Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

dylanN said:

Moralini bozmak gibi olmasın ama aylık 25-30 k maaş alıyorsa Flormar da kullanmaz . sorry 😔

aynen öyle :( ama hediye limiti 60 tl idi zaten bluz falan alacağıma böyle bir şey olsun dedim. keşke şal falan alaydım her türlü giderdi ya pff

ayrıca bir ruja 25, kalem 15, maskara 30, bir de oje 5 tl idi %50 indirimde olan ürünler hep kaç para veriyorsunuz siz bu makyaj aletlerine ya hanımın kredi kartını kontrol edicem artık delirdiniz mi siz

Merhaba sevgili dostum,

Şimdi sana basit şekilde makyaj yapmak için kullanılan birkaç ürünü yazıyorum:

Öncelikle:

- Cildimiz kusursuz görünsün diye BB Kremle başlıyoruz.

Clinique Anti Blemish BB Cream: 109 TL

- Göz altı morluklarımız için Benefit'İn gözaltı kapatıcısı:

Benefit erase paste: 123 TL

- Üzerine pudrayla sabitliyoruz:

Mac Pudra 87 TL.

- Kaş kalemi/farı ile kaşlarımızı şekillendiriyoruz.

Ortalama 40 TL

- Gözlerimize fardan önce far bazı uyguluyoruz mecburen.

Ortalama 30 TL

- Far için geniş renk seçenekleri olması ve kalitesi önemli.

Naked Far paleti 200 TL

- Rimel: Lancome Hipnoz 85 TL

- Yüzümüzü aydınlatmak için

loreal highlighter true match: 40 TL

- Chanel Allık 140 TL

- Ruj: 50 TL'den başlayan fiyatlarl
a

Genel olarak böyle..

Tabi bu kadar makyajı iyi ve güzelce temizlemek lazım, onun için de temizleme malzemeleri, gece ve gündüz kremleri vs var. Ve ayrıca tüm makyaj ürünlerini uygulamak için kullanılan fırçalar ve süngerler var. Onu ayrıca yazmak lazım. Yoruldum.

Ya bu kadınlar size ne etti..
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

yok aslında eşim de istiyorsan değiştirelim ben alırım bunları modunda hazırda bekliyor zaten :D dilan valla 60 tl ye şu flormarlar yerine bana 1 tane şu makyaj aletini alsan daha süper olurdu diyebileceğin bişi var mı? yoksa vereyim bunları gitsin mi yarın hediye verme seramonisi.

ayrıca aynen ben mesela hiç işime yaramayacak saçma bir şeyle bile mutlu olurum ama hediye alırken hep karşımdaki böyle kullansın isterim. şu fiyat limitine ve cfomuzun hayat standartlarına göre yine belki kullanır, en kötü ona buna verir modunda aldık bunları. aslında biraz fazla düşündüm üzerinde, kadın gerçekten çok anaç çok düşünceli birisi hayatta belli etmez kullanmayacak falan bile olsa.

Ben de ee bu ne ya hiç beğenmedim diceğini sanmıyorum ama

Eğer içine sinmediyse şu ipek eşarp-şallara bir göz at

Trenyol
Sosyal ağlarda paylaş

dylanN said:

Liebe said:

yok aslında eşim de istiyorsan değiştirelim ben alırım bunları modunda hazırda bekliyor zaten :D dilan valla 60 tl ye şu flormarlar yerine bana 1 tane şu makyaj aletini alsan daha süper olurdu diyebileceğin bişi var mı? yoksa vereyim bunları gitsin mi yarın hediye verme seramonisi.

ayrıca aynen ben mesela hiç işime yaramayacak saçma bir şeyle bile mutlu olurum ama hediye alırken hep karşımdaki böyle kullansın isterim. şu fiyat limitine ve cfomuzun hayat standartlarına göre yine belki kullanır, en kötü ona buna verir modunda aldık bunları. aslında biraz fazla düşündüm üzerinde, kadın gerçekten çok anaç çok düşünceli birisi hayatta belli etmez kullanmayacak falan bile olsa.

