Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

ederini bulan satilir degil de baska bir yerden gidiyorsun gibi geliyor. yoksa 10 veren varsa yarin satilsin. hakikat su ki kimse 10 vermez. ayrica yerli oldugu icin, tabelasi oldugu icin, iyi yedek oldugu icin satmak akil kari degil. yarin obur gun gercekten 10m etme ihtimali 3m'lik random oyuncudan cenk yaratmaktan daha yuksek ihtimal.

x milyona satilan demba bonservissiz nasil geliyor onu da anlayamadim. orada kastedilen en iyi ihtimalle uzun vade kiradir. vaktinde chelsea'ye verilenin cinliye verilmesi bile tartisma konusu olur.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

x milyona satilan demba bonservissiz nasil geliyor onu da anlayamadim.

abi bildiğim çinde sınırlama geldi yabancılara o yüzden bunlar da sakatlanınca hemen bize geldiler.. zaten ba ve ersana kalmak istiyorsanız kluplerinizi bonservissiz gelmeye ikna edin demişler.. geçen meşul haberci yazıyordu
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

x milyona satilan demba bonservissiz nasil geliyor onu da anlayamadim. orada kastedilen en iyi ihtimalle uzun vade kiradir. vaktinde chelsea'ye verilenin cinliye verilmesi bile tartisma konusu olur.

çin ile 1 sene sözleşmesi kaldı
takımında tevez var
yabancı transfer konusunu sıkılaştırdılar
7m maaşı var
uzun sakatlıktan çıktı

şu şartlarda bonservisini ücretsiz alabilir, bjk ile de 3+1 anlaşabilir makul bir paraya
Sosyal ağlarda paylaş

cin'in sartlari malum ama bu adamin olusu 5 eder. niye baskasina satmak varken bize bedavaya versinler? lutfen demba bizi istiyor diye demeyin sdfg.

bonservissiz kelimesi telaffuz ediliyorsa iki ihtimal var: ya kira, ya da satin alirken disaridan para verilip bonservis verilmedi gibi gosterilecek. sonucta gomez'i mayis'da ciklet parasina aliyoruz, banko bizde demisligi olan adamlar bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

şenolun kalması iyi olmuş. ama bu yaz gene ragelere girecek ben baştan söyliyeyim sdf

monaco bu kadronun yıldızlarını büyüklere okutursa yerlerine ucuz potansiyelli adamlar alacaklar ligden. o esnada hem abou'yu hem talişka'yı fransa'da birer takımda görmemiz çok olası bence yazın.

oğuzhan ve cenk 8M üzerine teklif varsa anında sat. ispanya dışı bi takıma giderlerse max 2 seneye tutunamazlar geri gelirler, ordan iyi para gelir.

adriano ve Q7 satıldıysa, caner ve lens oraları doldururlar bence çok sorun olmaz ama aynı kalite olmaz tabii.

gel gelelim adam gibi stoper alınmazsa gene, şenol cl gruplarından sonra istifayı basabilir, özellikle de grubu sonuncu bitirirse.

ayrıca bu sene atibayla gitmez, yerine onu yedek bırakacak kadar iyi birisi alınırsa o zaman cl'de gruptan çıkmak veya uefa finali konuşulabilir. yoksa bu seneden daha iyi olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

abi kim gidici anlamıyorum ki
talisca kaldı
abunun sözleşme sıkıntılı geri kalalın hepsinin sözleşmesi var

Şimdi atıyorum lyon lakazeti okuttu 45e falan, valbuenayı da fenere saldı. Sonra gitti porto ve benficaya 15 15 verdi aldı bonservislerini. Su durumda bjk ne yapabilir? Eger Temmuzdan önce cl'de gruptan çıkacak kadro kurulmamış olursa tutulabilceklerini sanmıyorum ben. İnşallah ikisi de kalır.

