Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kafa karistiran durumlar

WaNTeD

Öne çıkan mesajlar

abi. aldatabiliyorsan söyleyeceğin tüm sebepler "bahane" o kadar. kendine dur demesini beceremiosan sebebi yeterli önemde olmamasıdır. haa, "evet yeterli önemde değil ama hayatımda olsun istiyorum, onu aptal yerine koymam da umrumda değil çok da tın lan takılırım" kafasında bir adamsan yürü be abi zaten =)
Sosyal ağlarda paylaş

aldatabiliyorsan ne demek abi. seks alt tarafi.

1.ye x, 2.ye y dedim.

benim x ile iliskim gayet iyi. bununla iliskiye devam etmek istiyorum diyosan y ile olan iliskiyi seksle sinirlayacaksin, x e geri doneceksin.
y ile cok istiyosan arada sekse devam edersiniz ikinize de uyarsa.

yok aldatabiliyorsan bitmistir vs gerek yok romantiklesmeye. o baska o baska

ha, yok zaten bitmisti, bitmek uzereydi diyosan da y ile devam edersin ya da buddy gibi vs artik kafana gore takilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

ana baci kartinin oynancagini dusundum de cok cabuk geldi.
dedigim o degil. tabi ki dogrusu aldatmamak vs
oralari gecelim

aldatabiliyosan zaten bitmistire benim lafim. herkesin sevgisi aski iliskisi senin kafandaki gibi degil. adam x'e asiktir. onsuz hep mutsuz olur ama aldatir. cesit cesit insanlar. kimisi hic aldatmaz ama daha iyi dali bulunca kicina tekmeyi koyar vs.
Sosyal ağlarda paylaş

abi tabii benim fikrim. ben "aldatılayım ama benimle devam etsin, bana dönsün yeter" kafasında olan insanları anlamıyorum ve bu insanlar bayağı azınlık. genelde insanlar "aldatacağına defolup gitsin ltfn" diye düşünür olarak yorum yaptım.

"aldatabiliosan" ile ilgili anlatımım da ayrıca senin mesajının bir üstünde =)

ha bu arada ben aldatılmayı gayet ağır yaşadığım için senden/sizden daha ciddi bakıyor olabilirim elbet
Sosyal ağlarda paylaş

bi ilişkide diğer tarafa vefasılık yapanı affedemiyorum ben abi. iki taraf da aynı anda bitirirse eyvallah da 7 senelik ilişki bi kadından hoşlandın diye kestirilip atılmaz. öyle seni 7 sene bekleyecek birini de b.k bulursun bundan sonra. böyle birini bulmuşun saçma sapan iş yapıyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Kişisel düşüncem, bir ilişki 2 sene sonunda evliliğe doğru gitmiyorsa zaten bitecektir. İstisnai durumlar elbette var, 9 senedir birlikte olan ama evlenmemiş insanlar da tanıyorum. Ama benim bakış açım böyle. 2 sene ideali, 3 sene de hadi oluru zorlarsak ama 7 sene bence çok uzun bir süre. Ortaya çocuk veya ailelerin tanışığ evlilik gibi heyecan yaratacak içerikler konmadığında çok sürüncemede kalıyor bence ilişkiler. E arkadaş demişki ben yürütüyorum ilişkiyi zaten, artı maddi boyutu da var, bir de bağımlı bir insanı nasıl bırakırım. Abi senden önce de bu insanın bir yaşamı vardı, doğumuna sen karar vermedin ki, aynı şekilde sen de ondan önce yaşıyordun. Herkes kendi hayatına devam eder. Edemiyorsa yapacak bir şey yok, ailenden insanlar vefat ediyor ve sen yaşamaya devam ediyorsun öpe öpe, 6 7 senelik ilişki biterse de yol almaya devam edecek herkes. Bence ayrılma zamanınız çoktan gelmiş geçmiş sana baş ağrıları veren bir hal almış. Kadınlar için bir ilişkiden çıktıktan sonra diğerine başlamak biraz zordur bence, bir cooldown süresi lazım onlara, ama bize değil. Biz zaten 3 şeyi aynı anda düşünebilen yaratıklar değiliz. Ayrılma durumumuz varsa misal, hayatımız buna endekslenir, yerine hemen bir şey koymak isteriz. Kadınlar o durumu çoktan yaşamış bitirmiştir, bir sürü başka şey yaşadığından maksimum zamanda toparlarlar. Deli gibi ilişki yaşamadım da işte yaşadıklarımdan böyle gördüm böyle öğrendim. Sevgiler :D.

edit: minimum maksimum karmaşası...
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
bugün bir ay oldu, 2 hafta görüşmedim ve 2 haftadır da sevgili gibiyiz veya öyleyiz ama kendisinin eski ilişkilerinden büyük travmaları var ve heyecanlandığında, muhtemelen kötü biter diye, aşk - panik atak karışımı yaşıyor,. ne yapacağız bulamadım psikolog pls
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...