Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

son 2 senedir hayatımın önceki 26 yılında çalıştığım dersin 10 katını çalıştım, tam bitti derken şimdi müdürümün teşvkiyle smmm çıktı. staja başlama sınavına 2 aydan az kalmış ama bir deneyelim bakalım aldım bi ton kitap başladım çalışmaya. şans dileyin xoxo
Sosyal ağlarda paylaş

360 derece değerlendirme anketi ne? birinde sadece üstler astları, öbüründe aynı kademe içi, bir diğerinde ast üst herkes herkesi değerlendiriyordu sanırım. sen de patrona giydirdiğine göre 360 olan sonuncusu da,

360 tam tur olmuyor mu lan git kendini değerlendir derler adama. kim ne biçim koymuş ismini ya!
Sosyal ağlarda paylaş

ivy said:

Aldığım hediyeler ya beğenilmezse diye düşündükçe midem bulanıyor. Sosyal ilişkiler beni çok geriyor artık 😔

of benzer saçmalık bende de var. gittim iş yerinde cfo yu çektim 2 haftadır aramadığım hediye kalmadı, kadının maaşı belki 25 30 bin lira ben ne alabilirim ki ona beğenebileceği diye saçma sapan gerildim. haftasonu her yeri alan talan ettim en sonunda gittim flormardan aldık bir şeyler set yaptık öyle. geldim bugün arkadaş diyor ki o kadın hiç makyaj yapmaz farketmedin mi :/
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

ivy said:

Aldığım hediyeler ya beğenilmezse diye düşündükçe midem bulanıyor. Sosyal ilişkiler beni çok geriyor artık 😔

of benzer saçmalık bende de var. gittim iş yerinde cfo yu çektim 2 haftadır aramadığım hediye kalmadı, kadının maaşı belki 25 30 bin lira ben ne alabilirim ki ona beğenebileceği diye saçma sapan gerildim. haftasonu her yeri alan talan ettim en sonunda gittim flormardan aldık bir şeyler set yaptık öyle. geldim bugün arkadaş diyor ki o kadın hiç makyaj yapmaz farketmedin mi :/

ona alacağın en iyi hediye 1milyoncularda bulunur, kadın hayatında girmemiştir zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...