Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2016-2017 Sezonu Genel Tartışma

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

Wispy said:

Kırmızı kart sonrası kendimi sevdim sinirden. Yapmayacak böyle gerizekalılık. Ama herif yüzünden de 3,5M çıkıyor kasadan zaten. Sene sonuna kadar oynatıp performansa bakacaksın. Kayseride şapkadan tavşan çıkardı, ŞL'de de hep ekstra işler yaptı.

Suarez gitti rakibi ısırdı la hem de kaç kere
Zidane WC finalinde kafa attı
Hagi dirsek attı finalde.

Yapma güzel evladım diyip oldurmaya çalışacaksın en azından sene sonuna kadar

Eğer Dzeko Mandzukic daha kendini kanıtlamış gibi bir şey gelmeyecekse bu adam kalmalı

Abi zidane, hagi ve suarez ile abouyu mu karsilastirdin sen?
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Onlar bile yapiosa ohoooo demek istemis olabilir

Onlar bile yapiyorsa dedigin adamlardan 2 tanesi zaten agresif olarak biliniyor ama kaliteleri sayesinde kotariyorlar. Zidanein olayi bambaska birsey zaten ki yine de adamin yaptigi hatali sonuna kadar. Yillardir kazandirdigi kupalara saysinlar diyebilirsin, sonucta adam Zidane.

Bize atiba gibi adam lazim, hedef maclari hatalariyla mahveden yeni tolgalar veya disiplinsiz davranislariyla yeni quaresmalar olmamali. Bu adama 10 m vermeyi birak, verdigimiz yillik maasa yazik. Versinler 500k ceza tahsil ettikten sonra da atibaya necipe falan prim olarak versinler o parayi.
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

Yahu birazcık söyleneni de abuk subuk yerlere çekmeye çalışmayın.

Zidane, Hagi bunlar elit tier adamlar. Tekniği geçtim, mental olarak da öyleler. İkisi de lider.

Ama ikisi de takımlarını tarihi anlarda yalnız bıraktılar.

P.s. Maçta çok küfrettim Abu'ya o ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

cicibeybe said:

Yahu birazcık söyleneni de abuk subuk yerlere çekmeye çalışmayın.

Zidane, Hagi bunlar elit tier adamlar. Tekniği geçtim, mental olarak da öyleler. İkisi de lider.

Ama ikisi de takımlarını tarihi anlarda yalnız bıraktılar.

P.s. Maçta çok küfrettim Abu'ya o ayrı.

Yapilan her hatayi bu sekilde aciklayabilirsin. Quaresma simariklik mi yapiyor, ama x de yapiyordu? Hem de madridde oynuyor hem de lideriydi takimin? Tolga surekli sacma sapan hatalar mi yapiyor? Y de 4 kere yumurtladi, ama baktigin zaman cok iyi bir kaleci. Abou bir senede, iki kere kirmizi kart mi goruyor avrupa kupalarinda? Zidane, Hagi, Suarez de gormustu. Anlatmak istedigim bu yeterli bir aciklama degil, anlamli bir savunma falan degil abounun durumuna. Cok agir sicti, cezasi da cok agir olur umarim.

Yani adamin daha ne kadar sacmalamasi lazim? Sinyal iste bunlar. Adam daha kariyerinin basinda, portodan kiralik gonderildigi, yilda 3.5 kazandigi takimin, uefa ceyrek finale cikmasina ramak kalmisken, kendisi gol atmisken (ustelik son 8 macta 7 gol atmis darkin soyledigine gore ki bu bile basli basina adamin rahat olmasini saglamali), besiktas oyuna hakimken, ortada hicbir sikinti yokken rakibe kafa atiyor. Mac stresli bile degil yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

para cezası gelir sadece. zaten rotasyon yalan oldu sakatlardan dolayı 13 topçuyla iki kulvar götürüyoruz bir de kadro dışı bırakmaz ki herif hayvan gibi formda. quaresma'yı idare ettiği gibi idare eder bunu da. babel bu maçta da sıçsa onu keserdi antalya maçında aboubakar'ı oynatırdı ama şu durumda cenk'i de oynatabilir belli olmaz.

bu arada çeyrek final maçları arasında lig maçı yok referandum tatili nedeniyle. takım sağlam bir kampa alınabilir. ama yarı finale kalabilirsek fikstürün çok kötü yerine geliyor sdfs

30 nisan başakşehir (d)
4 mayıs yarı final ilk maç
7 mayıs fb
11 mayıs yarı final ikinci maç
14 mayıs bursa (d)

fb maçından itibaren son 5 maçımız başlıyor. ondan önce de 5 maç var. farkı 8-10 puana felan getirebilirsek ikinciyle fb ve bursa maçı sallanabilir rahatlıkla. sonraki kasımpaşa, gaziantep (d) ve osmanlı kasmaz zaten bizi.
Sosyal ağlarda paylaş

bahsedilen adamlar da hata yaptilar evet takimlarini yanliz biraktilar ama o takimlarin o basarisinda en buyuk pay sahibi de onlardi. Bu yaptiklarini dogru yapmaz ama bir hagi bir zidane yedeksiz adamlar bunlar kusurlari ile o takimin olmazsa olmazlariydi. Abou kusurlari ile besiktasin olmazsa olmazi diyorsaniz devam edelim.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu bir gömmeyin birader ya bjk taraftarı kadar kezbanı yok cidden. adam asmaya çok meraklıyız, ha ben de şaklabanı asıyorum evet ama herif yıllardır bizde ne olduğunu biliyoruz ve artık futbol kariyerinin son aşamalarında. giderse çine gidecek onlar da ismine para veriyorlar zaten performansı önemli değil.

aboubakar'ı gömmek yerine kazanmak daha önemli çünkü top tier takımların taktiği 433'ün ileri üçlüsünün her yerinde ve top altı taktik 4231'in 31 kısmında oynayabilen, 25 yaşında 16 şl maçında 9 gol 1 asist ve 5 el maçında 3 gol ile oynayan bir topçunun piyasası asla düşmeyecek. herif stil ve özellik olarak lukaku'nun altı tier olarak görülüyor ve orta / orta üst premier lig takımlarının her an takibinde.

olmazsa olmaz mı şu an öyle bence seneye olmayabilir transfer yapılırsa. ancak takımın ilerisi için potansiyelli oyunculara da ihtiyacı var ve hali hazırda zaten kadro oldukça yaşlı.
Sosyal ağlarda paylaş

Olm gommekle ne alakasi var adamin kazandigi paraya baksana bi? Bonservisine baksana bi ne kadar istiyorlar?

Kazandigi para duzgun olsa, bonservisi ufak olsa al katlan kar et para kazan. Su haliyle saatli bomba hem performans acisindan hem gordugu 2 sacma sapan kirmizi kart ile. Neden riske girsin kulup bu adam icin?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...