Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kafa karistiran durumlar

WaNTeD

Öne çıkan mesajlar

Bugune kadar hayati hep siyah-beyaz secimlerinden ibaret kılmaya calisarak yasadim, basit ve dusunmemi gerektirmeyecek, bundan dolayı ki
cok sıkıntıdayım sanırım, 2 gundur cok enteresan olaylar yasamaya basladim ve uyuyamiyorum dusunmekten, ergen gibi hissediyorum. Bir is arkadasim ile yemege cikmistik ve ben hic beklemezken sonrasinda bir yakinlasma yasadik, bana geldi.

Kendisi avrupada dogup buyudugu icin bu tip seylerde sanirim ozgur ve acik dusuncelidir, zaman gecirmek eglenmek amaclıdır diye dusunurken sabahinda da onun evine gittik bu defa. Ne dusundugunu merak ettigim icin davranislarini suzdum ve bana gore benim basta edindigim izlenim yanlisti cunku duygusal yakinlasma baya ilerliyordu, sarhosluk da kalmamisti. Ve ben kurtarmaya calistigim 7 yillik bir iliskinin son demlerini yasiyorum ayni zamanda, ama henuz bitirilmemis.. Durumu da oldugu gibi biliyor, bunlar yasanmadan once yemekte de konusu gecmisti, bana beni anladigini maddi / manevi bu iliskiyi kestigimde karsimdaki insana cok zarar verecegim icin bir sure devam etmemi soylemisti o aksam.

Bugun sabaha karsi da bu durumdan dolayi beklentisi olmadigini, beni anladigini, kendi de ne dusundugunu henuz cozemedigini, ve iliskimi bitirmem durumunda kendisinin sebep oldugunu dusunecegini soyledi.

Bir yandan mutluyum sanırım cok, gercekten. Ama aynı saniye icinde cok da uzuluyorum. Yemek yiyemiyorum pek bir sey yapasim yok mide agrisi bas agrisi, stres icindeyim :/ yazmamin sebebi de biraz rahatlamaktır herhalde, cunku ne ofisten arkadaslarim ile paylasabilirim ne de is disi cevremle, malum sebepten oturu
Sosyal ağlarda paylaş

Anı yaşa ne lan? Eyvallah ayrılacak ayrılırsın da ibreliğin de lüzumu yok. Başkasıyla yakınlaşabilmişsen kurtarmaktan vazgeçmişsindir ilişkiyi. Daha fazla uzatma bence, git adam gibi bitir sonra suçluluk duymadan yeni bir sayfa aç kendine. Bir şeyler paylaşmışsınız ama bu sonsuza kadar sürmek zorunda değil rasmon doğru demiş bildiğin yük üzerine ha bence diğer kızla hemen bişi yapma bundan başka. Bir bak bokum gibi bi durumda olduğun için mi yaptın yoksa kızdan/erkekten gerçekten hoşlanıp etkilendin mi sonrasına ondan sonra karar veriver.
Sosyal ağlarda paylaş

ha onun disinda bu yurtdisinda yasamisligin verdigi rahatligin seninle olan yakinlasmasinda da ayni oranda surecegini de hesapla..yani hic hesapta yokken kendiliginden baslayan iliski bir anda hadi ben gittim kibye seklinde nihayetlenecek muhtemelen ..o kismi da kabul edebileceksen forza ..
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

ha onun disinda bu yurtdisinda yasamisligin verdigi rahatligin seninle olan yakinlasmasinda da ayni oranda surecegini de hesapla..yani hic hesapta yokken kendiliginden baslayan iliski bir anda hadi ben gittim kibye seklinde nihayetlenecek muhtemelen ..o kismi da kabul edebileceksen forza ..

işte bu durumu rasmon güzel özetlemiş yukarda..
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

O işte abi seni bokum gibi bir duruma sürükler. Gider içer sıçarsın anlık zevklerin olur sonra akşam yatınca midende filler oturur. Gitsin ayrılsın az bi kafasını dinlesin sonra baksın önüne, az mantıklı olun abi artık 15 yaşında değilsiniz

işte 15 yaşında seni bunlara sürükler
ama 30 yaşındaki adamı hiç bir yere sürüklemez
ıssız adammıyız la biz filmlerde oluyor o
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

az mantıklı olun abi artık 15 yaşında değilsiniz

istisnalari saymazsak tr de ergenlik 40 li yaslara kadar uzayabiliyor..tabiri caizse ne istedigini bilmeyen ergenlikten nedense asla cikamayacak bir toplumuz..o yuzden ya benimsin ya topragin modda hayat yasiyoruz..surekli egosentrik hareket ediyoruz..
Sosyal ağlarda paylaş

Herkes seks meşiin değil abi senin gibi. bak adam ne demiş.

''Bir yandan mutluyum sanırım cok, gercekten. Ama aynı saniye icinde cok da uzuluyorum. Yemek yiyemiyorum pek bir sey yapasim yok mide agrisi bas agrisi, stres icindeyim :/ ''

Hoş tüm verileri bilmiyoruz buradan hikayeden yönelim yaptık ama ben ayrılır kafamı dinlerdim. Kız zaten ilgileniyorsa 1-2 hafta sonra da ilgilenir. Yuropa genişliği varsa zaten boşversin o kızı sıkılınca gider dediğiniz gibi. Hadd ben gidiyorum içim çok.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir tarafta son demlerini yasayan, kurtarilmasi icin ugras isteyen bir iliskin var, diger yanda tanidigin bildigin, su anda sorun yasamadigin birisi ile yeni yesermis hislerin var.

