Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kanald film senligi [iyi gorunuyor]

Dojorel

Öne çıkan mesajlar

saat 23.00'te asagidaki tarihlerde gorunen filmleri yayinlayacaklarmis. bayagi iyi gorundu gozume, izlemedigim filmler var arada.

24 Ocak Beautiful Mind (TV de ilk kez)
25 Ocak Frida (TV de ilk kez)
26 Ocak AI - artificial Intelligence
27 Ocak Gattaca (TV de ilk kez)
28 Ocalk In dreams (TV de ilk kez)
29 Ocak LA Confidential
30 Ocak Remember the titans (TV de ilk kez)
31 Ocak Entrapment
1 Şub Fight Club
2 Şub Dragonfly (TV de ilk kez)
3 Şub Legends of the fall
4 Şub Scream 3 (TV de ilk kez)
5 Şub Eyes Wide Shut[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

Fight Club u bir kere daha yayınlamışlardı onceden. Kese kese mahvetmişlerdi filmi. Tamam en sondaki o sahneyi gosteremezler kesilmeli ama onun dışında bir çok seyi daha kesmişlerdi.
Ayrıca Kanal d nin reklamları unludur. Adam gibi izletmezler o filmleri :([signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

dün gece yada ondan önceki gece emin değilim....azeri tv ye denk geldim zaplarken...bi baktım Aman Tanrım...
ulan bizim kanallar gösteremediler ama adamlar gösteriyodu yane...izledim şaka maka :D off iyi bi program ama yine reklam manyağı yapıcaklar gibime geliyo...[signature][hline]_iReM_, 09 Ocak 2005 22:16 tarihinde demiş ki:
ne bu ya kız diyince öyle altın günü gibi boş işler gelio hemen aklınıza.bitek çay servisine yaramıoruz yane.
Sosyal ağlarda paylaş

eh hangi sıradağlarda kurt sürüleri telef olmuş ben onu merak ettim.. :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

fight club'da son kareyi göstermişleri kanal d'de. anlayamadıklarından olsa gerek?[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...