Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Survivor 2016 (tv8)

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

acun şovlarını ben baya başka bir tarafa koyuyorum. benim nişanlım da izliyor, ayağımın topuğuyla alnına vurasım geliyor.

insanın zekasına hakaret niteliğinde şovların kurgusu.

hakikaten inanarak izliyorsa vurabilirsin hakikaten. her şeyi hikaye bunların ya kamera arkası kesin gömüyorlar kebabları.

orjinal survivorı izledikten sonra bu zuhal topalla canım cicim programlarına benziyor bir de.

geçen senekini izlemiştim bende son 2 ayını falan saçma bi bağımlılık yapıyor hakikaten o kavgaları tartışmaları vs. bu sene 1 dk. baktım yine aynı terane; "nihat önde, paskal da geliyor hemen arkasından." yarışma bundan ibaret türkiyede dsafds
Sosyal ağlarda paylaş

Bu acun kaç para kaldırıyodur Survıvor'dan.Şu an ben İstanbul çocuğu yılmaz için izliyorum şu an çoğu kişide öyle rahat yarışın ortalarına kadar elemezler gibime geliyo.Elenirse ünlüler tarafından izlenecek adam yok gibi.Gönüllülerde ütopya dan semih reyiz var adamın hayat felsefesi ye iç sıç milleti birbirine düşür çok kavgalar çıkacak o taraftan
Sosyal ağlarda paylaş

30+- civarı yaşta çalışan kesim evine 7-8 de geliyor yemek yiyip biraz dinleneyim dediinde yapabileceğin şeyler kısıtlı.şu programların draması kavgası o yorgun insanları biraz güldürüp günlük yaşamdan uzaklaştırabiliyorsa amacına ulaşır zaten.

herkesin zevki farklı ama bütün gün ayakta durup akşam eve geldiğinde köşene çekilip kahveni yudumlarken kitap okuyamıyorsun.ya da bütün gün masa başı iş yapıp şu bilgisayarın başında 3-4 saat oturup şu oyunu bitireyim diyemiyorsun. evliysen ortak zaman geçirmen lazım s.a diyip odana gidip ergen gibi kapını kitleyip sabah okula gidemezsin.

basit şeylerden keyif alabilmek önemli.ama bu seneki kadro olmamış keyif vermedi(:
Sosyal ağlarda paylaş

ajun o acidan cok basarili tabi ki..eleman en bastan cizgisini cekti kardesim haber yok siyaset yok diye..aksam kafa dinlemek isteyen eve gidip aciyor 8 i yatana kadar..yok modacisiydi cakma polemigiydi yok sarkisi turkusuydu..suya sabuna da dokunmuyor..sahane kanal..

yeni generasyon medya trostu icin sahane profil..
Sosyal ağlarda paylaş

Ben dün izledim biraz, aslında yarışma bacağı baya eğlenceli. Yok kumda koştur suya atla top at falan keyifle izlenip ben olsam şurdan koşarım şunu yaparım avcı geyiği yapılacak parkurlar var hep. De işte yarışma bitip kurgu-kavga kısmına gelince benim de sabır bitiyor.

Ha kızlar bi garip, bile bile o kavgaları izleyip ondan da keyif alabiliyorlar. Zaaaa aptallar demenin bi sınırı olmalı ama kadınlarda yok sanırım =/

Bonus : Olm yılmaz morgül var lan yarışmada. Ben onu tutuyorum herif süper bildiğin. Ve sporculara karşı yarış marış kazanıyor geriden de gelse. Bak o kısımları hiç kurgu gibi değildi götü çıkıyor çünkü yarışan herkesin. Kurguysa da iyi kotarmışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

hoş bende de full nfl network, nba tv, discovery science fln açık
survivor'dan hiç te farklı değiller aslında.

ayni..reality show.. olarak mtv nin catshish ini..spor kanallarindan birindeki dallas cowgirls u..tlc yi..history deki pawncilari ..home & entertaintmentteki yarismalari..vs de tavsiye edebilirim..
Sosyal ağlarda paylaş

yarisma konusunda ise..ya hep ayni parkurlar ayni setting baydi bence..

eskiden tek kanal doneminde mi ne alman mensei li aileler vs yarisiyordu bole ozel parkurlu kostumlu vs vardi studyoda ..tr de de farkli versiyonlari yaptilar..orada orjinal oyunlar oluyordu..

yada su japonlarin efsanevi yarisma programlari gibi birseyler olsa artik..
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Bonus : Olm yılmaz morgül var lan yarışmada. Ben onu tutuyorum herif süper bildiğin. Ve sporculara karşı yarış marış kazanıyor geriden de gelse. Bak o kısımları hiç kurgu gibi değildi götü çıkıyor çünkü yarışan herkesin. Kurguysa da iyi kotarmışlar.

kurgusu şu
"ben bile katılsam daha iyi yarışırım"
dedirtip izlettiriyor
Sosyal ağlarda paylaş

survivor'un açık ara en manyak yarışmacısı taner tolga tarlacı diye kıbrıslı bi elemandı. yarışmayı tamamen domine etmişti yaptıklarıyla. sonradan şöhret yaramadı buna dağıttı kendini. en son bi kızla sevişmesini facebooktan falan yayınladı.

https://www.youtube.com/watch?v=_fAU-GKpgpQ

şu videosunu da yeni gördüm. adam amerika'da falan yaşasa kim kardashian'ın erkek versiyonu olurdu. türkiye'de olamıyor haliyle
Sosyal ağlarda paylaş

daner dolga darlaci..3d..

sohret yaraladi vs degil de..adam ajuna yamuk yapti..baslarda iyiydi adamin ilgincliklerine suna buna gulup duruyordu ..1-2 laf filan atti ajuna ..ajun alttan aldi vs..sonra tutturdu bu bana program yap ..beni de gezdir dur vs diye..muhtemelen o zamanlarda ole bir programin yapilma plani vardi, sonra arnavut citirla sarisin elemani gezdirip o programi cektiler sanirim..

yani adam az susmasini bilse abartili hareket yapmasa normallesse ajn onun da elinden tutacak gibiydi de sansini kaybetti..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...