Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul Bağdat Caddesi Koridor Hız Denetim Sistemi Azami Hız 50 Km/H

Xaero

Öne çıkan mesajlar

Baggio said:

Sizin gibi eğitimsizler 1.5 saniyede "75 İŞTE HOCAM NE VAR BUNDA YHEAAAAAA HUEHUEH" diyip direk laklak yapmaya başlarken, soruyu hesaplayıp çözenler ise 72 km/h olduğunu bulurlar :p

hesaplamayı yapana kadar 75km diye söyleyen adam işi kapar

sen hayır 72km diye itiraz edersin, iş veren; "lan ha 72 ha 75 düz hesap yap işte o arada ki 3 ile ben daha çok kar ederim." diyerek seni sallar asdfias
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu bırak hız limitini aşmayı göstere göstere çiçekçiye aşırı hızla çarpan ve öldüren adamı ismi cismi de belli olduğu halde tutuklayıp cezalandıramadılar, adamın babası "ben oğlumu teslim etmiyorum" diye posta koyacak, basın açıklaması yapacak kadar rahat, şimdi "ortalama hız ölçüyoruz"la nereye kadar?
Sosyal ağlarda paylaş

İnsanımız parasına başkalarının hayatından daha çok önem verir malum, kesin çözüm olmasa da biraz caydırıcı olabilir. Düşünsene 66'yla gitsen ikinci kademe yiyorsun, 76'yla gitsen en üstten.

O şerefsizin kanındaki alkol ve saçındaki uyuşturucu yok olana kadar sakladılar ve sahte rapor aldılar bariz de, raporun alındığı hastane yetkilileri ve imzası olan doktor direk tanıklık etmiş "ne ben öyle bir rapor imzaladım ne de bizim hastanede bunu ölçebilecek teçhizat var, rapor sahtedir" diye. Ellerinde patladı yani, ilgiyle izliyorum. Günümüz hukuğunda hakimi de satın alırlar gerçi şıp diye.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Bilkentli kızı öldüren jipli türbanlının davası görüldü mü peki? Hadi bu herif alkollü mekan sahibiymiş 7 yıl yine ucuz yırtmış, bakalım yeşil sermayeye ne olacak

http://www.sozcu.com.tr/2016/gundem/kazada-olen-universite-ogrencisi-son-yolculuguna-ugurlandi-1045202/
25 yaşında Q7 ye biniyor babası akp sermayederlerinden
hiçbir yerde haberi yok iyi hatırlattın basın üstüne gitmediği müddetçede bir iş çıkmaz
ne güzel ülke lan
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

7 yıl almış hapis.
Bir yandan hukuk yerini buldu diyorum bir yandan da Allah kurtarsın diyorum. Hepimizin çoluğu çocuğu var.

Eğer çarpıp sonra teslim olsa 7 yılda hukuk yerini buldu denirdi. Adam 3 ay boyuna açık açık polisten kaçtıktan sonra, o arada da belki de sistemindeki alkolü uyuşturucuyu atıp öyle gittikten sonra bunun cezası çok daha ağır olmalıydı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...