Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lap Top Tavsiyesi Vol. 94748489

GokTuRK

Öne çıkan mesajlar

Ben de EPEY kafa yordum ve ilk tepkinizin çok sert olacağına emin olmakla beraber CAsPER öneriyorum. ŞUNU: aldım geçtim http://www.casperstore.net/?urun-4733-casper-nirvana-c7k-6500-bt45p

MB asus i7 6. nesil işlemci 16 RAM ve 940M ekran kartı var. SSd yok düz 1TB disk var.Yeni nesil klavye koymuşlar, esneyen koruyucu. Soğutma problemi yok gibi ve dengi Lenovadan 800 TL ucuz.

Bakmadan düşünmeden ABOO KESPIR MII diyeceksiniz muhtemelen ama Samsung çekilmiş pazardan Toshiba kapatmış, bir çok marka silinmiş gitmiş, HP leş Lenova Asus gereksiz pahalı. CASPER fiyat/performans en iyi seçenek şu an. Bakın deneyin görün, eşinden dostundan utanmayacaksan CASPER yazdığı için al geç.
Sosyal ağlarda paylaş

Peregrin said:

abi sence casper samsung'dan daha iyi uretiyor olabilir mi?

Ayni malzemeleri kullanıyorlar. Ayni ram, ayni ekran ayni cpu vb vb vb

Samsung'un sürücü desteği v.b. daha iyi olabilir. İşçilik daha iyi olabilir kalite kontrol daha iyi olabilir. İtirazım yok. Ama üşenme bir bak 3000+ para verilerek alınmış samsung ultrabookların hepsinin kapak menteşeleri kırılmış bir yıl içerisinde. Yok aslında birbirlerinden bir farkı bunların ve MUAZZAM fiyat farkı var.

Özellikle yeni nesil kasaları (metal olan) çok iyi CASPER'ın. Gerçekten...

Bir bakın dedim sadece, kavga çıkartma niyetim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:
CASPER fiyat/performans en iyi

ah abi :( casperın yorumlarını filan bi okusaydın keşke. neden ucuz olduğunu anlardın biraz. 1 sene içinde uçup kaybolan klavye harfleri mi dersin, rengarenk olan veya hiç renk vermeyen ekranı mı dersin...

bi noktada da şans işi laptop. şanslı çıkarsın inş ne diyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.hepsiburada.com/lenovo-yoga-500-intel-core-i5-6200u-2-3ghz-2-8ghz-4gb-500gb-8gb-sshd-14-tasinabilir-bilgisayar-80r500cwtx-p-BD601882?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar.pla&gclid=Cj0KEQjwl-e4BRCwqeWkv8TWqOoBEiQAMocbP7jsABLA8mQRG1pSAeFgxxj819l3aGtIErqKyjYxHDoaAhH58P8HAQ

şunun için yorumlarınızı alabilir miyim?

Lenovo Yoga 500 Intel Core i5 6200U 2.3GHz / 2.8GHz 4GB 500GB + 8GB SSHD 14" Taşınabilir Bilgisayar 80R500CWTX

Intel Core i5 6200U 2.3 GHz, Nvidia GeForce GT940M 2GB, 4gb DDR3, 14 inç 1.95 kg 0.85" inceliğinde 1080p ekran çözünürlüğü, aynı zamanda dokunmatik

bu arada sotizm teşekkür ederim abi özellikler olarak iyi duruyor da casper dan benim bir kere ağzım yandı yeminliyim daha casper a bulaşmam diye. yoksa spec olarak efsane içeriği.
Sosyal ağlarda paylaş

forumda 2500 tl verip casper alan var lan hahahahhahahahahah

HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHA
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

forumda 2500 tl verip casper alan var lan hahahahhahahahahah

HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHA

Hahahahahahahahha abi ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...