarak yapabilirsin yine.

Bir iki ay subs yap o sirada kesfedersin oyunu zaten yavas yavas kendine bi yol cizersin
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Frostbite said:

Nereye yazacagimi bilemedim.ben oyuna baya bi ara vermistim yeniden baslayacam ama malum dolar aldi basini gitti.en ucuz nasil tekrar baslatayabilirim? Ikincisi su steam den bir yıllık hedesi varmış ama ben hesabı steamden acmamıştım.yinede kullanabilirmiyim bu bir yıllık zamazingoyu?

Steam den açmadıysan malesef kullanamıyorsun. karakter başı 78 TL ye taşımıştım steam e karakterleri. Şimdi 20 $ para oluyorsa ona taşınıyor.

Paticikten plex satın alıp öyle devam edebilirsin. En ucuzu o şekilde. Yarı fiyatına geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...