Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık origin hesabı

eregorn

Öne çıkan mesajlar

Mesai başlar. Öncelikle yanlışları düzelteyim. Vault olayını yanlış anlamışım. Tamamen benim hatam. Fiyatlar originde ne gördüysem yazdım. Daha önceki sayfalarda da dediğim gibi 800e satılmaz biliyorum. Baltalayın, bende öğrenim ama bir önceki baltayı atmayın. Bir öncekine saygısızlık oluyor. Okuyucu için sıkıcı oluyor. Orjinal olun. Hesap zaten benim değil bir arkadaşımın gibi bişi diyim sonra soğan ekim sonra konu kitlensin :D

Şaka bir yana, yiğide vurun ama hakkını yemeğin. Free on the house'tan aldığım 4 şey var, medal of honor: pacific, dragon age, theme hospital, populous. Diğerlerine cidden para verdim :) valla bak. Kazıklama odaklı olsam DH ye açarım. O kadar geçmişim var burda. O kadarını da yapmam.

Siz fiyat verin desem aradan yine balta gelecekti. Böyle gelsin en azından diye düşündüm.

Baltalayacak olan orjinal baltalasın. Trolle kapım açık, sabaha kadar pos kas baba:)

Birinci sayfa

eregorn said:

Origin hesabımı satıyorum. İçindekiler aşağıdadır. İstenildiği gibi trollenmeye ve pazarlığa açıktır. Mesai saati dışında paticikte olamadığım için bir sonraki iş günü cevap verebilirim :D

Oyunlar:

Battlefield: Bad Company 2 (9.99euro)

Battlefield 3 (sebepsiz yere iki tane var :D) (19.99euro)

Burnout Paradise (The Ultimate Box) (5.99euro)

C&C: Red Alert 3 (Uprising) (9.99euro)

Crysis 2: Maximum Edition (19.99euro)

Dead Space (7.99euro)

Dead Space 3 (9.99euro)

Dragon Age: Origins (9.99euro)

Jade Empire: Special Edition (14.99euro)

Medal of Honor (14.99euro)

Medal of Honor: Pacific Assault (şu aralar bedava zaten)

Medal of Honor: Warfighter (9.99euro)

Mirror's Edge (4.99euro)

Need for Speed: Most Wanted (9.99euro)

Populous (4.99euro)

SimCity 2000: Special edition (5.99euro)

SimCity: Limited Edition (19.99euro)

The Sims 2 (fiyat bulamadım. o yüzden hediye olsun)

The Sims 3 (39.99euro)

Spore (9.99euro)

Star Wars: The Old Republic (şu an f2p ama oyun çıkmadan aldığım için bonuslar yer almaktadır içinde) (12.99euro)

Theme Hospital (4.99euro)

247.80 euro ediyor toplamda. 810TL düz olarak. Kimi oyunlar origin'de aylık üyelik sistemiyle bu ücrete geliyor. Ben ağzımı 800'den açıyorum.

not: Star Wars: The Old Republic acc'u origin acc'undan farklıdır.

edit:dragon age'i yanlış yazmışım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

şu listede para verip aldığın bi sims 3 var sanırım.

http://blog.humblebundle.com/post/58256397346/introducing-the-humble-origin-bundle

o da varmis bundle içinde en azından average ödemiş :p

Humble Origin Bundle
August 14 – August 28, 2013
Dead Space
Burnout Paradise
Crysis 2
Mirror's Edge
Dead Space 3
Medal of Honor
More than average
Battlefield 3
The Sims 3 + Starter Pack
Command & Conquer: Red Alert 3 – Uprising
Populous

average fiyatı 4,93$
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Humble_Bundles
uzun yılladır en zevk aldığım balta oldu lan hiç bitmesin istiyorum sdsaf
Sosyal ağlarda paylaş

Balta değil olay. Buradaki insanları aptal yerine koymaya çalışmaktaki ısrarın yüzünden diyorum. Niye paticik tayfasını kazıklamaya çalışıyorsun? Çoluğumun çocuğumun rızkı demişsin bir de. İndirimden bedavaya aldığın oyunları fahiş fiyata satarak mı rızkını çıkaracaksın çocuğunun? Ayıptır kardeşim, insanlar geliyor anlatıyor nedir ne değildir, hala ısrar ediyorsun bir de.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya benim açıklamalara karşı bi sıkıntım yada itirazım yok ki. 800e gelin alında demiyorum. Origin'de ki fiyatları topladım bu çıktı. Bunu derken "ağzımı 800den açim" dedim. Jelibonlu, 10 + dürümlü fiyatlar gelecekti. Bende inecektim küçük küçük.Keyif alarak yapacaktım. Biriniz çıkıp 800 veriyorum dese zaten ben satmam. Ben kendim almam ki 800e acc. Ciddi ciddi bir kişi daha çıkıp "800e mi satıyor?" gibi bişi derse valla okuması yok dicem. Troller başım üstüne.
Sosyal ağlarda paylaş

Peregrin said:

sabonis said:

bingildak said:

dragon age'de ücretsiz olarak verildi aylarca

dragon age de

şu -de -da'yı hala nasıl yanlış yazıyorsunuz lan ağzım yüzüm gözüm ayrı oynuyor her seferinde.

bingildak turkce bilmiyor galba ya, ondan

TL'e diyor bazen dsfds

TL'e iyiymiş ya :D :D belki torrent leech'ten bahsediyordur :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...