Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fat Burner Yardımcı Supplementler

RamsesII

Öne çıkan mesajlar

Beyler internette gezinirken gözüme çarptı. Termonjenik etkinin benzerini veren bazı ürünler var, fat burning için yardımcı. BUnlardan alsak iyi gelir mi? L-Carnitine in kolpa olduğu söylendi onunla uğraşmaya gerek yok.

Ben bizim ülkede öne çıkan 3 ürünü söyleyeyim:

1. Hardline Burner
2. Grenade Thermo Detonator
3. Nutrex Lipo 6 Black

Animal Cuts u buraya (oxyelite vs. gibi türevleri de) yazmadım bunlara nazaran ağır bir supplement olduğu için.

Buraya koymadım, içeriklerine çok rahat bakabilirsin.Genelde guarana, green tea extract, taurin vs gibi şeyler var içlerinde.Oranlar farklı tabi.

Yorumlarınızı alayım beyler.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu multipower'ın L carnitine ve double effect caps (CLA) diye sattığı şeyleri içip spinning dersine falan giderek yağ oranım ciddi azalmıştı, kg olarak da 68'i görmüştüm.

Bende terlemeyi ciddi oranda arttırıyordu, yağ yakımına etkili gibi.

Şu an 78'lerdeyim mesela kaslı şişman olarak :D.
Sosyal ağlarda paylaş

seigen said:

Şu multipower'ın L carnitine ve double effect caps (CLA) diye sattığı şeyleri içip spinning dersine falan giderek yağ oranım ciddi azalmıştı, kg olarak da 68'i görmüştüm.

Olayi o zaten l carnitine in . Atpnin daha fazla calismasini saglayarak enerji yakimini arttirmak. Bende de asiri terlemeye yol aciyor salonda. Ama bu iyi bisey tabi.

Ama yag yakimina etkisini gorecek kadar kullanmadim. Zaten oyle ahim sahim yag da yok. Bi gobek bolgesinde belli oluyo az. O da artik zamanla gider diye dusunuyorum sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

seigen said:

Olayi o zaten l carnitine in . Atpnin daha fazla calismasini saglayarak enerji yakimini arttirmak. Bende de asiri terlemeye yol aciyor salonda. Ama bu iyi bisey tabi.

Ama yag yakimina etkisini gorecek kadar kullanmadim. Zaten oyle ahim sahim yag da yok. Bi gobek bolgesinde belli oluyo az. O da artik zamanla gider diye dusunuyorum sdfg

olm ts ci olduğun ne kadar belli
atpnin daha çok çalışması ne lan
atp enerji kaynağı zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

O zaman enerji miktarini arttiriyo atp nin.

Mantik o yani. Yag birden bire yok olmuyo. Sen abandikca daha fazla enerji harcatiyo.

abi atp birim, yok oyle bisey lise biyolojisi lan bu
mitokondri desen neyse
karnitine benim bildigim yag yakimini kolaylastirici bir madde. Duz olarak aldiginda bir etkisi yok sadece calisma aninda vucudun var olan yag kutlesini yakmasini kolaylastiriyor. Bu yuzden daha az kesiliyorsun ama oyle ahim sahim bir etkiside yok.
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

Esh said:

O zaman enerji miktarini arttiriyo atp nin.

Mantik o yani. Yag birden bire yok olmuyo. Sen abandikca daha fazla enerji harcatiyo.

abi atp birim, yok oyle bisey lise biyolojisi lan bu
mitokondri desen neyse
karnitine benim bildigim yag yakimini kolaylastirici bir madde. Duz olarak aldiginda bir etkisi yok sadece calisma aninda vucudun var olan yag kutlesini yakmasini kolaylastiriyor. Bu yuzden daha az kesiliyorsun ama oyle ahim sahim bir etkiside yok.

Tamam amk ben yanlis hatirliyo musum :P

Bilgi said:

WHAT DOES IT DO?
The most critical role that L-carnitine plays in the body is in helping to transport fat, particularly long-chain fatty acids, into the mitochondria of cells. Once there, they can be oxidized—used as fuel—to generate adenosine triphosphate, or ATP. L-carnitine does this cellular work this both when you exercise and rest, but research confirms that it is especially effective during intense exercise.

Without adequate L-carnitine, most dietary fats can't get into the mitochondria and be burned for fuel. But for people with L-carnitine deficiency it is a serious medical condition whose implications don't stop at being unable to burn body fat. It can lead to muscle weakness, stunted growth, an enlarged liver, and a number of other problems. This is one reason why L-carnitine is considered a "conditionally essential" nutrient: Your body produces it, but if it doesn't produce enough, your health can be seriously impacted.

A recent study out of Scotland concluded that in addition to its fat-transporting work, L-carnitine also enhances insulin's actions on muscle cells. What this means is that L-carnitine can help keep blood glucose levels low, even following a carb-rich meal, while also aiding in glycogen repletion. This is one reason why I advocate taking L-carnitine with a post-workout meal.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...