Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gmail Hack

Grego

Öne çıkan mesajlar

güvenilir bir müşteriden gelen gmail drive ( ki genelde drive üzerinden dosya yollamaktalar ) linkine tıklamış bulundum. chrome da hali hazırda gmail account um login halde bulunduğu için, direkt hesabıma erişildi sanıyorum.

şifremi değiştirmeye çalıştım, ama bu sefer her zaman google dan gelen erişim kodu NXSMS diye bir yerden geldi. ve tekrar tekrar denemelerimde, hep aynı kodu yolluyor. girmiyorum bu kodu elbette.

ama şifreyi de değiştiremiyorum. öneriniz var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

2007 den beri kullandığım hesabın üzerine soğuk su içemem valla.

hala login olmuş haldeyim, recovery den sms verification ı kaldırmaya çalışıyorum, yemiyor. başka bir yerden girmeye çalışırken de kod aynı adresten aynı olarak geliyor. sanırım bu kodu girmedikçe kaybetmiyorum birşeyi de, 2 step verification ı, telefona kod göndermeden aşmanın bir yolu olsa gerek. recovery mail adresim hala bende.
Sosyal ağlarda paylaş

abi zaten girebiliyorum, logout olmadım.

recovery ile email adresine göndermeye çalışıyorum yeni şifre, onda da illa mobil verification a yönlendiriyor.

It looks like 2-step verification has been turned on for this account. To reset your password, you'll need to enter a verification code from your phone. Without your phone, it can sometimes take 3-5 business days to complete the account recovery process.
Sosyal ağlarda paylaş

ABİ GİREMİYORUM ÖYLE, çünkü yeni bilgisayar olduğu için verification kodu yolluyor. O kod da başka bir adresten geliyor. Ve sürekli aynı adresten aynı kod geliyor, google dan gelmiyor. Sorun bu.

Verification kısmından kurtulamıyorum yani.
Recovery mail adresi ile resetleme password u yollatıyorum, o da mobile verification ı aşamıyor.

~ edit ; başka bilgisayardan yada hiç girilmeyen bir yerden girince de, kurtulunmuyor bu mobil verification dan.
Sosyal ağlarda paylaş

Baktım, bana da NXSMS'den gelmiş. Google'layınca Türkçe sayfalar haricinde bu yönde soru soran başkaları yok.

TR lokasyonları için hizmet aldığı aracıyı değiştirmiş olabilir. Kaynak g.tüm. Ayrıca bu yöntemle (linke tıklayıp, download vs olmadan / fake verification) phishing olmadan nasıl hacklenebilinir, bilemedim.

Son olarak, gelen sms "Your code is: xxx" diyor. İnsan ne kodu (şifre değiştirme mi, ek güvenlik ekleme mi vs) yazar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...