Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

philips ambilight.

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

şimdi ben bundan aldım da bir iki şey var aklıma takılan

evde iki tane kedi olacak gibi duruyor bunu devirme şansları var mı acaba altındaki ayağı ne kadar sağlam bilemedim. o yüzden duvara monte ettireyim dedim.

duvara monte ettirsem ambilight'lardan performans alabilir miyim onu bilemedim. netten biraz araştırdım ama kesin bir şey de bulamadım.

youtubeda çok var duvara monte ettiren gayet de güzel duruyor ama askı aletleri farklıdır daha uzak tutuyordur falan gibi sorular geldi aklıma.

bundan kullanan duvara monte ettiren falan varsa yardımcı olabilir mi? askı aparatları arasında cm farkı ne kadar oluyor falan onu da tam bilmiyorum.

http://www.vatanbilgisayar.com/everest-tk-25-stark-12-40-lcd-led-tv-aski-aparati.html#genel-bakis
şundan aldım ama başka bir aparat mı alsaydım acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

sonorus marka ile çalışıorz biz duvar monte zımbırtıları için, genel olarak öneririm yalnız. bu model için değil. Bu dışa çıkan model hangi markanın olursa olsun çok sağlıklı değil. ekran sabit duracaksa ok ama yok ben 90 derece döndürüp izlicem dersen hafif bi eğim oluyor.

bu arada düşmesi nerdeyse imkansız eğer bi insan asılmazsa demire- sonorus için konuşuyorum yine
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

Evde bendede amblight var, duvardan 20 cm mesafe olmazsa olmuyor. Aşkı aparatina takarsan aydınlattığı alan çok ufak olur ve seyir zevkini öldürür.Illa asman gerekirse philips in tv ile uyumlu lambalarından alıp kullanabilirsin

hue diyorsan onlardan alıyorum ama güzelim ambilight'ın etkisini de azaltasım yok işte.
şimdilik takmama kararı aldım bakalım.

@ash eyvalla asacak olursam buna bakayım ben.
Sosyal ağlarda paylaş

benim işyerinde de philips ambilaytsız 40 inç var.
http://www.vatanbilgisayar.com/maxima-3255-slim-hareketli-aski-aprati-32-55-82-140-cm-uyumlu-40-kg.html

Philips servisi şuna benzer bişey getirmişti kurulumda. Zaten 8 tane koca vidayla tutturdular duvara, sağlamlık açısından bi sorun olmaz.

not: tabi duvarda kara sıva olduğunu var sayıyorum. Bazı müteahhitler sadece alçı sıva yapıyor, onda sorun olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

akirafes said:

Çok salakça bir soru sorayım. Hep ambilight istemiştim. Ama hep başka tv aldım. Şimdide oled alıcam. Acaba bir daha düşünüp ambilight mı alsam?

abi valla arkadaşta 4 ledlisi var. biraz izledik ledleri kapayınca gözümüz rahatsız fln oldu. çok iyiydi izlemesi açıkçası. ben 2 ledli aldım. bi de philips hue alacam yanına. güzel olacağını düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...