Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlerite

Flassh

Öne çıkan mesajlar

asil hype f2p releasede olacak. ancak hype bitsin bitmesin hicbir zaman tutmayacak. hem de onceki oyundan cok daha approachable ve direkt, aksi bahane kabul edilmeksizin ez-mode olmasina ragmen. bas nedeni oyun bu hali ile bile insanlarin son 10 senede alistigi oyunlardan epey zor. zorluk cogunlugu pes ettiriyor cunku hepsi birer filthy casual itiraf etmek istemeseler de. :D

bir baska faktor de bu remake'de 2v2 odakli gidiyor. halbuki solo girerken 3v3 daha iyi deneyime sahip. tabii ki solo queue ayri olacak. solo oyuncu ekstra yipraniyor. en iyi deneyim olan 3v3 oynanamiyor. bunlari zamanla yapacaklardir zira simdiden geri vites sinyalleri goruyorum.

bir baska sorun ise su anki tasarim tercihleri. petrify or gtfo seklinde istiyor su anki meta. bu yuksek grade abileri inanilmaz rahatsiz ediyor cunku boyle aptal bir duzen olmadan senelerce oynamislar. simdiden tatlari kacti. uc farkli karaktere ayni zimbirtinin yandan yemisi ability koyunca olmuyor. bu da zamanla geri vites yaptiklarinda duzelir. ancak vaktinde duzelmesi lazim. simdi pre-release oldugu icin tahammul seviyesi yuksek. ancak post-release duzgun competitive scene olusmazsa prolar ve pro potansiyeli olan herkes cabuk tren degistirir.

malesef bu geri vitesler hep oyuncu kaybettiklerinde yani post-release uzun vadede olacak cunku su an saniyorlar ki muhtesem bi release olacak, herkes bunu oynayacak ve o kalabalik devam edecek. reddit gibi saksakci dolu communityler at gozlugu etkisi yapiyor. top seller olmak da hiiiic yaramadi. benim hic ummadigim arkadaslarim aldi denedi oyunu. istatistikler su an stunlock studios'u aldatiyor.

biz bu yola bas koyduk, ufak studyomuzu idame ediyor diye kararlilikla devam ederlerse en azindan benim oynayacagim bir sey olur hem de senelerce. simdi aynen boyle diyorlar zira para cepte. ancak bunlar vaktinde davayi satmislardi. o sebeple guven yok.
Sosyal ağlarda paylaş

winter temali zimbirtilar inanilmaz iyi gozukuyor. oynayip almak lazim ama oynayasim gelmiyor. bir de oynasan da cikmadi mi deliriyorsun sdfg.

said:
Next week on Wednesday 14th December, players can look forward to a new ranking system, winter themed weapons for ALL champions, the first legendary outfits and a new champion which has yet to be announced. The developers also included general gameplay fixes and character polish.

STALKER OR RIOT

blood priest de olabilir. onlar gelirse deli gibi oynarim.
Sosyal ağlarda paylaş

tamamen baska oyunlara ozenme. unrankedin adini quickmatch olarak degistirmeler falan. gayet iyiydi g1-15. hic gerek yoktu suna.

gerci dusus olmamasi ve obur degisikliker iyi gozukuyor. asil onemli olanlar onlardi o yuzden gerisini cok takmiyorum.

pestilus skill ceiling fazla yuksek olmus. cok iyi olmus aslinda ama 100% kullanarak oynayamayacak olmak koyacak. oynarken kafam isiniyor cpu overheat gibi. prolar nasil buluyor merak ediyorum. chain cc ihtimali cok kuvvetli gozuktu bana. ote yandan EXler vasat geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ex m2'yi baya beğendim ya. Gerçi root olan her şey <3 ben zaten. ahah

Rank sistemini değiştirmek zorundalardı abi, söz verdiler o değişecekti yani. Böylesi iyi mi oldu bilmiyorum bugün atıcam placement'larımı solo olarak bakalım. G11'dim sanırım en son, nolcak şimdi görcez ^.^
Sosyal ağlarda paylaş

ex1 + queen + broodmother + E diye en kral kombo herhalde. root + fear + fear. soylemesi yapmasindan kolay tabii ama yaparsan gol.

bronz, silver falan cikacaksin simdiden bil :) g14-g15 bile gold cikiyormus. asagidan baslatip grindlatiyor tekrar.

bunlarin sozune guven olmaz bu arada. gecmiste sutten agzi yanmis musterileri olarak yaziyorum :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...