Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Burger King'de Hesabı Ödediği İçin Ayrılan Kız

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

bu arada kizi disari cagiriyosan odersin. ha, kiz senin 3 katin zengindir ve odemek ister odesin. ama hem disari cagir, hem ona odet o ne lan oyle.
tabi bu burger king hikayesi bambaska. bundan alakasiz benim lafim. hala da dinlemedim.

sadece kiz da degil, x kisisini cagiriyosan disari, cebinde para var mi yok mu soracak, aranizda param yok odemen lazim diyecek samimiyet de yoksa odemeye hazir olcaksin.
Sosyal ağlarda paylaş

işte zaten o kadar sığ algılamayaydın söylediklerimi buralara gelmezdik hiç bone.

edit

bilgildak kardeşim.

sana kıyaslamadım argosla imamizeri.

sadece özel hayata saygıdan bilmem neden dem vurup buna dair paragraf paragraf yazı yazan adamın, tutup birinin fotoğrafını(kendi yüklemiş olsa bile) İŞTE O BU diyerek art niyetle ifşa etmesini ironik buldum sadece.

sana aynı şey demedim.
Sosyal ağlarda paylaş

TheRiverBelow said:

abi peki neden kızı ve argosu ayrı ayrı yargılayamıyosunuz ben onu anlamıyorum. argosun ses kaydetmesi kızın zihniyetini haklı çıkarıyo sizin kafanızda bi şekilde. bunun ayrımını yapamadığınız için de ben kızın zihniyetini eleştirince argosun ses kaydını savunuyomuşum gibi algılayıp saçma sapan argümanlarla geliyosunuz. srsly

abi kızı haklı çıkarmıyoruz, kız kezbandır, saçmalıyordur, farklı kafadır, yahut ayrılmak için bahane yaratmıştır filan. ama etik olarak olarak baktığında arada fark var.

ha ben de şahsen bu hareketi yapacak hatunla dolaşmam, sayarım baya ne biçim insansın sen diye ama kalkıp kaydını da koymam yani.

TheRiverBelow said:

çünkü insanların ilişki yaşadığı kişiyle bir tartışmasını kayıt etmeyecek kadar duyarlı olmasını istiyosan önce bütün o kezbanlıklara, ayılıklara dur demen lazım gardaş. onçün kıza da giydirmeniz lazım. BENCE. bilmem anlatabiliyom mu.

bak kendi dediklerinle çelişiyorsun sürekli. sonra diyorsun ki ses kaydını savunuyormuşum gibi davranıyorsunuz.

şu cümlen ile, en az kız kadar orjinal bir kafan olduğunu ortaya koyuyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

Hakkaten şu başlıkta özel hayatın gizliliği diye tatava yapan adam kalkmış 6 yıl önceki fotoğrafımı koymuş. Sonra birde bana karaktersiz demiş.

Oğlum sen malmısın?

uygulamalı olmayınca anlamıyorsun çünkü.

bak ne yazdım sayfalar önce, internet unutmaz hiçbirşeyi. kendine ait şeyler neyse de başkasına ait özel şeyleri gizlice kaydedip yayınlama bir şey olmaz diye. şimdi olamsa da ileride sıkıntı olur kıza dedim. sen ise özel bir şey yok konuşmada diyerek kıza zarar gelmeyeceğine kendin kanaat getirdin.

ben de 6 yıllık kendi rızanla yüklediğin fotoyu gündeme getirerek sana zarar gelmeyeceğine kanaat getiriyorum. olay bu.

river kafasından olaya bakarsak, vaktinde fotonu koymuşsun, bunu paylaşmışsın, özel hayat değil bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

abi bizim bizden olanı övmemiz korumamız kollamamız gerekmiyomu? burda karıyı gömmemiz "ÜZÜLME BE KANKA SANA KIZMI YOK BE KANKİ FAKYU FAKİN BİÇ" diyip argosun sırtını sıvazlamamız gerekmiyo mu? olm harbi yaşlandınız lan. şş.

yok, kizi zaten siktir et o kezbanin bayrak tasiyaniymis diyip, bizden olana yanlisini soylememiz gerekiyor.
yapiliyo da zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

Fransuxa said:

abi bizim bizden olanı övmemiz korumamız kollamamız gerekmiyomu? burda karıyı gömmemiz "ÜZÜLME BE KANKA SANA KIZMI YOK BE KANKİ FAKYU FAKİN BİÇ" diyip argosun sırtını sıvazlamamız gerekmiyo mu? olm harbi yaşlandınız lan. şş.

yok, kizi zaten siktir et o kezbanin bayrak tasiyaniymis diyip, bizden olana yanlisini soylememiz gerekiyor.
yapiliyo da zaten.

ha yapıldıysa ok. arada çok sayfa akmış ondan şaapamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

Kaydı koymanın burada etikliğini tartışan arkadaş, benim fotoğrafımı koyan arkadaş kadar etik mi?

Etiklik kısmına zaten kimsenin itiraz ettiği yok, RiverBelow'unda yok, benim de. Ama bu senin hareketini meşru göstermez.

tamam o zaman hadi ver kararını argos.

ikimizin yaptığı aynıysa ikimizin de yaptığı etik olarak doğru mu, yanlış mı?

yaptığın etik olarak yanlış değilse benim yaptığıma niye laf ediyorsun yada? hı?

yaptığını etik olarak doğru bulmuyorsan o kayıt neden orada duruyor hala?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...