Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

Liebe said:

hayırlı oldu galiba haftasonuna kadar resmi teklif gelecekmiş ama resmi olmayan bir hayırlı olsun dilerim dedi danışmanlık firmasındaki danışman. inanamıyorum yani şansım nasıl bu kadar yaver gidebilir ellerim titredi resmen, güzel dilekler için hepnize çok teşekkürler arkadaşlar:)-D inşallah dereyi geçtikten sonra boğulmayız bir kaşık suda sdsf

işe alındım arkadaşlar çok mutluyum ve heyecanlıyım. böyle kurumsal bir firmada ilk deneyimim olacak, korkuyorum açıkçası benden çok şey isterler sıçıp batırırım diye. 6 aylık sözleşmeli olarak girdim, söylediklerine göre devamında kalıcı olma ihtimalim varmış, olmazsa bile böyle dünya çapında bir firmanın özgeçmişimde yazması dahi baya bir artı olur benim için herhalde. bir bana sordukları maaş beklentimden çok daha fazlasını verdiler nasıl bir kurumsallık ben anlamadım, herhalde pozisyon için taban maaşın altında istemişim, yazık günah saf galiba bu diyerek fazla vermişler :D

1 2 gün içinde açıklanacak galiba kesinleştiği, 4 ay bile dolmadan kadroya alınmam için globale başvuruda bulunmuşlar. gelecek kaygısı yaşamadan çalışmak istiyorum artık, girerken işe hiç umursamıyordum geçici olmayı ama her geçen gün işe alıştıkça endişelenmeye başladım ya almazlarsa işe sözleşme bitince diye. Artık ufaktan sorsam mı derken muhasebe müdürümüz gelio benimle konuştu kalmak ister misin falan diye 2 hafta önce, bugün de tamam gibi senin iş dedi :)-D
Sosyal ağlarda paylaş

yoo kadrolu devlet memurlari da yorgo tirsaki..

maas sabit % 3 zam ..her an demokles in kilici tepende..ustelik memursun diye gelen gecen hirsini senden alma derdinde samar oglani mode ..kidem tazminati kalkacaksa herkese kalkacak..emeklilik 100 yasinda..onda da alacagin para mechul..simdi de performans kritesi birinin 2 dudagi arasinda..hak hukuk guzel kelimeler..hani hep derim suriyeli bizden memur su anda..her turlu kollaniyor..
Sosyal ağlarda paylaş

http://sobadsogood.com/2015/06/04/brave-photos-women-who-live-without-breasts/

tahta seven erkek sever dedigimin bir adim otesi

harbi erkek olmus bunlar yalniz.

kanser aci bisi tabii de.. protez sart.

______

bu arada ne zaman uyudum bilmiyorum ama 0300 gibi uyandim. berbat ve film tadinda bir kabus gordum. kendime 10 sene sonrasi icin bir ses kaydi birakiyorum. bilmiyorum boyle bir telefon servisi var miydi. 10sene sonra boktan alkolik ve dibin dibine batmis hayatim icinde telefonum caliyor ve gunum gecmise bakarak, simdiyi dusunerek geciyor. 10sene once oturdugum mahalleye gidiyorum. toplumdaki ve yonetimdeki degisikligin etkilerini goruyorum. o donem dost oldugum insanlarin hayatlarini ve duzenli hayatlarinda beni istemediklerini falan. sonra gidip kendimi asiyorum galiba. emin degilim.
film gibi ruya gordum amk. neyse uyumam lazim ve uyuyamiyorum hic. kesinlikle 10sene sonra boktan otesi bir hayatim olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Aşağı düşen çam ağacım :( kesin dün akşam CthuLhu attı aşağı pezo sigara içerken balkonumda.

Nasıl fırtına çıkmış gece ya koca saksıda çam ağacım düşmüş aşağı hatta eşim duymuş uyanmış sesine ama anlamamış. Sabah sabah bi dünya iş çıktı başıma. Allahtan gündüz vakti değil bahçede çocuklar oynuyor bazen de onu aşağı düşürecek fırtınada oynuyor olmazlardı herhalde. Yine de ihtimallere oynamamak gerekiyormuş güzel ders oldu =(
Sosyal ağlarda paylaş

Dün abim aradı yeğenin ayağı bazaya sıkıştı deri et-met her şey kalktı kemiğe kadar ambulansla ankaraya geliyoruz dedi bi korku koşturduk. Park yeri ararken yine ufaklığın biri kapıyı açtı biz yanlarından geçerken kapı sol tarafa girdi bizim, kaporta gg, boya moya olacak hah dedim geliyor her şeyler neyse velet kapıyla beraber düşebilirdi de 2-3 yaşında bişi geçmiş olsun dedik tutanak falan girdik acile ağlıyor bizimkisi ''baba ayağımı kesiyorlar babaa'' lan! dedim içeri dalasım var ama bir yandan da diyorum çocuk bu ne bilecek(duysan sanki bacağı kople kesiyorlar ama) dikiş atıyorlarmış zaten bi çıktı gülüyor eşek sıpası. Geldi kucağıma ben ağbimi öpcem diye. Sinir boşalması resmen ahahah.
Sosyal ağlarda paylaş

minnacık arabaların kullanıldığı dar sokaklı italyad dana gibi golf kullanırsan olacağı bu!

park derken sağ kapıyı tömbekledim. kiralık arabaydı güya karşılıyor ama içe doğru sıçtım. adamlara haber versem mi hemen yoks verirken aaa ben burayı geirken yolda çarptım mı desem akıl verecek var mı
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...