Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FENERBAHÇE 2016-2017 Genel Tartışma - 1

Liebe

Öne çıkan mesajlar

sadasdf aziz yine ağlamış, müthiş ya. istinasız her zaman da oltaya atlayan taraftarı olması müthiş.

http://www.sporx.com/quaresmayi-fenerbahceye-oneren-isim-ortaya-cikti-SXHBQ601372SXQ

olayın aslı şu zaten, menejeri değil primci öneriyor. aziz'in bunu kullanması apayrı bir çaresizlik, çamur at izi kalsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Arada teyyo kanadı da başkanlığa aday sokuyor, Altınsay'ın sahibi İmam Altınsay Fenerbahçe başkanlığına aday olacakmış. Aziz bu adamı kendisi için getirdi diyorum, Ali Koç'a izin verir aday olsun diye ama kendi de aday olacak gibi hissediyorum. Ali Koç hariç kim gelirse destek mestek yok ya, takılsınlar işte öyle. Geçtiğimiz dönemde 1 tane atkı almadım, Digiturk almadım. Daha da almam.
Sosyal ağlarda paylaş

aziz yıldırım varken kimse ali koç'a oy vermez bence. Neyse ki gerçek fenerbahçeliler herşeyin farkında da aziz yıldırımı kimseye yedirtmiyorlar. Yoksa aziz istifacı, kombineler seneye iptalci tayfalara uyulsaydı euroleague falan hayal olacaktı.

Bu sene iddialı bir kadro kuruluyor. Ekici, valbuena, dirar transferleri bitmiş sanırım. Mevcut kadronun üstüne bu 3 isim eklenirse en kötü 2. olur zaten bu takım. Fb'nin bu sezon tek eksiği kilit pasları atabilecek adam eksikliğiydi. Ekiciyle valbuena bu eksikliği fazlasıyla kapatır.
Sosyal ağlarda paylaş

Aziz yıldırm yaptığı yatırımlarla, vizyonuyla türk spor tarihinin en büyük başarısını kazandırdı ama hala adama bok atanlar var inanılmaz. Keza futbolda da yanılıyorsam düzeltin 03-04 sezonundan beri fb ligde hep ilk 2 içersinde oldu. Bir tek geçen sezon başakşehirin saçma sapan formu sebebiyle 3. oldu. Gerçi taraftar desteği olsa muhtemelen şampiyon tamamlayacaktı sezonu. Gerçi 7k taraftar ortalamasıyla
3. olabilmesi de ayrı bir başarı öyküsüdür.

Valla ne yalan söyleyeyim bir beşiktaşlı olarak içten içe ben de ali koç'un fenerbahçe'nin başına gelmesini istiyorum. Çünkü Azizsiz fb'nin inanılmaz bir yıkım yaşayacağını biliyorum. Ama işte sağduyum ve gerçekçiliğim nedeniyle bir yandan da avrupa'da başarı için fb-gs gibi türkiyenin en büyük iki klübünün ayakta güçlü bir şekilde kalması gerektiğini düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

3.5 milyon euroymuş bonservisi valbuena'nın asdfdas

lyon iyi vurgun yaptı. oyuncuda yapıyor.

wiel gibi yatmaya geldiyse çok büyük kaçacak fb'ye.

oynarsa zaten güzel transfer, ligde her şekilde fark yaratır. 10 numarada artık tr'de bile ezerler gerçi de kanatlarda akar.

clichy'de geliyor zaten, o da eskisi gibi değil ama burada fark yaratır. gerçi epl'den de çok talibi var niye buraya geliyor anlamak kolayda sfsda
Sosyal ağlarda paylaş

gs'nin riva ve florya'dan bayağı geliri var. sportif olarak harcayamıyorlar ama sportif gelirleri başka yere harcamak zorunda olmadıklarından bu sene ellerinde geçen senelere göre biraz daha para olacak.

fb'de geçen seneye göre hayvani düşen maç günü gelirleri, ligden gelen paranın düşüşü vs. derken bayağı gerileme var. yerine koyacakları böyle satış vs. de olmadı.

şans işte fener'in kadroda çok sağlam miktarlara satabileceği adamlar var ve gittiklerinde çoğunu aramazlar. onları tek tek verip valbuena'yı clichy'i almak yerlerine 10 numara mantıklı iş.

iki sene bjk şampiyonluğu yeter dedirtti taraftar baskısında. gs'de fb'de bayağı transfer yapıp şampiyonluğa ciddi yatırım yapar bu sene yoksa bu senede bjk olursa ikisi içinde ciddi anlamda felaket başlar.

en iyi senaryoda en azından şimdikiler artık o koltuklarda zor oturur.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...