Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Selamlaşalım

feverfeverray

Öne çıkan mesajlar

Baştan tanışalım mı?

İtalyan Dili ve Edebiyatı okuyorum. Ankara'da yaşıyorum. Kütüğüm Yozgat, İstanbul doğumluyum. 23 yaşıma giricem 2 ay sonra, bebeyim daha yani. Bira içmeyi çok sevmem. Kahvemi sütlü içerim, uyanmam gerekiyorsa sütsüz ve şekersiz içerim. Şüşkoyum. Turuncu kafam var. HS'de varımı yoğumu dustlayıp Druid'e bastım. Kazanıcam inanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

ad3m said:

Şurada atılan postların ciddiyetini sorgulamanız çoğgomig lan.

11 yillik uye olarak hala bunu diyebiliyosan sorun senelerdir yazilanlari ciddiye alanlarda degil, hala "forum ne ya internet iste" diyenlerde.

Madem herhangi bir yer burasi, madem ozveriyi ya da arkadaslik iliskileri haketmiyor, niye burdasin abi 11 senedir?

Forum burasi yea icine de sicilir, ustune de oturulur kafasindaysaniz rica ediyorum birakin gidin forumu. Ben sizi kovalamaktan kurtulayim, diger uyeler yazip cizdiklerinizle ugrasmaktan kurtulsun.

Neden evrenselleştirdin ki şu cümleyi benim söylediğim ya da atıfta bulunduğum şey o bait görselleri gr8 b8 falan sonuçta ben gönderdim onları.Ayrıca double small font eh be.

Dylan örneği var bu forumda ya her foto attığında yerin dibine sokuluyordu? sayfalarca konuşuluyordu / dalga geçiliyordu o zaman niye değerlerimiz yoktu?

Ya da goldbären, bu adama nicki ile hitab eden görmedim ben?
Sequo? yaptıkları?

Hani yeri geliyor eğleniyoruz yeri geliyor ciddi oluyoruz, anlıyoruz, sahipleniyoruz.Örnekleri çok var deşmeye de gerek yok.

Şahsen kalp kırdıysam özür dilerim ama kişi kendisi sorun etmiyorsa da allah aşkına çıkıp ak şovalyelik yapılmasın.

Orucum bozuldu bak sdf
Sosyal ağlarda paylaş

feverfeverray said:

Baştan tanışalım mı?

İtalyan Dili ve Edebiyatı okuyorum. Ankara'da yaşıyorum. Kütüğüm Yozgat, İstanbul doğumluyum. 23 yaşıma giricem 2 ay sonra, bebeyim daha yani. Bira içmeyi çok sevmem. Kahvemi sütlü içerim, uyanmam gerekiyorsa sütsüz ve şekersiz içerim. Şüşkoyum. Turuncu kafam var. HS'de varımı yoğumu dustlayıp Druid'e bastım. Kazanıcam inanıyorum.

DTCF mi tanıdık çıkıyormuşuz sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...