Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Kupa | Beşiktaş - Galatasaray | 13 Ağustos Cumartesi - 20:45

Llama

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

İki üç tane iyi oyuncusu olup gerisi çöp oyuncu grubu denince Beşiktaş diye düşündüm cümlenin devamını okuyana kadar :)

Muslerayi kescek kalecimiz yok
Ismail gs de 11 oynardi fenre gitti orda da oynucak yerine barcadan adam aldik lel.
Rhodolfo gsde 11 oynar
Marcelo supheli.
Beck gs de her sag beki keser
Atiba tum takimi dover
Ozzy ruyanizda bile göremezsiniz
Sosa icin olup bitersiniz
Quaresma ?
Olcayi ben bile istemiyorum ama yine de 》》olcan adin
E gomez ?

Ozetle 11 oyuncunun 8 tanesi gsde banko 11 oynarken Beşiktaş ile karistirmak baya talihsiz olmus :(
Sosyal ağlarda paylaş

Birebir karşılaştırmayı sevmem de.

Muslera'yı zaten gördük
İsmail'e hep dedim kötü adam diye, Carole varken zor. Adriano dövüyor ama o mevkide, orada BJK önde.
Stoperlere katılıyorum, biri banko oynar, diğeri Chedjou'yla kapışır, ki Chedjou benim tercihim.
Beck vs Linnes şüpheli
Atiba < formda bir Selçuk
Ozan'ı bedava GS'ye verseler istemem, ama işte o mevkide adamımız yok diye avantajlı.
Quaresma'ya karşılık Bruma var, kariyerleri bir değil ama Bruma şu anda daha formda
Olcay'ı kadro dışı kalmış Olcan yerine Podolski'yle kıyaslayıp ezebiliriz.
Sneijder varken Sosa'nın yüzüne bakmayız
Ortada daha Gomez yok, Cenk - Eren kıyaslaması için henüz erken :)

Yani baktığın zaman 6 banko GS, 2 banko bjk 3 de ortada var benim görüşümce.

Sosa'yı Sneijder'le karşılaştırmaya utanıp da ismini yazmadan "her türlü istersiniz" demenden, ve Podolski'yi es geçip kadro dışı Olcan'ı 11'e koymandan belli zaten senin de bunun farkında olduğun :)
Sosyal ağlarda paylaş

olimpiyattaki maçta bankocu podolski napmıştı? Onu marke eden kötü ismail ceza sahasında karşı karşıya bile pozsiyona girmişti, onu hatırlıyorum.
Gerçi kötü ismaili fbye kaptırdık :(

Tolgay/Atiba/Ozzy üçlüsünden sakatlık vermememiz kupadan daha önemli bu arada. Kupanın psikolojik boostu olur o da 2, 3 hafta sürer en fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

gs'nin tek olayı muslera, podolski ve sneijder zaten. kritik noktalara 4-5m'a oynayan iyi adamlar bulmuşlar, bunların performansına bağlı olarak maçları fazlasıyla değişken.

kadronun gerisi yapı ve nitelik olarak çöp. 35 kişilik kadro olacak neredeyse; toplasan 2 düzgün stoper etmeyen 5 stoper, 1 sağ bek etmeyen 5 sağ bekleri var. sol bekin alternatifi yok, oynayanı da hasan ali - ismail kıvamında. selçuk gibi 90 model bir dm var takımda, orada başka adam da doğru düzgün. genç yetenek diye alınanlar tam bir çöp.

böyle tekli maçlarda vs. 3-4 kişinin performansıyla alıp götürebilir belli olmaz ama ligde yalan olur. kupa beyi der geçersiniz sonra boşver.
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

gs'nin tek olayı muslera, podolski ve sneijder zaten.
Ya tamam biz de cok elestiriyoruz takımı da madem bu kadar bos bir takım - neredeyse aynı takımla - bir onceki sezon once nasıl sampiyon olduk. Gecen sene ligin (forvetsiz/sneijdersiz - 10 a yakın mac kacırdı) 2. en cok gol atan takımı nasıl olduk. Kupayı nasıl aldık. Bu kadar abartmanın alemi de yok. Bizim problemimiz savunmaydı gecen sene. Bu sene de aynısı olabilir olamaz diye birsey yok ama transferler yapıldı/yapılıyor gorucez durumu.
Sosyal ağlarda paylaş

o zamanı bilmiyorum abi ama yüksek ihtimalle daha dengeli bir kadrosu vardır şu ankinden. bjk ve fb'nin de kötü dönemleriydi. şu an kadro yapısı felaket resmen, sadece bu üç oyuncunun ayağına bakıyorsunuz (bruma da eklenebilir ben izlemedim bu sene henüz). onlardan birini ikisini de ffp nedeniyle satmazsanız tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

olimpiyattaki maçta bankocu podolski napmıştı? Onu marke eden kötü ismail ceza sahasında karşı karşıya bile pozsiyona girmişti, onu hatırlıyorum.
Gerçi kötü ismaili fbye kaptırdık :(

Tolgay/Atiba/Ozzy üçlüsünden sakatlık vermememiz kupadan daha önemli bu arada. Kupanın psikolojik boostu olur o da 2, 3 hafta sürer en fazla.

İsmail de Alman vatandaşı olsaydı bırak sahaya çıkmayı takımın turnuva kadrosuna girebilir miydi, onu geçtim milli formayı hayatında giyebilirm iydi, bir de ona bakmak lazım böyle saçma karşılaştırmalara girmeden önce.

Ama işte karşılaştırma bile o kadar saçma ki bunları yazmak bile gereksiz artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...