Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

Ben rebuy yapmıycam ya. Yerim en üstte, 2900tl vermeye değmez. Maç falan izlenmiyo, sırf tribün olur kafasını yaşarız diye ordan aldık ama düzgün tribün de olmadı bu sene.
Gerçi bizim grupla hiç konuşmadık ama bilmiyorum naparız. Pahalı da ya. KAçırdığın maçları falandüşünüp basit bi matematik hesabı yapınca gittiğim her maça bilet alsam aynı fiyata geliyo.

Bu sene tamamen bitmiş miydi kombineler? Hangi tribünler bitmişti?

Bi de bu sene topraktan girenler + karaborsacılar çok aldı.
Sosyal ağlarda paylaş

Hala abou diyorsunuz gelisirse falan diyorsunuz adam 25 yasinda gelisme falan yok mal bu gelismis olmusu bu kadar.Ha diceksiniz senol gunes buraga 30 fernandaoya 25 gol attirdi kac yasindan sonra. Ama bu gerizekalinin ayakkabi numarasi iq seviyesinden fazla cacik olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

bliksem said:

abi porto'nun kaç senede top oynamayı öğretemediği adama beşiktaş mı top oynamayı öğretecek

adam iyi top oynuyo zaten, top sürmesi, şutları, adam geçmesi o biçim, quaresma gibi salak salak topl dolaştırmaıyo (hoş artı konu da yapamıyo ya) şipşak adam geçiyo, sıkıntısı gerizekalılığı, kırmızı kartları falan. Öğrenilebilecek şeyler.

Stringray said:

içeri kateden kanat olunca nasıl oyun oynandığını görebiliyoruz.

seneye töre - quaresma olursa yine bize cefa. şu pozisyonda içeri gireceklerine iki çizgiye dağılmışlardı.

Olcay'ı istemediniz, Kerim'i gönderdiniz, Emre'yi yedirmeyiz :D

Quaresma maç boyu çizgiye basıp kendini boşa attığını zanneden bi adam, şunu katara çine gönderseler ne güzel olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yenilemiyorum. Genelde baktığımda da yerini dğeiştirmek isteyen çok var. Bir de 3 sene önce almış olanlar da bu fiyattan yenilemeyebilir. Bence hepsi satılmaz. Fiyatlar artmamış gibi görünüyor da sınır zaten şu an.
Benim kombinem 2900tl olmuş. 17 lig 3 şl maçı var. Tr kupası falan saymıuorum. Bu 20 maçın 14 , 15 tanesine gidebilirim en iyi ihtimal, bile başı 200tl oluyo daha pahalıyo bile geliyor. Kombinenin tek olayı, kafan rahat bilet alma derdi olmadan gidip geliyosun, maddi anlamda bi avantajı kesinlikle yok.
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

gs'de şöyle oluyordu.
Atıyorum haziran-temmuz arası eski kombinesini aynı yer ile yenileyenler alabiliyor.
temmuz-ağustos arası eski kombinesi olanlar istediği yerden alabiliyor
ağustosta genel satış.

o ortadakini yapmamış işte bizim gerizekalılar, aynı koltugu almazsan genel satışa çıkıyo

totemic said:

gidemediğiniz maçları parayla devretmiyor musunuz?

genelde devretmiyorum, karaborsacılar yapıyo o işi, bilet bulunmayan derbi ve şl maçlarında. Ben de o maçları zaten gidip izliyorum, kalan maçlarda da bir kere bulabildim bileti alıcak biri , gişe fiyatının altında verdim onda da.
Bir de genelde ucuz olan tribün biletleri daha rahat satılıyo o şekilde, biletlerin hemen tükendiği maçlar hariç zaten benim olduğum yer tükenmiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Stringray said:

içeri kateden kanat olunca nasıl oyun oynandığını görebiliyoruz.

seneye töre - quaresma olursa yine bize cefa. şu pozisyonda içeri gireceklerine iki çizgiye dağılmışlardı.

Olcay'ı istemediniz, Kerim'i gönderdiniz, Emre'yi yedirmeyiz :D

Quaresma maç boyu çizgiye basıp kendini boşa attığını zanneden bi adam, şunu katara çine gönderseler ne güzel olur.

olcay'ı ben seviyorum abi dark kadar olmasa da sdfsd ama bok gibi oynuyordu bu sezon yani doğrusunu söylemek gerekirse. keza kerim de öyle. ki bunların önündeki adamlar da çok iyi oynamıyordu azıcık ışık verseler ilk 11 zorlarlardı onu da veremeyince gönderildiler.

quaresma sıkışan maçlarda oyuna girmesi çok daha iyi olan bir tipte oyuncu. ha 5m felan veriliyorsa (hürriyet'te haber var) direk salsınlar abi. geçen sayfalarda çok yazdım lens'e de takılı kalmayalım ntep, promes, shaqiri gibi adamlar var lens parasına alınabilecek daha iyi ve gençleri. emre mor'u da kiralasak babel + shaqiri + töre + aboubakar + emre mor yeterli işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi millet Shaqiri falan diyor üzülüyorum.
Hayvani piyasası olan adamlar, kapıyı 15M'den açarlar. Promes de Rusyada falan oynuyor ama benzer. Ntep kaçtı gitti zaten.

Ülke daha da boka sarmazsa (yeni terör saldırıları vs) şampiyonluk da olursa inşallah ffp bitimine güzel bütçe çıkacaktır ama gidip de göle maya çalmalık şansımız yok. Atiba bizi bir sene daha idare eder, Quaresma da iyi kötü oynuyor deme lüksümüz hiç yok. Takımın minimum 4-5 adama ihtiyacı var (iki kanat, forvet, ofansif ortasaha ve Atiba replacement).

Evlat edebiyatı çekersek 1 senede GS tier'e düşmemiz çok olası.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...