Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy S7

Bone

Öne çıkan mesajlar

ya arkadaş, ülkede nereye çarpsan beyinsizlik akıyor ya.

hb'den ürünü aldım, iade ettim. iade ederken dedim ki, cihazda arıza var, böyle böyle bu sebepten dolayı iade etmek istiyorum. cihaz gitti, "iade reddedildi". aradım, hayırdır neden reddedildi. eee cihaz arızalı, buna cihaz arıza kaydı almanız gerekiyor servisten. ondan sonra verdim enrage'ı ağzıma geleni söyledim. beyinsizler, zaten iade talebi oluşturulurken arıza var denmiş, madem arıza tespiti gerekiyor servisten o zaman neden bize gönderin diyorsun telefonu, servise götür tespit yaptır ondan sonra gönder desene. şimdi telefon gelecek, servise gidecek, servisten gelecek, tekrar hb'e gidecek. nereden baksan 1 hafta.

aklını yediklerim ya.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

ya arkadaş, ülkede nereye çarpsan beyinsizlik akıyor ya.

hb'den ürünü aldım, iade ettim. iade ederken dedim ki, cihazda arıza var, böyle böyle bu sebepten dolayı iade etmek istiyorum. cihaz gitti, "iade reddedildi". aradım, hayırdır neden reddedildi. eee cihaz arızalı, buna cihaz arıza kaydı almanız gerekiyor servisten. ondan sonra verdim enrage'ı ağzıma geleni söyledim. beyinsizler, zaten iade talebi oluşturulurken arıza var denmiş, madem arıza tespiti gerekiyor servisten o zaman neden bize gönderin diyorsun telefonu, servise götür tespit yaptır ondan sonra gönder desene. şimdi telefon gelecek, servise gidecek, servisten gelecek, tekrar hb'e gidecek. nereden baksan 1 hafta.

aklını yediklerim ya.

abi sen iadeye bastır. Arızası ilgilendirmiyor beni, iade etmek istiyorum de.
Sosyal ağlarda paylaş

konuyla ilgili bir update geçeyim. hb'dan 1 haftada geri geldi telefon lel, bugün samsung a verdim, 2 haftada oradan onay bekleyecek lel. sonuç itibariyle ilk haftada sorun çıkan telefonun iadesinin yapılması 3 hafta sürüyor :(

ek bilgi olarak, ilk 1 ay içerisinde parça arızası olan cihazlar samsungda onarıma girmiyormuş sadece değişim oluyormuş, buradan da şukusunu verelim adamların.
Sosyal ağlarda paylaş

gün geçmesin ki samsung pişmanlığını iliklerimde hissetmeyeyim.

servisi aradım, ne durumda süreç diye.

teknik servis telefon note 7 olarak yazıp, arıza tespit kaydı yerine değişim açmış.

s7 edge verdik, note 7 ile değişim geliyor iade etmeye çalışırken.

ALLEHHEİMMM
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...