Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sürekli bağıran kedi (Diablo)

eregorn

Öne çıkan mesajlar

WaNTeD said:

razzRaziel said:

eve giderken plazaların önünden çim arakliyim biraz o zaman. şimdi sipariş vericen de kargo gelicek de çimler büyücek de ohoo.

araklama ölebilir bile kedin.

yok artık o kadar evhamlı değilim, sokak kedisi la bu dışarıdan sahiplenmiştim. aynı mantıkla dışarı da salmamalıyız o vakit.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

sese tepki verince alışkanlık yapmıştır. dün arkadaşlardaydık aynı şeyi kedilerinden biri yapıyordu.
Bilmeyerek alıştırdık dediler, sende de aynı durum olabilir.

Bende onu düşündüm. Kız arkadaşım galiba dayanamadığı için bilmeden alıştırdı. "Kıyamıyorum napaaaam" diyor. Ben ses etmiyorum. En kötü ihtimalle sesi kısılır diye düşünüyorum :) Var mı öyle sesi kısılan kedi? :D

DRaGoN_SLaYeR said:

Yeri gelmişken sorayım benim kedilerden birisinde gündüz fobisi var. Ben işe giderken mama veriyorum, yiyor, yorganın altına değil ta çarşafın altına giriyor gerizekalı dsf. nerdeyse gün batana kadar çıkmıyor, çıkarsa da bişiler yiyip içip geri dönüyor oraya.

Bi kaç kere yanına girdim sevdim okşadım da bildiğin tırsıyor dışarı çıkmaya gibi gelmişti bana. Var mı böyle bi şey duyan gören?

Gündüz fobisi iyiymiş ahahaha. İşe gitmediğin bir zaman onunla gün içerisinde vakit geçir. Çok büyük değilse kedi, gitdiğin şeyin içine sok. Hem seni hissetsin ve kendini güvende hissetsin hemde yarı aydınlık yarı karanlığı görsün. Yavaş yavaş kafasını çıkart tshirtün üstünden. Adım adım ilerle. Aceleye getirme. Fermuarlı bir ceket varsa daha iyi olabilir ama pişirir seni :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bunlar hep Siyam'lıktan. Benimde evde 1 siyam bir tekir var. Siyam olan sıkılınca, ilgi isteyince anıra anıra dolaşıyor evde ki kısır kendisi. Anca işi gücü bırakıp onunla ilgilenince susuyor. Kardeşimde de siyam var, o hiç susmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

eregorn said:

Gündüz fobisi iyiymiş ahahaha. İşe gitmediğin bir zaman onunla gün içerisinde vakit geçir. Çok büyük değilse kedi, gitdiğin şeyin içine sok. Hem seni hissetsin ve kendini güvende hissetsin hemde yarı aydınlık yarı karanlığı görsün. Yavaş yavaş kafasını çıkart tshirtün üstünden. Adım adım ilerle. Aceleye getirme. Fermuarlı bir ceket varsa daha iyi olabilir ama pişirir seni :D

şimdi bunun 2 yeri var, birisi en çok sevdiği yatakla çarşaf arasına girmek, burdan çıkarırsak ikincisine geçiyor o da bi koltuğun arkası, el kol girmiyor kuytu köşe rahatsız edilemeyeceği bi yer.

Dediğin gibi çarşafı aralıyorum seviyorum falan ilk 3-5 dakka güzel, sonra ben gitmeyince o basıp gidiyor öbür kuytuya kaçıyor. koltuğu çekip ordan da çıkarabilirim ama bu sefer iyice panikleyip girecek kuytu köşe bi yer arıyor tam kafayı yiyor.

Kediler dışarı girip çıktıkları için tırnaklarını da kesemiyorum o yüzden fazla da ısrarcı olamıyorum çünkü fena deşiyorlar dsfs

Diğer kedim de gündüzleri dışarı çıkar, koşar oynar zıplar, eve gelir bişiler yer, benimle oynar, uyur, geri dışarı çıkar falan, onda sıkıntı yok. Bi de kardeşler mk birbirleriyle alakaları yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Konu yine beyimiz Diablo ile alakalı olduğu için yeni bir konu açmak istemedim. Bu cumartesi günü kısırlaştırılacak olan Diablonun yeni bir huyu ortaya çıktı. Evin her yerine işiyor. Koku bırakma amacı ile işemesi durumundan dolayı bişi yapmıyoruz. Cumartesiyi bekliyoruz. Ama işin garip yanı genellikle işediği yerlerde bana ait eşyalar olması. Kız arkadaşımla beraber kaldığımız evde, pijamalarımın üzerine, parfümümün üzerine ve yatakta benim yattığım bölüme işemiş olması garip geldi bana. Acaba neden özellikle oralar? kısırlaştırıldıktan sonra geçecek mi bu durum? yapılması gereken bir şey var mıdır? help plz
Sosyal ağlarda paylaş

bendeki kedi sorunları için amerigadan çok fena şeyler alıyorum

http://southparkstudios.mtvnimages.com/images/shows/south-park/clip-thumbnails/season-6/0614/south-park-s06e14c10-colorblind-fingerpainting-16x9.jpg?

MUM OLACAKLAR MUMMMMMMMMMMMMMMMMMM

http://www.amazon.com/Innotek-SSSCAT-Kit-Training-Deterrent/dp/B00DUVJQRO?ie=UTF8&psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_1&smid=A1SI0LH47P7Q89
http://www.amazon.com/PetSafe-ScatMat-Large-48-Inch-20-Inch/dp/B0041LDNCQ?ie=UTF8&psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_3&smid=A1P1JH7NRNFD65
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...