Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy S7

Bone

Öne çıkan mesajlar

ginaly said:

La evlilikle ne alakasi var, ben telefonu tuvalette kullanirken youtubedan motivational video aciyorum, bi taraftan da facebookta geziyorum. Android bana bunu sagladi cok sukur.

Ozellik olmamasi olayi yoktur bence. Hatta ekstradan dual sim olayi var. Yalniz arap telefonlari international unlocked degil, mena bolgesinde calisiyor sadece

dubai'den aldim. 4ulkede kullandim. hicbir sorun yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Genwa said:

Ben de onu araştırıyorum akşamdan beri ama bulamadım pek bilgi.

Sanırsam samsung sim kartlar için kısıtlama koymuş bölge bölge. O yüzden avrupa simi araplardan gelenlerde çalışmayacak sanırım.

Samsung TR garantili olan da 400 lira daha pahalı ama o vr şeysinden veriyo. Bi de hepsiburada yarın teslim eder mi acep şu aynı gün olayını yaparsak.

Aynen VR gelicek bedava. Birde kargolar kapalı bayramda teslimi imkansız. Haftaya P.tesi elinde olur. Ben cuma günü baya araştırdım piyasayı tanıdık esnaf 3bin e veriyor samsung garantilisini. Yan ithali 2.400 e buluyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Chastor said:

https://www.amazon.com/Samsung-Galaxy-S7-Edge-Unlocked/dp/B01CJU9BBM

Şurdan mı alsam 1900'e yoksa uğraşmayıp türkiye garantili hepsiburada 'dan mı alsam ?

İşlemcileri farklı gördüğüm kadarıyla. İşlemci farkı + 2 yıl garanti 900 lira eder mi sizce ?

Çok net bilgim yok ama. Pasaport kaydi yapman gerekecek sanirim. Elektronik şans işi. Aldin biseyi bozuk cikti cok ugrastirmaz mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

hepsiburada yanıtlmadı ve ürün gelmedi. 2 defa aradım çağrı merkezlerini merak etmeyin 11'e kadar elinizde hiiç bi şey olmaz gibi konuştular, 11'i geçince de hemen acil olarak işaretliyoruz ama bayram giriyor artık araya kem kümlemeye başladılar.

Bastım iptali ben de
Sosyal ağlarda paylaş

Genwa said:

En ucuz hepsiburada da

Bi de çok ilginç ama bugün teslim edilecek gibi. Dağıtımda diye mesaj geldi

sen deyince bi bakiyim dedim 2800 gözüküyor. hem de samsung tr garantili nasıl oluyor bu? vatanda goldda falan 3300den aşağı yok. oradakilerle aynı statüdeyse alayım bende hepsiburadadan

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s7-edge-samsung-turkiye-garantili-p-TELCEPSAMS7E32-S
Sosyal ağlarda paylaş

Bunun satıcısı Mete Bilişim diyo yalnız. Ben alırken hepsiburadanın kendiydi o da 2819 tl. Tükendi demek ki

Bimeks iyi kampanya yapmıştı, 3bin lira + 300lira çek falan da orada da bitmiş.

Sanırsam bayram sonu fiyatların düşmesini falan bekliyorlar, turkcell bile 200tl indirim yapıyo herşeye. Baya kampanya var telefonlarda
Sosyal ağlarda paylaş

Genwa said:

Bunun satıcısı Mete Bilişim diyo yalnız. Ben alırken hepsiburadanın kendiydi o da 2819 tl. Tükendi demek ki

Sanırsam bayram sonu fiyatların düşmesini falan bekliyorlar, turkcell bile 200tl indirim yapıyo herşeye. Baya kampanya var telefonlarda

Gümüş renk alırsan hepsiburada.com'dan diğer renk seçenekleri tükenmiş ki diğer firmalar araya girmi.
Sosyal ağlarda paylaş

Genwa said:

mesaj kutun dolu olduğu için alıntılıyorum

ilana yeniden baktım pembe hariç diğer renkler hepsiburadaya ait sanırım stoğa getirmişler. alacaksan kaçırma derim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...