Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlerite

Flassh

Öne çıkan mesajlar

solo giriyom ben hep, partiyle girince ashkaların hepsi molten fury titlelı oluyor, beta tester dışında varesh gelmiyor resmen counter ve guard dışında damage yemiyor falan

solo girince sanki tam tersi, karşıdaki herifler her skillshotu yiyor, veya ne hikmetse benim takıma gelen jade bütün snipeları vuruyor

ya bana bir acayip denk geliyor böyle, ya da partiyle girince mmr'ı yükseltiyor

ya da benim friend list sığırlardan oluşuyor :p

bir de gambit stayla yeni hero geliyormuş lucienin abisi diye
Sosyal ağlarda paylaş

alysiayı çok beğendim

skorundan kat kat fazla etkisi var, yeto jumonglar tayalar chill ve freze sayesinde 300 skorun üstünü görüyorlar

ultda ve ex2de hayvan gibi playmaking potansiyeli var zaten, counterda donunca ragequit atanını gördüm huehue

tek şikayetim Qdaki shield sadece 1.4 saniye herşeyi geçiriyor, ama işte yolo raigonun üzerine atıp etrafındakileri yavaşlatıyorsunuz havayı biçip durmuyorlar, daha ne olsun
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
zander'in portal oyundaki en iyi ability olabilir. dive, save, cleanse her isi yapiyor.

support olarak verimsiz geldi bana. shield yok*. burst heal yok. m1 healerlardan pestilus'da burst saglam, shielding var. poloma invulnerability verebiliyor. ikisinin de CC'si bakkala yolluyor.

*portal shield
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
reddit felaket tellallığına başlamış, steamde 20-30klardan 7-8klara kadar düşmüşler

sezon ve oyuniçi turnuva sistemini bekliyor herkes SLS bizi boşta bekletiyor diyorlar, halbuki ladder yok mu zaten şu an

ragdollar vuruş hissi falan benim diyen beat'em upda fighterda yok, cosmetici var ladderı var hedesi var, event pompalıyorlar zaten

tam battle royalın patlayışına denk geldi de ondan mı yürüyemediler nooldu bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

istenilen icerik gelse de ayni son kacinilmaz cunku oyun niche. hakiki pvp niche oldu. esports'un, pvp oyunlarinin aldigi hal bu. 10 senedir boyle. rng pompalanmis, pve doldurulmus, skill floor dusuk oyunlarin cahil saadetini delmek zor. bu aralar onlarla ayni kafa oyun yapanlar bile batabiliyor.

bunlarin obur firmalar gibi maddi sikinti yasayacagini sanmiyorum. ufak bir firma ve ilk kez durgunluk yasamiyorlar. gidisati ongormuslerdir. bir sure de xbox parasi yerler.

said:
TOURNAMENT SYSTEM
NEW HUD AND SCORE SYSTEM
CLAN SYSTEM
3 X NEW CHAMPIONS IN Q1 2018
NEW MODES, MAPS AND BRAWLS
LUNAR NEW YEAR EVENT
XBOX LAUNCH

roadmap bu. alti ay sonra tekrar bakariz son civiyi cakiyorlar mi, devam mi ediyorlar.

bence en onemlisi clan gibi sosyal icerik. illaki chatli, masterli clan olmasina gerek yok. party finder kafasi her sey olabilir. team featurelar olabilir. grup bulmak icin 3rd party tool kullanmak gereksiz ve zayif yontem. devamlilik saglamak icin en efektif cozum sosyal icerik gelistirmek. oyunun friend listi bile yeterince efektif degil. altta kac kisi online sayisi cikiyor. bu kadar. XD
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
https://clips.twitch.tv/PrettyEnjoyableMarjoramPeteZarollTie

tam olarak bu :)

ben acayip baymisim ama onu farkettim bugun. cunku oynayacagim karaktere bir turlu karar veremiyorum. supermis tam bana gore diyip oynayabilecegim bir sey yok. eski oyunda 3 tane vardi. stalker/glutton/blood priest. bayildigim, oynayisimi gelistemediklerim vardi bir de ustune. bunda bir tane hero sayamiyorum su an. belki biraz lucie.

BLC'deki champ tasarimlari bariz daha iyi. aslinda degisenlerden kimisi daha iyi tasarim mesela pestilus ama oynamasi keyifli gelmiyor. acayip bayiyor m1 supportlar.

shuriken'i shifu yerine jamila'ya vermisler. reaver chain'i raigon yerine jamila'ya vermisler. jamila'da stalker'dan (EX'ler dahil) toplam 1 ability koymuslar (EX Space). bok gibi bir champ olmus. kuvvet meselesi de degil hani. tasarim kotu. eglenceli de degil. yoksa yarin bir bufflarlar top tier olur, o ayri.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...