Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sales 2016

SenariouS

Öne çıkan mesajlar

sdeceokuyangenç said:

witcher 3 exp dlc hepsi
Borderlands 2 goty (evet oynamamıştım)
Metro 2033
Metro 2043
Kingdom (piksel)
South park

1-2 tane daha alıcam daha

hacı metro'lara başlamadıysan refundlayıp metro redux almanı öneririm fiyat farkı çok değilse.

2 oyun da var pakette, grafikler daha polişli falan. review/kıyaslama falan okuyup izleyip bi bak istersen.

ha bu arada bende redux yok, düz oyunlar var. o yüzden şahsen denemedim redux versiyonunu.

edit: ilk cümledeki "öneririm" yerine (redux oynamadım çünkü neticede) "böyle bişey de var, fyi" demiş olayım.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

mulgear6 said:

Bana güzel tycoondu yer kurmalıydı vs bi oyun tavsiye etsenize indirimde
Eski yeni pek farketmez

çok alakası yok dediğinle ama bridge builder'lar çok eğlenceli duruyor ya. ama 4-5 tane falan var 1-2'si boktan 2-3'ü iyi yanlış hatırlamıyorsam. review skorlarına bak almadan önce.

bridge builder ne biliyim world of goo gibi değil ya istediğim
atıyorum xcomdaki gibi base kurma this war of mine vs vs o tarz şeyler
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

sabonis said:

mulgear6 said:

Bana güzel tycoondu yer kurmalıydı vs bi oyun tavsiye etsenize indirimde
Eski yeni pek farketmez

çok alakası yok dediğinle ama bridge builder'lar çok eğlenceli duruyor ya. ama 4-5 tane falan var 1-2'si boktan 2-3'ü iyi yanlış hatırlamıyorsam. review skorlarına bak almadan önce.

bridge builder ne biliyim world of goo gibi değil ya istediğim
atıyorum xcomdaki gibi base kurma this war of mine vs vs o tarz şeyler

yok tahmin ettim istediğin şeyi canım ama kurma falan diyince direk bridge builder aklıma geldi eğlenceli duruyor diye söledim

xcom base kurma? this war of mine?

şu dediklerin tycoon ile çok uzak ama yani, hatta baya ciddi ufak. gerçi this war of mine oynamadım ama izledim.
Sosyal ağlarda paylaş

ulan çok eski böyle bi oyun oynamıştım,2 boyutlu falan.tv tycoon gibi bişey.hem antfarm gibi binayı döşüyosun,hem tvde yayın programını belirliyosun,dizidir,filmdir,reklamdır, prime timedır falan.inanılmaz eğlenceli bişeydi.yok dimi şunun yenisi gibi bişey?

buarada mulgear bilmiyorum oynadınmı ama game dev tycoon baya zevkli.oyun firması yönetiyosun falan.garajda commodere64 zamanı başlıyıp oyunların tuttukça ve para kazandıkça yeni binalara geçip falan.ben baya zevk almıştım.bi süre sonra bayıyor tabi.12 tlmi neymiş şuan.denemediysen öneririm.
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

sdeceokuyangenç said:

witcher 3 exp dlc hepsi
Borderlands 2 goty (evet oynamamıştım)
Metro 2033
Metro 2043
Kingdom (piksel)
South park

1-2 tane daha alıcam daha

hacı metro'lara başlamadıysan refundlayıp metro redux almanı öneririm fiyat farkı çok değilse.

2 oyun da var pakette, grafikler daha polişli falan. review/kıyaslama falan okuyup izleyip bi bak istersen.

ha bu arada bende redux yok, düz oyunlar var. o yüzden şahsen denemedim redux versiyonunu.

edit: ilk cümledeki "öneririm" yerine (redux oynamadım çünkü neticede) "böyle bişey de var, fyi" demiş olayım.

öyle yazdım da redux aldım bundle şeklinde ya zaten
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

ulan çok eski böyle bi oyun oynamıştım,2 boyutlu falan.tv tycoon gibi bişey.hem antfarm gibi binayı döşüyosun,hem tvde yayın programını belirliyosun,dizidir,filmdir,reklamdır, prime timedır falan.inanılmaz eğlenceli bişeydi.yok dimi şunun yenisi gibi bişey?

buarada mulgear bilmiyorum oynadınmı ama game dev tycoon baya zevkli.oyun firması yönetiyosun falan.garajda commodere64 zamanı başlıyıp oyunların tuttukça ve para kazandıkça yeni binalara geçip falan.ben baya zevk almıştım.bi süre sonra bayıyor tabi.12 tlmi neymiş şuan.denemediysen öneririm.

mad tv
gelmedi onun gibisi valla. ben de çok arıyorum ama ı ıh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...