Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Love (2016) - Netflix

Masticore

Öne çıkan mesajlar

http://ia.media-imdb.com/images/M/MV5BMTQ1NjYwMzI5Ml5BMl5BanBnXkFtZTgwMTAwNTg5NzE@._V1__SX1303_SY653_.jpg

http://www.imdb.com/title/tt4061080/?ref_=ttmd_md_nm

nerd bir oglan ile çatlak bir kızın ilişkisini anlatıyor. Ben sevdim netflix yine güzel şeyler yapmış.

10 bölüm bir anda verilince izlenip bitiyor hemen :(
Sosyal ağlarda paylaş

İzleyecem de korkuyorum çok mu sissy diye. Gerçi Netflix ten yana sıkıntım yok. Epey güzel yapımlar keşfettim. Hatta topiği şey etmek gibi olmasın

grace and frankie var mesela 2 yaşlı çiftin hikayesi. çiftlerden erkekler gaylermiş meğersem son 20 yıldır. boşanıyolrlar karılarından birbirleriyle evleniyorlar falan. oyuncuların hepsi zaten imba.

sonra şu parks and recration mı neyse ordaki hintli elemanın dizisi var, onun da gideri var.

ek olarak, unbreakable kimmy schmidt var. son 15 yıl mı ne yer altı sığınağında yaşayan ve sonra kurtarılan bir kızın hikayesi. tina fey yapmış, epey absürd bir komedi.

love dan önce bunları izleyin ahah
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

İzleyecem de korkuyorum çok mu sissy diye. Gerçi Netflix ten yana sıkıntım yok. Epey güzel yapımlar keşfettim. Hatta topiği şey etmek gibi olmasın

grace and frankie var mesela 2 yaşlı çiftin hikayesi. çiftlerden erkekler gaylermiş meğersem son 20 yıldır. boşanıyolrlar karılarından birbirleriyle evleniyorlar falan. oyuncuların hepsi zaten imba.

sonra şu parks and recration mı neyse ordaki hintli elemanın dizisi var, onun da gideri var.

ek olarak, unbreakable kimmy schmidt var. son 15 yıl mı ne yer altı sığınağında yaşayan ve sonra kurtarılan bir kızın hikayesi. tina fey yapmış, epey absürd bir komedi.

love dan önce bunları izleyin ahah

Yalniz Bu Grace & Frankie paticik izleyici kitlesine hic uymuyo (ama Ben severek izledim 😁)
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 11 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...