Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eve beleş oluyor?

behran

Öne çıkan mesajlar

Actigin karakter hangi irksa o irkin t1 frigate destroyer ve cruiserlarini kullanabiliyorsun. Navy versiyonlari da dahil buna.
Caldari ise actigin karakter, vexor kullanamazsin mesela alpha clone ile.

Moduller icin de aynisi gecerli, t2 haric kullanilabiliyor. Faction yada deadspace armor rep yada shiled booster takabiliyorsun mesela ama t2 takamiyorsun.

T1 industrialler ve venture var bi de bunlara ek olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar yeni başlayan oyuncu 14/21 günlük trial süresinde bir şey anlamadan oyunu bırakıyo diye trialden süre sınırını kaldırmış. Böylece yeni başlayan oyuncuların plex yada USD derdi olmadan daha fazla oyunda kalabilmelerini, beğenirlerse belli bi aşamadan sonra plex yada para ile oyuna Omega olarak devam edebilmelerini hedeflemiş.

Eski oyuncular oyunu bedava oynasın diye yapılmış bir şey değil. Hatta öyle olsa uzun vadede daha kötü olur. Oyun bedava diye eski oyuncuların CCPye para vermeleri gerekmese, CCP para kazanmak için P2W olayına geçmek zorunda kalır. Onuda almayayım :)
Sosyal ağlarda paylaş

İsteyen istedigine binsin ama skill basamasın. Onun için para odemesi gereksin. Şunu yapmaları lazımdı. Birde subcaplerle sınırlasınlar hadi tamam işte.
T2 takama, baska race in gemisine bineme vs şu haliyle ucuz cash grab android oyunlara benzemis resmen ccp saygımı kaybetti. P2w olmuş oyun asıl simdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim derdim oyunun beles olması degil ya. Oynamıyorum artık zaten, ama dedigin dogru oynacak adam en kotu 2 gunde incursionda yapıyor o parayı. Ki steamde 2 plex 50 lira falandı çok degil. Ben ccp nin boyle sacma birsey yapmasına uyuz oldum sadece. Şunun bir tık ötesi "Buy more coins to unlock T2 modules!" kafası.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun en büyük sorunu yeni oyuncuların trial süresince oyundan bir şey anlamayıp oyunu bırakması. Uzun vadede oyuncu sayısını düşüren bir faktör. Online bir oyunda oyuncu sayısının azalması oyunu bitirebilen bir faktör.

Bu yüzden adamlar dedi ki bundan sonra belli kısıtlamalarla oyun bedava. Yeni oyuncular istediği kadar deneyebilir oyunu. Çok uzun zamandır oynamayan oyuncularda para yada plex vermeden oyuna bir şans daha vermek adına girip bakabilir (Eskiden bi oyuna bakayım diye (1 seferlik 4 saat hariç) kafana göre giremezdin). Baktı oynayacak plexini alır tam olarak oynar, beğenmezse hiç bir sey kaybetmeden tekrar oyununu silebilir.

Sanki hiç bu detaylardan bahsetmemişlerde son anda biz bedava dedik ama şunlara şunlara binemezsin dediler. İlk baştan beri açıkladıkları şey bu adamların.

Ne memnuniyetsiz insanlarsınız :)
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

Benim karşı olduğum tek şey ırk kısıtlaması oldu adam oynayacak kalkacak başka ırk istediğinde ya para verecek ya da onca emek boşa gidecek yeni karakter açacak

Aynı anda 4 yeni karakter açıp hepsine skill kasabilir. Elinde 4 tane her ırkın cruiserına kadar binebilen karakter olur. Cruiserdan büyük gemilere geçme zamanı geldiğinde plexini alır oynar. En azından plex alana yada oyuna para harcayana kadar oyunu her ırkla belli bir seviyeye kadar deneme fırsatı bulmuş olur, ona göre paralı hesabını sevdiği ırktan devam ettirir.

Oyuna gelen bu yeni özelliğin elle turulur hiç bir kötü tarafını göremedim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...