Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Über Matematik Mühendisinden Matematik Dersi

Liebe

Öne çıkan mesajlar

Bu aralar kpss'ye hazırlandığımdan evde habire ders çalışıyorum, eskisi kadar boş vaktimiz yok gezmeye ve maddi olarak da zor idare ediyoruz gibi. Eşim Yıldız Teknik Mat. Müh. mezunu, asıl işi matematik dersleri değil ama daha önce çok ders vermişliği var, şu anda SAP uzmanı. Tekrardan matematik dersleri vermek istiyor ve eşim diye demiyorum hakikaten matematiği çok iyi ya sdfds. Kursta hocanın anlatamadığı şeyleri eşime anlattırıyorum, çözemediğim soruları şak diye çözüyor baya sinir ediyor beni =)

Ehem neyse velhasılı kelam TEOG öğrencileri varsa tanıdığınız, bildiğiniz Maltepe çevresinde ders isteyen yönlendirirseniz seviniriz. Haftasonu uygun olursa sabahları düşünüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

matematik muhendisligi ne ola ki?

gogila sordum;

"Engineering Mathematics is the art of applying mathematics to complex real-world problems. It combines mathematical theory, practical engineering and scientific computing to address today's technological challenges. It is a creative and exciting discipline, spanning traditional boundaries."

dedi ama bu CS degil mi yav bi yerde?
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

eşin gerçekten güzel bir insanmış asgari ücret de alsan seni sevecek bi hayat arkadaşın var ne güzel.hele ki etrafımda "sevgilim bu ay 15k harcamış" "6k maaş alan adamı bidaha nerde bulacam yea" diyen kezbanlarla dolu iken..neyse kısa sözün özü

hll team (tu)

Öyle gerçekten harika birisi, hayatımda şansımın yaver gittiği nadir şeylerden biri eşimle tanışmak oldu galiba :)

ineque said:

adam nasıl bir yakışıklıysa SAP uzmanı ile evlenmiş helal olsun

eyvallah karşim

demeyi çok isterdim ama tanıştığımızda ikimiz de öğrenciydik ve eşim ufak bir yazılım firmasında databaseci olarak çalışıyordu ahahah

hidan said:

Modülcümü? abap mı?

modül oluyor galiba biznız intelekt , BI ve BO galiba. universe ve mongodb gibi kelimeler de duyuyorum ağzından bazen ne olduğu hakkında pek fikrim yok onları da yapıyor galiba sdsfds
Sosyal ağlarda paylaş

Anlaşamadığımız kısım o zaten, tutarız bi Moldovalı diyorum terlik atıyor kafama anlayamıyorum bu kadınları neye kızıyor ki...

İşin geyiği bir kenara 1 senedir evdeyim yaklaşık 20 dersim vardı okulda Full onlara kastım bitirdim okulu, şimdi bir de kpss için sürekli evde ders modundayım yakında yangın var diye bağırıp atıcam kendimi camdan, evde oturmak çıldırtıyor adamı kaç sene çalıştıktan sonra... Allahtan 3 gün kurstayım kafa dağılıyor biraz yoksa zor hakkaten evde sürekli.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...