Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangi Konsol?

Dartanian

Öne çıkan mesajlar

totemic said:

Dartanian said:

Valla abi hic niyetim yok pc ve konsol oyun platformunu birakmaya. Evlilik falan engel olamaz :

hahahahahahahahaha hiç güleceğim yoktu.. (ağlıyorum şu an..)

Kızı lole baslattim ben birakmam dedim.

Simdi en azindan ucuz bi yaris oyunu olsun diye driveclub aldim. Benden cok sevdi.

Olmazsa olmaz diceginiz oyun nedir? Tür farketmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Darqainu said:

İhtiyaçlarını belirleyip ona göre en uygun konsolu seçmende hayır var. Herkes ps4 seviyor mesela ama ben xbox one aldım. Donanımsal vs olarak ps4 daha iyi bir tık sanırım ama ben maksimum dark souls oynayan biriyim.

Daha önce ps3 ve wii sahibiydik, ama ailecek elimizde alet tutup tvnin karşısında dikilmekten hoşlanmıyoruz o yüzden kinect'in avantajları ağır bastı. Ayrıca evde windows 10 pc var ve televizyondan başka şeyler izleyerek pc'nin ekranına xbox'ı stream etmek çok hoş oluyor.

Sonuç olarak bizi gaming'ten çok xbox'ın "home entertainment" kafası daha çok cazip etti. Paralel ithalat konusunda da Gerge doğru tavsiye vermiş, katılıyorum.

xbox live al bari abi. sunset overdive veriyorlar bu ay, kaçırma. bizim ps+ ne kadar leş ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
yeni konu açmayayım istedim.

Bilgisayarıma bağlı usb harici DAC steinberg u22 ses arayüzü var ve buna bağlı hoperlorler var.

Ben PS4 ü bu aygıttan ses almasını sağlayabilir miyim? Yani bilgisayarım ve ps4 üm aynı kaynaktan aynı kalitede ses alsın.

DAC ın optik girişi yok. RCA sı yok.
receiverım yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...