Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Luke Cage (2016) - Netflix

Aluriel

Öne çıkan mesajlar

iki bölüm izledim, jj>lc=dd1>dd2 diye düşünüyorum. sezon sonuna fikrim değişecek mi diye not alayım istedim. ama değişmez heralde, neticede ortada bir krysten ritter gerçeği var.

allah ilk blade filminden de mcu'dan da netflix'ten de razı olsun hakkaten ya.

hele havalimanında falan eskaza stan lee'yi görsem elini öpüp bayramlaşıcam yeminle, selfie çeker atarım buraya da <3
Sosyal ağlarda paylaş

KenshinHimura said:

he bone he o kadar kolaya indirgedik zaten olayı

all-powerfull opresive bi ex-bf var kıza ptsd hastası olacak bi tramva yaşatmış hala kızı stalklıyo , dominating bir gücü var , bırakamıyo kıza deli gibi aşık, kız çaresiz zayıf ama özgürlüğünü kazanmak ve dik durmak için çabalıyo kendi bedeni kendi kararı kimse onu opress edemez

dünya genelindeki ergen kız fantazisi şu yukarda yazan şey

hayat hikayem
Sosyal ağlarda paylaş

Diğer Netflix/Marvel dizilerine göre çok basit olmuş bu, hoş Luke Cage'den de çok derin bi senaryo konu beklememek lazım herhalde.

azcık spo

Cottonmouth'un gidişi kötü oldu ya, yenisi tam pislik hergele, onu kırayım bunu patlatayım, Cottonmouth şekil adamdı, izlettiriyordu kendini.

Reva da şaşırttı senaryo biraz, dümdüz bişi bekliyodum o da alttan iş çevirmiş iyi de yapmış fdsf

son 3 bölüm kaldı ama heyecan bitti bende, akşama sara sara izlerim büyük ihtimal 8-)

Iron Fist'den ümitliyim yalnız, daha kaliteli bişi çıkartsınlar buna göre.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
jessica jons baya kötüydü abi, yani dr who olmasaydı gerçekten 3/10 falandı dizi, ne yazdım ilk çıktığında hatırlamıyorum övdüydüm biraz o zaman ama dd2 ve lc den sonra baya dandik kaldı bu 4 sezon içinde.

ben baya beğendim, black tema iyi olmuş, genel olarak fena değil ama

villainlar çok kolay yenildi o kısımlar biraz zayıf olmuş, cottonmouth fena değildi, sonuda da nispeten iyiydi ama diamondback çok saçma yenildi resmen

bi de claire niye her gördüğünü atlıyor, jj ile seks değil mi lc, iron fist gelince bi tur da ona yazar şimdi bu luke

mahkeme vs

uğraşırken
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
abi
8. bölüme gledim, ve an itibariyle bırakıyorum. netflix dizilerinin en boktan tarafı bu işte. başrol iyi, orta kararlı, figüranlar da bir tık altı. ama işte yardımcı oyuncu mu diyorlar ne diyorlar, hep böyle zorlama, rolünden altından kalkamayacak tipleri veriyorlar.

flashte mesela esas oğlanın üvey kız kardeşi.
dd - fisk/kingpin
luke cage - gerizekalı karı dedektif mercedes mi ne

abi sıcağı sıcağı çok pis giydirirm bu karıya da neyse. ne lanet bir karakterdir lan ? zenci diye mi koydular, yönetmenin metresi mi nedir yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 7 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...