Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Başka bir şey

Anhora

Öne çıkan mesajlar

iyi de kendi ürettikleri digital filmmaking alanında. bu dumbell vs de o an akla gelen veya milletin getirdigi projeler işte. üzerinde çalışıyolar. üretiyolar. ne var bunda?

kaldı ki o dumbell çok mantıklı aslında. tatile gitsen yanında götüremiyosun ağırlıktan, bi tane götürsen yetmez. onun yerine 1 kiloluk dumbell götürüp onu ister 10kglik dumbell ister 100kglik dumbellmış gibi kullanabilmek güzel olurdu kendi açımdan bakarsam.
Sosyal ağlarda paylaş

ne veriyo abi 70 yasindaki adama, tamam kadir insanlik olarak iyi olabilir ama zaten normali bu olmasi gereken şey zaten bunda şaşırılacak abartılacak ne var, avrupaya gidince lan adres sordugum adam beni gideceğim adrese kadar götürdü vayy bee diye hikayeler gibi bişey şu.
13dk motivasyon videosu izlettirdin yüzeysel bi sekilde su yasta
Sosyal ağlarda paylaş

@moriarty: arkadaşım bu kişiler istediğin ürünü var etme konusunda da yardımcı oluyorlar mı?

yani demek istediğim şu amca gibi gidip benim şöyle bir projem var hayata geçirelim/miyiz? gibi destekleri oluyor mu?

bilgi verirsen sevinirim. ciddi yatırım bile yapabilirim bunlara fotoğrafçılıkla çok uğraşmasam da şu yaptıkları saat çok hoşuma gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi şöyle yatırım yapabileceğin bir durum yok, edelkrone digital filmmaking alanındaki en taşşaklı şirketlerden biri zaten. NAB'ın vs gözdesi ki kendisi en büyük fuar olur. hollywoodda, digital filmmakerlarda edelkrone kullanıyor.

onun dışına bu yeni ofisin ve vidyoların amacı o zaten, kendisi bir şey kazanmadan, insanların gelip projelerini orada hayata geçirmesi o insanlarla. kendi bir şey almıyor yani kendinin olmayan projelerden.
Sosyal ağlarda paylaş

sayfalarında ürünlerimi sat pazarla vs gibi bi link vardı ona istinaden yatırım konusu aklıma geldi. ben dediğim gibi fotoğraf makinesi vb aletlerden anlamam ama iç mimarım ve projelerde kullanabilirim farklı düşündüğüm aletler var ve bunların eğerki üretilebilecek birşey ise üretiminde yatırımcı olabilirim.
belki milyon dolar bağlarım belki ufkum açılır bilmiyorum. sormak istediğim ben düşüncem ile gidip bu bey ile kafa kafaya bir sonuç elde edebilir miyim?
karşımıza yok mok diye bi kelle çıksın istemiyorum. videoları izledim çok sıcak geldi yaklaşımları çalışma ortamı vs.
amerikaya mal satıyor diye kral diye bişi yok benim de ailemin sene de 4 milyon turist gelen otelleri var şimdi bu bana yatırım yapılmasın sebebi değil. bilgiler için şimdiden teşekkür.
Sosyal ağlarda paylaş

benim şimdiki mallarına bir yatırım düşüncem yok zaten sektörü bilmiyorum ama kendi sektörüm ile bağlantılı çalıştıkları başarılı oldukları alanda benim ufkumu açarlar mı sorum o. yani üretimleri çok temiz belki düşüncem gelişir vs.

bir de ankara olması beni gururlandırdı :D
Sosyal ağlarda paylaş

bilgi için teşekkür ederim. arkadaşlarımla konuştum onlar da inceliyorlar.

ben şahsen yaptıkları saat çok hoşuma gitti. fiyat ta tasarım ve malzeme yönünden çok değil. hak ediyor yani.

benim iç mekanlarda kullanılan aynalar ile ilgili farklı düşüncelerim var belki dedim bu kadar temiz ve kaliteli mal üreten (ki ankara olması mükemmel) benim hayalime ışık tutabilir. mevcut ankaradaki işçilik ve usta kabiliyeti ile her mal bir korku filmine dönmekte çünkü. sanat ve zanaat çok kötü şekilde niteliksiz ucuz adamlar tarafından sömürülmekte ki çıkardıkları işler de rezalet.

bu kadar detaya ve tasarıma önem veriliyor ise belki benim düşüncem de bir yerde gerçeğe döner bu şekilde ufku açık insanlar ile.

tanıştırdığın için sağol moriarty bakalım bir ara iletişime geçicem
Sosyal ağlarda paylaş

adama ego kasıyor denmiş ya ıufhısufh
bırak da kassın zaten. kimseye faydası olmamış bir adamın bir nesli internet üzerinden eğiten adama ego kasıyor demesi müthiş ki kendi içerisinde zaten egoyu vasıfı olmadığı halde kasanı da ortaya çıkarıyor o cümle.
ha huysuz şirinmiş neyse
http://2.bp.blogspot.com/-B1BZa-Ka_FA/T1-Px-ZCjGI/AAAAAAAAATM/oECZ9dQ55Ig/s1600/somurtkan-sirin_144698.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

@Seldom; gideceksin oraya toplanın bakalım diyeceksin
hayalindeki şeyi anlatacaksın oradaki insanlara
nasıl olur nasıl yaparım şeklinde
ya da ne yapılabilir
beyin fırtınası döndüreceksiniz orada
bişeyler çıkar
ama vakit ayırırlar mı, randevu ile mi gitmek lazım nedir bilmiyorum
giderken 1 tepsi de baklava götür
Sosyal ağlarda paylaş

SeLDoM said:

içeride şöyle bi alet var. müşteriler kafasına göre baglanıp ofisi gezsin konussun, gezsin kafasına göre diye. yönlendirebiliyosun da telefondan direk gezip gidersin yanına ilk ordan da tanısabilirsin.

double applicationunu indiriyosun iphonea. kul adı: edelkrone şifre: 00000000

http://i.hizliresim.com/rMX5dM.png

http://i.hizliresim.com/LA8lo1.png
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...