Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

zeper said:

hakli , sil bence . Gecmis senin aklinda zaten , kimse o anilaei alamaz senden ki eminim onun da eski erkek arkadasiyla guzel zamanlari olmustur. Ama public yerde de durmasinin alemi yok =) . silersen tum kizginligi gecer bence

abi manyak myım zaten ne diye aklım kalsın. bakarsın böyle resmını gormeyınce tamam dersin ama tag kalır ya hani bazı fotolarda, o mevzu işte.
Sosyal ağlarda paylaş

yok kiz hala aklinda demedim. =) hani bazen kisiler sevgililerinin exleriyle ilgili sanki hic hayatlarinda olmamis gibi davranmalarini bekler ya, o imkansiz, kiz arkadasinda bunu bilmiyorsa biraz cocukca yaklasiyor. Ama benim dedigim sil , facebookta engellersen birini ne tag kalir ne bisi, onu yap bari iliskinin duzene girmesi icin ... ( tabi is bir tek bunla kaliyor baska taleplerde bulunmuyorsa asffd) yani gonlunu al, ama ezdirtme kendini ;P
Sosyal ağlarda paylaş

haci su an itibari ile her turlu cabalamayi da askiya aliyorum.
ben iyi bisiler olsun diye kastikca kotu seyler oluyor surekli.
vitesi bosa alip, direksiyonu zorlamayi birakip her ne oluyorsa onun olmasini izleyecegim.

cabalamayacagim diyip bir seyleri duzeltmeye calismak, efendime soyleyim a-b-c-d-e-f-g-h olmadi ben i-j-k planlari ureteyim vs. yok artik.

birakiniz cakilsin. ne koy olurum ne de kasaba :)
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

haci su an itibari ile her turlu cabalamayi da askiya aliyorum.
ben iyi bisiler olsun diye kastikca kotu seyler oluyor surekli.
vitesi bosa alip, direksiyonu zorlamayi birakip her ne oluyorsa onun olmasini izleyecegim.

cabalamayacagim diyip bir seyleri duzeltmeye calismak, efendime soyleyim a-b-c-d-e-f-g-h olmadi ben i-j-k planlari ureteyim vs. yok artik.

birakiniz cakilsin. ne koy olurum ne de kasaba :)

getir şu salavatı diyorum anlamıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Yaklaşık 400 TL falan gömdüğüm steam hesabımı bugün sattım. Konsol olayı zaten yok. İstikrarlı bir şekilde tüm bağımlılıklarımdan kurtuldum; sigara check, sosyal medya check, oyunlar check. O yok bu yok ne var it diye sorabilirsiniz, hiçbişey yok. Umarım kafayı yemem asd.

Hatta itiraf edeyim; üstelik 50 tl son indirimde gömdüğüm halde aldım, neyse zaten hoi4 bok gibiymiş. Vic ve Civ'i çok özlücem ama.
Sosyal ağlarda paylaş

2016-11-29 23:30
Speaking kısmından (düzgün üniversitelerin genelde en az 20 istediği bu zamanda) 18 aldığımdan IBT soncum heba oldu. Bu sonucu, hayatımın kontrolünü yeterince elimde bulundurmadığımı düşünmeme ve en önemlisi plansız biri olmama bağlıyorum. Çözüm olarak kontrolü elime almak ve planlı biri olmak bariz çözümler gibi gözüküyor. Ancak, hayatını sanki uzaktan izliyormuş gibi hisseden ve sadece anlık olaylarla beynini meşgul eden hatta beynini uyuşturmak için vaktini her türlü boşa harcayan biri için o bariz çözümleri uygulamak çok uzak geliyor.
Olumlu olacağı düşünülen sonuçlara varmak için daha mantıklı hareket etmek yapılması gereken sanki. Şimdiye kadar neden yapmadığımı düşündüğüm (belki de defalarca yapıp yanlış yaptığım) düşüncelerimi ve duygularımı ortaya döküp birer birer tartarak sadece katkı sağlayacağını düşündüklerimi benliğime geri katma işlemini bir daha tekrarlanmayı gerektirmeyecek şekilde yapmalıyım. Keşke bir de çoğu düşüncenin sonu "ne anlamı var ki?" sorusu ile bitmese! Bu düşünceler silsilesi kaydını hem pozitif bir deneyim olduğu düşüncesi, aynı zamanda da anlamsız bir eylem olduğu düşüncesi ile sonlandırıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...