Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Elder Scrolls: Legends

Aluriel

Öne çıkan mesajlar

ilk çıktığında 6 saatdi. Sonradan değiştirdiler. Şuanki durumunu bilmiyorum.
Birden fazla kanal açmanın da faydası yok bu arada.

Gelenleri istediğin zaman girip toplayabilirsin. Hesabına hemen ekleniyor zaten.

Bu oyun dediğin gibi. Başından hemen kaldırmıyor. Ama oturmuş destelerin varsa, günde bir kaç oyun atsan yetiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim 100 packden 4 tane (duplicate ler hariç) çıkınca, 75 lik desteleri denemek istemedim. Meta biraz otursun istiyorum (nerflenecek kartlar varda). 40k soul gem i hiç etmeyeyim istedim :D

nerflenecek karta örnek: turn 7 de 50 magickaya çıkabilyiorsun.
olay bir tane "common" kartın çevresinde dönüyor.

https://www.legends-decks.com/deck/38135/nix-infinite
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Ilk Morrowind destemi son haline getirdim simdilik, benzerleri vardir gerci kesin ama.

Iste: https://www.legends-decks.com/deck/38312/control-mage

3 Clockwork Dragon ile 3 Undying Dragon arasinda kaldim cok ama Clockwork Dragon ile gittim hem daha ucuz oldugu, hem de Shadow Lane'de Guard ozelligi ile can kurtardigi icin.

Morrowind'den gelen Tel Vos Magister, Therana ve Ghostgate Defender Mage Control'un gucunu epey epey arttirmis gibi geliyor simdilik oynarken.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Dusmana guveniyorum o konuda. Kisa surede kaldiriliyor oyundan. Oyle uzun sure kalirsa arada Firebolt gitse de Lightning Bolt, Cast Into Time, Dawn's Wrath ile OP desten oluyor. Gecen oyunda adami Therana ve Cast Into Time ile milledim mesela.

Ghostgate Defender bekledigimden cok daha iyi cikti bu arada. Tel Vos Magister da en iyi karti oldu destenin. Morrowind tekrar Tier 1 bile yapabilir Control Mage'i.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Başladım ben tekrarda 3 renkli destelerin çok bi avantajı yok gibi geldi. Mor mavi sarı desteyi alsam 3-4 tane kart var istediğim. Onun yerine 10 tane pack alsam işime yarayanlar çıkar belki olmadı yaramaz legend mavi felan yakar istediklerimi yaparım diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

3renk olmadan 70 üstüne çıkamıyorsun.
Birşey değişmediyse /veya bug olmadıysa çıkamıyor olman gerekiyor.

Kartlarını yeniden kontrol et istersen. Gözden kaçırdığın bir tane kart 3 renkli olabilir.

50-70 arasını 2stat kullanabiliyor.
75-100 arasını 3 statlı desteler kullanabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

80 kart birbirinin muadillerinden oluşuyorsa sorun olmuyor. Çeşit olmuş oluyor. Tek dezavantaj uniq kartların gelmesi zorlaşıyor.

Bu destede mesela hep direk 1-2 yada 3 dmg veren actionlar, oyuna girince dmg veren veya chargelı creaturelar var. Yani mavi ve kırmızıda deal diye aratıp ne varsa koydum. 80 tane olması destenin işleyişine etki etmiyor yani. Tabi oynadıkça şunun yerine bu gelse daha iyi dediğim kartları çıkartırım. Öyle öyle oluyor deste.

Öbür verdiğim sarı mor deste baya iyi oldu artık. Karşındaki çok iyi ben çok kötü kart çekmediğim sürece kazanıyor deste. Sıkıldım ama onla oynamaktan şimdi bunu geliştiriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...