Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

sevgili günlük
dün çok sıkkındım, baya böyle mutsuzdum
sonra eve gelince güzel bi yemek yedim, üstüne bi tane süpangle lüplettim sonra da gebeş gibi uyudum
take a look at me now

yalnız 2 gün önce diş çektirdim (yirmilik) ve hala ağrıyor lağn, yeter bence geçsin artık
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

sevgili günlük
sonra eve gelince güzel bi yemek yedim, üstüne bi tane süpangle lüplettim sonra da gebeş gibi uyudum
take a look at me now

yalnız 2 gün önce diş çektirdim (yirmilik) ve hala ağrıyor lağn, yeter bence geçsin artık

ooo yirmilik de cektirdigine gore erkek olma yolunda emin adimlarla ilerliyorsun demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Peregrin said:

Saeros said:

sevgili günlük
take a look at me now

ooo yirmilik de cektirdigine gore erkek olma yolunda emin adimlarla ilerliyorsun demektir.

2. yirmilik abi bu çektirdiğim.
hatta daha önce sol alttakini çektiricektim de korkuyor dişçiler, sinirlere çok yakın diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi allah kahretsin bu memleketi Ya, e5te trafik dururken arkadan taksi geldi vurdu, indim foto çekiyoruz yandan barzo ayıoğluayının biri geldi önüme kırdı yok kenara çekecekmişim trafiği tıkıyormışum abi kaza yaptık dedim ulan amcık ağızlı orospu çocuğu bilmemne anama bacıma sövdü eşim de yanımda umru bile değil gözlerinden ateş çıkıyordu demek enkaza ona vursak öldürecek bizi olmaz böyle bir şey ya
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan dünya, elin oğlunda para var bire bir kazandıracak yatırım yapmaz. biz yatırdığımızı 2 ye katlamak için it gibi çalışırız. Adam gelir gözler kocaman kocaman iyi kazanıyosun diyerek nazar değirmeye, yemek ısmarlatmaya çalışır. adeletine koyim senin. (ikiye katladığım parada 3500 tl muahahahaha. şerefsizde var 10 milyon...)
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Abi allah kahretsin bu memleketi Ya, e5te trafik dururken arkadan taksi geldi vurdu, indim foto çekiyoruz yandan barzo ayıoğluayının biri geldi önüme kırdı yok kenara çekecekmişim trafiği tıkıyormışum abi kaza yaptık dedim ulan amcık ağızlı orospu çocuğu bilmemne anama bacıma sövdü eşim de yanımda umru bile değil gözlerinden ateş çıkıyordu demek enkaza ona vursak öldürecek bizi olmaz böyle bir şey ya

boşver
etraftan sana destek gelmediyse sinirlenme boşuna
adamın insansızlığı
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...