Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fat Burner Yardımcı Supplementler

RamsesII

Öne çıkan mesajlar

yok hikaye değil de gerek yok abi %7 yağ oranına inip yarışmaya katılmayacaksan. zaten onlarda yarışma öncesi o hale gelebilmek için steroid kullanıyor.

thermolarda atıyorum sadece kafein var, vucut ısını yükseltiyo genel olarak. dananın dediği gibi eca(efedrin-kafein-aspirin) yok. eca ve clenbuterol şu an steroid olmasa bile o kafada ürünler yan etkilerinden dolayı. ecayı öyle koyamıyolar supplementlere falan.

cogu insan aslında beslenmeyi ne kadar bildigini sansa da bilmiyor sıkıntı orada biraz. vucudu tanımakla ilgili biraz. benim 3-4 yıl oldu daha yeni yeni tam olarak öğreniyorum gerçek manasıyla. hani teoride basitte vucuduna uyarlamak ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

para dökmeye gerek yok abi çaydan bol ne var ülkede. alın mis gibi demleyin yeşil çayı. su da attırır.

cla kullanabilirsiniz ama mesela düzenli kullanacaksınız. omega falan bunlar uzun vadede güzel şeyler.

zaten insanı acıktıran kötü karbonhidratlar şeker vs. onları kesince 3-4 gün vucut kötü yemek istemiyo. ama mesela atıyorum bi şekerleme bi şey yiyim canım hemen dominos vs çekiyo
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

en iyi fat burner doğru beslenmek abi başka bi şeye ihtiyacınız yok. koşmayı seviyosanız koşun tabi güzel eylem. ama 100 kiloluk serbest ağırlığı yerden alıp kaldırıp indirmeni zaten 30 dakka koşmak kadar kalori yakıyo.

100 kilo kaldirabilsem niye kosayim zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

moriarty said:

en iyi fat burner doğru beslenmek abi başka bi şeye ihtiyacınız yok. koşmayı seviyosanız koşun tabi güzel eylem. ama 100 kiloluk serbest ağırlığı yerden alıp kaldırıp indirmeni zaten 30 dakka koşmak kadar kalori yakıyo.

100 kilo kaldirabilsem niye kosayim zaten.

doğru şeyleri yapan herkes 3.ayında 100 kiloyu kaldırır abi. doğru beslenip doğru antrenman yaptıgında her hafta hemen hemen 5 kilo artıyo zaten kaldırdığun bunlarda. 100kg bi şey değil çok deadlift veya squat için. ama kaldırmaya da gerek yok zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

ikisi farklı tür kas geliştirmeye yarıyo abi.

yüksek ağırlık az tekrar = maksimum güç ve mass. atıyorum 180 kilo deadlift yapıyorsan, tüm vucudundaki kaslar kaldırıyo o 180 kiloyu. dolayısıyla massel olarak büyüyüp güçleniyorsun. ayrıca tüm kasların güçlendiği için vucudunun herhangi parçasının yapacağı bir harekette de ağırlıgını arttırmış oluyosun.

az ağırlık çok tekrar = daha çok kas dokusu geliştiriyosun. bu büyüme türlerinin kendine göre adları var ama şimdi ıvır zıvıra gerek olmadan en basit anlatımı bu. daha kondüsyonlu ve atlet oluyorsun diyeyim en basitinden.

ikisinin de kendilerine göre güzellikleri var. ben yüksek ağırlık az tekrar çalışıyorum mesela. daha çok seviyorum. ama uzun vadede doğru formla yapmama rağmen sıkıntı yaratabilir ileride onu bilmiyorum henüz. 180 kilo kaldırmam ne kadar yararlı sonuçta. bi yandan bakarsan daha güçlü kasların olması eklemlere daha az yük bindiriyo. bi taraftan bakarsan kaldırırken eklemlere daha çok yük biniyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...