Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlerite

Flassh

Öne çıkan mesajlar

1.0 geldi diyor ama linki acamadim ne gelmis ne gelmemis, thorn gelmis mi bilmiyorum

https://blog.battlerite.com/the-launch-patch-patch-1-0/

bu arada simdi farketttim tamer, tahsin, tevfik demek yerine direkt thorn demis olduklarini ahah. bariz isim bulamamislar :P

edit: bir bok yok siradan yamaymis.
Sosyal ağlarda paylaş

thorn harika. bana eskisine kiyasla zayif geldi ama kit saglam oldugundan iyi is yapar gibi geldi.

tahmin ettigim gibi EX healini koymamislar bile. R heal da gitmis.R ise thorn yerine eski oyundaki glutton R'i. onun yerine sag tus epey daha kuvvetli olmus.

farkli sekilde ve daha zor self heal oluyor. damage bir tik ustun. heal epey daha zayif. kontrol bir tik daha iyi sanki. ekstra stun var fakat E focus targeta atilamaz sekilde tasarlanmis.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de yeni başladım, çok zevkli baya yeniyorum falan başta hiçbir skillshotu oturtamam sanıyordum halbuki ehueh

..de diceğim ben böyle hantal interface görmedim, ne arkadaş ekleyebiliyorum, ne milletin oyuniçi profilini görebiliyorum, ne arkadaşlara kendimi gösterebiliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Q ile cekiyorsun. Q'da ufak bir delay var. O esnada pozisyonunu ayarlayabiliyorsun.

-optimal build nedir bilmiyorum. bilen abiler nasil oynuyor bakmadim-

RMB go to ability, orasi kesin. Q root must have.

3v3 icin E spread, R battlerite avantajli. LMB dmg reduction da fena degil sanki. zira 3v3'de aggro oynarsam agzimi burnumu kiriyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim gibi "too old for this shit" sınıfına girenlere iva öneriyorum. Autoattackı dahil herşeyi aoe vurduğu için sıkıntı çıkmıyor, rokete ben bile şaşırıyorum nasıl vurdum bunu diye, 5 saniyelik de slowu mu ne var zaten pasifi de alınca, yaya yaya vuruyonuz.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni baslayanlar destiny'e mutlaka baksin. bence su an en ideal yeni baslayan sampiyonu.

oynamasi kolay, ranged ve counter mekanigine sahip oldugu icin obur oynamasi kolay rangedlerden ustun.

BLC kiyasi:
sol tusta projectile hizi yerine yavas ama uzun mesafe tercih etmisler. kitin geri kalani dusunulurse (yeni E) m1 upgrade olmus. signature abilitylerden birini EX yapmislar o hos olmamis. R tusundaki yeni ability cok avantajli. m2 BLC'de silencedi galiba. bunda spell lock. channel esnasinda yavasca hareket edilebiliyor. yeni ultimate daha iyi. eski defansif ability yerine sagda solda shield mekanikleri var.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...