Tabii ki, eski yipranmisi birakip yeni bir iliskiye baslamak istiyorsun. Hormonlar da tavan yapmis, logic durmus bunyede.

Yeni iliskiye baslama uzerine kafa hic yorma zaten baslamis bile, 7 senelik iliskini bitirip bitirmemeye kafayi yor.
Sosyal ağlarda paylaş

onu uzun suredir benim cabam ile yurutuyoruz, maddi olarak da cok bunaltan bir iliski beni. cok yiprandim.

cevaplar uzerine kisaca bilgi vereyim zaten 2 sini ayni anda yurutmeye ugrasmam duzgunce karsisina gider benim boyle hislerim var derim aciklarim, cekindigim nokta ben bunu soyledikten sonra bana bagımlılıgı olan bir insanı yüzüstü bırakacağım düsüncesi.

sevisme kaynakli bir heyecan da degil seks açı bir insan degilim, arada aklima geliyordu bu kız ile nasıl olurdu sorusu bana uzun zamandır. benden uc yas buyuk bu arada. seni terk eder uzulursun olayi da yasanmaz, terk edilme vb duygusal durumlarda uzulmuyorum, 2. gun o yuzden evine gittim merak ettim gecelik miydi yoksa bir seyler mi hissediyor diye. Bu yeseren duygular, yasanan gelismeler cok garip geldi bir anda, baya hazırlıksız yakalandım.
Sosyal ağlarda paylaş

Evlenmeyi dusunuyormusun?

Belli ki hayir. Bir insanla, yuz ustu birakmamak icin evlenmemek lazim zaten :)

Guzel guzel al karsina, hemde 14 subat dan once yap bunu, mantik cercevesinde konusarak ayril, sonra da kosarak git bu yeni hanim kizimizin yanina.

Ani yasa, belli yastan sonra asik mesk cok zor isler, karsina cikmis, degerlendir keyfini cikart.
Sosyal ağlarda paylaş

WaNTeD said:

onu uzun suredir benim cabam ile yurutuyoruz, maddi olarak da cok bunaltan bir iliski beni. cok yiprandim.

cevaplar uzerine kisaca bilgi vereyim zaten 2 sini ayni anda yurutmeye ugrasmam duzgunce karsisina gider benim boyle hislerim var derim aciklarim, cekindigim nokta ben bunu soyledikten sonra bana bagımlılıgı olan bir insanı yüzüstü bırakacağım düsüncesi.

sevisme kaynakli bir heyecan da degil seks açı bir insan degilim, arada aklima geliyordu bu kız ile nasıl olurdu sorusu bana uzun zamandır. benden uc yas buyuk bu arada. seni terk eder uzulursun olayi da yasanmaz, terk edilme vb duygusal durumlarda uzulmuyorum, 2. gun o yuzden evine gittim merak ettim gecelik miydi yoksa bir seyler mi hissediyor diye. Bu yeseren duygular, yasanan gelismeler cok garip geldi bir anda, baya hazırlıksız yakalandım.

Yüzüstü bırakacağım diye vicdan yapman çok yanlış. Empati yap, beraber olduğun insan seni yüzüstü bırakacak diye, üzüleceksin diye senden ayrılmıyor. Hiç hoş değil.

Kendini suçlu hissettirecek bir şey de yok, ha kızla yatağa girmeden öbürüne kib bye demen daha iyi olurdu tabi.

Benim yorumum uzatmalı sevgiline güle güle demen. Öbürüne verebiliyorsan bir şans vermen. En kötü sonuç yanlız kalırsın, ki hani derdin bu değil sanırım, en azından umuyorum değildir :)

Dürüst ol abi, arkadan iş çevirme, ayrılınca üzülecek diye düşünme. Bu şekilde çok daha kötü çünkü durum.
Sosyal ağlarda paylaş

abi sevgilini aldatabiliyorsan bitirmişsindir kafanda. öyle 7 yıl fln bir önemi yok. 7 yılın önemi olsa aldatamazdın. yok öyle "sarhoştum" fln da yalan, içmezdin, o ortamı yaratmazdın vs vs hani ilişkine 7 yıllık bir değer veriyorsan. "ayrılırsam mahvolur" da yalan. eğer sevgilin psikolojik sorunu olan borderline fln biri değilse, sen ayrılınca üzülür, ağlar eder sonra geçer gider zaten.

yapacağın şey sorunlu ilişkine son vermek. bu işyeri arkadaşınla casual takılır mısın yoksa profesyonel iş ilişkini sürdürüp diğer ilişkini noktalar mısın onu bilemeyiz tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

abi planlı bir olay değildi kesinlikle sadece yemek yer bir iki kadeh içer evlerimize giderizden ibaretti kafamda. yoksa dedigin gibi yapardım. en başta zaten ben de hani gençlerin sevişesi gelmiş olmuş bitmiş diye düşünüyordum ben de ama benden buyuk ve ay neyse biraz akısına bırakayım ben cok udusnmeye basladım
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...