Esh said:

atibanin genci 25m eurodan basliyo

Yav zaten kanteyi alıp dönsünler demedik. Gene gözden düşmüş büyük takım oyuncuları olur veya talisca ve abou gibi onbire giremeyen kiralık adamlar olur.
Bjk iyi hücum takımı ama cl'de kiev bile içinden geçebiliyor deplasmanda onu engellemek lazım artık. Atiba oğuzhan Tolgaydan ikisinin olduğu ortasahıyı bu sene çitlerler bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Hatta dönüp fb ve gs'nin ceyrek final oynadığı kadrolara baktım.

Fb, edu lugano onunde aurelio ve maldonadoyla oynamış o sezon ve 5 cl deplasmanında tek 1 puan alabilmiş. İçerde yenerek gelmiş zaten fener ceyrege.
Gs, semih danny önünde melo selçukla oynamışlar 5 deplasmanda 9 puanı var. Real madrid eşleşmesine kadar çok iyi gelmişler hatta.

Neyse artık kiralık mı alıyolar ya da kadrodan birini mi devşiriyor şenol ama orta sahaya bi sertlik lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

cin'in sartlari malum ama bu adamin olusu 5 eder. niye baskasina satmak varken bize bedavaya versinler? lutfen demba bizi istiyor diye demeyin sdfg.

bonservissiz kelimesi telaffuz ediliyorsa iki ihtimal var: ya kira, ya da satin alirken disaridan para verilip bonservis verilmedi gibi gosterilecek. sonucta gomez'i mayis'da ciklet parasina aliyoruz, banko bizde demisligi olan adamlar bunlar.

sözleşme bitimine 1 sene kaldıysa kiralayama olmuyo. Ama dendigi gibi kulüp maaşından kurtulmak için bırakabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Frantic said:

Llama said:

abi kim gidici anlamıyorum ki
talisca kaldı
abunun sözleşme sıkıntılı geri kalalın hepsinin sözleşmesi var

Şimdi atıyorum lyon lakazeti okuttu 45e falan, valbuenayı da fenere saldı. Sonra gitti porto ve benficaya 15 15 verdi aldı bonservislerini. Su durumda bjk ne yapabilir? Eger Temmuzdan önce cl'de gruptan çıkacak kadro kurulmamış olursa tutulabilceklerini sanmıyorum ben. İnşallah ikisi de kalır.

futbolcunun monacoyla anlaşmama şansı var. öyle olursa talşika kalır, abu portoya geri döner. Bjk'nın yapacak hiçbişeyi yok zaten, futbolcu benfica 'nın anlaştığı kulüplerden biriyle sözlşeme imzalama ya da eski sözleşmesine devam etme seçenegi var.
Sosyal ağlarda paylaş

Avcı gelmeyecekse zaten ŞG ile uzatmamanın mantığı yok. Her ne kadar burada falan en çok eleştiren adam olsam da severim hocayı ve yine en iyi "yerli" opsiyonlardan olduğunu düşünüyorum. En iyisi olabilir hatta bir çok açıdan köylülüğüne rağmen. Ben hep diyorum teknik taktik, adamcılığı vs. bizim ağzımıza sıçıyor ama onu nötrleyen özellikleri de ligi domine etmesini sağlayabiliyor. O yüzden yoksa benim olayım, yerli hocalarda bu olay yok. Pozitif tek adam gözüktüğü kadarıyla Avcı o yüzden onu da isterim. O da gözüküyor kısmen diyelim.

Sözleşme uzatılması, kısa kısa vadelerde güzel. 5 senelik falan vermesinlerde 2 sene 2 sene gayet gidilebilir Wenger styla.

Ayrıca Talisca'yı satabilir Benfica ama belirli bir miktar altında yanılmıyorsam BJK onayı lazımdı. Rakamı yanlış hatırlıyor olabilirm ama 25 milyon euro ve üstünde Benfica tek başına karar verip satabiliyordu sanırım. Altında bizde istersen satılır.

Abou'nun bir şeyi yok. dönerse ve gelmek istemezse gelmez. kalmak istiyormuş, bizimkilerde istiyormuş ama bakalım. Umarım kalır, bence Talisca'dan daha değerli bir adam geleceğe yönelik.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...