Ben de ee bu ne ya hiç beğenmedim diceğini sanmıyorum ama

Eğer içine sinmediyse şu ipek eşarp-şallara bir göz at

Trenyol

Trendyoldan 10 güne ancak gelir ayrıca kadın menopoza henüz girmediyse sakın ipek şal hediye etme. Çok sıkıcı. Kozmetik markalarının yılbaşı paketleri var onlara niye bakmıyosun ki.

http://www.tekinacar.com.tr/default.aspx

http://www.boyner.com.tr/Default.aspx

http://www.sephora.com.tr/
Sosyal ağlarda paylaş

İpek şal asla sıkıcı değil tam tersine elegance giyinen kadınların çok sıklıkla kullandığı ve şahsen çok yakıştırdığım bir aksesuar.

Ha zevk renk meselesi tabii. Çok şık bir kutuyla aşırı zarif bir hediye olabilir.

48 saat içinde de ulaştırıyorlar kargoya diye biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

dylanN said:

İpek şal asla sıkıcı değil tam tersine elegance giyinen kadınların çok sıklıkla kullandığı ve şahsen çok yakıştırdığım bir aksesuar.

Ha zevk renk meselesi tabii. Çok şık bir kutuyla aşırı zarif bir hediye olabilir.

48 saat içinde de ulaştırıyorlar kargoya diye biliyorum.

Doğru yerde doğru şekilde kullanan çok fazla kadın yok, belki ondandır. Yoksa haklısın, güzel hediye olabilir. Ama beni şal mutlu etmeyebilirdi.

Trendyol çok nadir 2 günde kargo yapıyor, hele ki şuan yılbaşı öncesi hiiiç sanmıyorum 2 günde kargo çıkarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

kozalak said:

bence bir 60tl daha harca ya. kalem alsana bi tane, stricks vs tarzında. direktör diyorsun, bol bol bişeler yazıp imzalıyordur onlar, bence baya işine yarayan güzel bir hediye olur.

Abi şunu söylemek benimde aklıma geldi ama şık tarzda bir kalem fiyat konusunda üzücü oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Peregrin said:

Cougar avliyor iste

vs dedigin fakir isi takim lan. cam bezi niyetine kullanir o seviyedeki kadin. kaldi ki kendisi buyuk ihtimalle vucuduyla degil beyniyle kazaniyor oldugu icin cam bezi yapmadan once pakedi durup sana sokabilir de bilemedim.

arada lust varsa en iyi ihtimal agent provocateur olur ki o bile sikintili yani. 20 yasinda kiza alirsin ic takim.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani bu sene ilk aldığım yılbaşı hediyesi Loncome un 3 lü minik parfüm-krem-losyon setiydi.

Sevdim mi? E sevindim yani, düşünmüş almış sağolsun dedim.

Kokusu da fena değil markete-avmye giderken günlük işte sık 35ml yer kaplamayan minnak parfüm.
Minnak kremleri de arabaya attım. Yer de kaplamıyor soğuk zaten havalar arabaya her bidiğimde sürüyorum ellerim de soğuktan çatlamamış oluyor.

Kısacası hediye alacaklara böyle bir öneri daha.

Edit : böyle bişeydi işte

Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Peregrin said:

Cougar avliyor iste

vs dedigin fakir isi takim lan. cam bezi niyetine kullanir o seviyedeki kadin. kaldi ki kendisi buyuk ihtimalle vucuduyla degil beyniyle kazaniyor oldugu icin cam bezi yapmadan once pakedi durup sana sokabilir de bilemedim.

arada lust varsa en iyi ihtimal agent provocateur olur ki o bile sikintili yani. 20 yasinda kiza alirsin ic takim.

Agent'tan don almak için yalı tapusu ibraz etmen gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...