Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

bidaha berber koltuğuna sözleşme imzalatmadan oturmıycam izinsiz hiç bir işlem uygulamıycam diye. tam kalkacam dur abi diyip oturtuyor parfüm sıkıyor. bi sor parfüm istiyomusun bok gibi zaten parfümün. kulak kılını makinayla almak nedir yürü git.
Sosyal ağlarda paylaş

biri skype tan ekledi, ilk defa skype tan eklendiğim için heyecan yaptım günlük, harika sol ayağımlan ingilizcemi döktürüyordum ki, vebkemci çıktı. ne malzeme hazırlamış diye göster lan dedim, link attı, linke tıklamaya tırstım.

+13

send me your boobs
this is fun
isnt it

ile lectre den daha iyi bir performans yakaladığımı düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ponpe buraya lazım

arkadaşlar merhaba

sözlükte bel altı konulardan bahsedip basit bir kadın gibi gözükmekten hiç hoşlanmam. aslına bakarsanız sözlükte kadın olduğumu vurgulamayı da hiç sevmem. ne o öyle "ben kadınım buyrun" der gibi yazılar. sonuçta hepimiz zeka ve bilgi birikimimizle buradayız. başka şeylerle ön plana çıkmak bize yakışmaz. sözlükten sevgili bulmaya mazallah fakbadi yapmaya kadar gider bu. sonra kim ister sözlükteki bir erkekle cinsi bir münasebeti olmuş kadını hayatında? hiç öyle geri kafalılık falan demeyin. ben erkek olsam istemem. kadın dediğin biraz saf olacak her şeyden öte. neyse efendim asıl konumuza dönelim. 6 aylık bir erkek arkadaşım var. her şey o kadar güzel ki tarif edemiyorum. en büyük problemimiz hediyelerdi, onu da çözdük. ilk büyük hediyem apple watch'um doğum günü hediyesi olarak geldi. yaza da iphone 6s alınacak. çok şükür. allah herkese benimki gibi bir sevgili nasip etsin diye bütün arkadaşlarıma dua ediyorum. çünkü ben erkek arkadaşımı anlattığımda onlar hayran hayran beni dinliyor ve iç geçiriyorlar. bu durumda ben de "kızlar vallahi darısı başınıza, allah size de nasip etsin inş" diyorum. ben de istiyorum çünkü onların mutlu olmasını. neyse konuya geri dönecek olursak bizim problemimiz biraz cinsellikle alakalı. malumunuz 21. yy'da yaşıyoruz. artık bu devirde "evlenmeden olmaz" denilmez. elinizdeki erkeği de kaybedersiniz mazallah. hatta bunu demediğiniz gibi ilişkinin ilk aşamalarında bir miktar "canım ben modernim. takılırız yani takılma bu detaylara" demek gerekiyor ki adam peşinizden koşsun. öteki türlü davranırsanız karşınızdaki erkek "aman bu petekten bal alamam ben. başkasına bakayım" der ve ilişki başlamadan biter. ben de "modernim" senaryosundaki kızı canlandırdım. çok şükür sonraki aşamaları da başarıyla tamamlayınca ilişkimiz nihayet artık "ciddiyiz" etiketini aldı. bu konuda genç kızlara yine bir tavsiye vermek isterim. "modernim" dedikten sonraki aşamalar hayati ciddiyet taşır, bu aşamada unutmayın ki erkek tarafı petekten bal aldıktan sonra "bonom kofom korosok. bosko yopmo bono lotfon. of homon sovgolo mo olocogoz" ayağına yatabilir. bu erkeğin biraz yavşak olması sizin suçunuz değil. onun yavşaklığı ama unutmayın ki ilişki öncesi söyledikleri hiçbir zaman ilişkiden sonrasının garantisi olmaz. sizin garantiniz yine siz ve sizin uygulayacağınız taktiklerdir. bu dengeyi zamanla, böyle yavvvşakkk * insanlarla ve de şerrefsiz * insanlarla karşılaştıkça öğreneceksiniz.

neyse konu uzamasın. biz ciddiyiz. evlenmeyi planlıyoruz. şuan ben zaten erkek arkadaşımın evinde kalıyorum haftada birkaç gün. annemler gelince eve geçiyorum, öteki zamanlarda birlikteyiz. her şey yolunca ama cinsel hayatımızda bazı pürüzler var. ilk pürüz bütün kadınların yaşadığı cinsellik sorunu. erkek nesli haftada 7 gün *cinsellik yaşamak isteyecek bir canlı. hatta onlara kalsa tv'de maç, elinde et, yatakta cima etmek lazım sürekli. bu bir kadın için katlanılabilir bir şey değil. o yüzden başlangıç aşamasından hemen sonra * cinsellik konusunda limitler koymaya başladım. önce haftada 3'e hayır demedim. zamanla bunu haftada 2'ye indirdim. derken haftada 1'e kadar başarıyla geldik. çok şükür bebeğim alıştı buna. ancak o da artık sıkıntı oluyor. şimdi ben haftada 2 gün zaten spora gidiyorum, kalan 2 günde mutlak suretle dinlenmem gerekli, geriye kalan 3 günün 1 günü bakımla geçiyor, kalan 2 günün birinde cinsellik birinde gezme tozma desek bakın takvim ne kadar dolu. bu durumda ben hiç mi kızlarla görüşmeyeceğim. kız kıza eller havaya ya da ne bileyim şöyle bebek'te güzel fotoğraf çekebilceğimiz bir akşam yemeğine ya da bir drink içmeye hiç mi gitmeyeceğim. kaldı ki bunun fönü var, manikürü var, laser epilasyonu var. hepsini bu zaman dilimi içine sığdırmak benim için ciddi sıkıntı. hayır hadi 10 dk yapalım bitsin desek o da olmuyor. ki ikinci sıkıntımız da bu; süre. arkadaşlar biz geçen hafta yayınlanan dünya ilişki süresinin bir hayli üstündeyiz. minimum 30 dakikamızı alıyor. zaman zaman bürüt 1-1.5 saati bulduğumuz da oluyor. bu süreyi dünya ortalamasına yaklaştırmak için bazı çalışmalarım oldu. öncelikle bu dünya ortalamasını sevgilime gönderdim. kendi durumumuzun böylelikle normal dışı olduğunu gördü. daha sonra da "aşkım duration'ı kısaltıp frekansı arttırabiliriz" dedim. açıkcası bu fikir aklına yattı. geçen gün de apple watch'ımla kronometre tuttum. hayli aşama kaydetmişiz. şimdi bir de "ben kaslı erkekleri seviyorum" diyerek spora teşvik ediyorum. kas yapmak için spora başlaması da ayrıca işimize yarayacaktır. bu sayede belki benim de spor salonu üyeliğimi kaliteli bir salona taşırız. açıkcası şuan gittiğim salon çok iyi değil, iş ortamında pek havalı olmuyor.

neyse lafı çok uzattım. asıl sorun cinsellik dolayısıyla ilişkimizin ciddiyetine bir zeval gelme olasılığı. hangi erkek ister daha evlenmeden "haftada bir olursa şükret" durumunu? hiçbir erkek kabul etmez. bu konuda taktiksel bir hata yaptığımın farkındayım. evlilik sonrasında ortaya çıkması gereken bu çıkmaz daha şimdiden ortaya saçıldı ve onun evlilik kararı bundan etkilenebilir. buna engel olmak için sürekli etrafımdaki arkadaşlarımın ayda bir defa cinsel ilişki yaşadığını anlatıp durumumuzun iyi bile olduğunu göstermeye çalışıyorum. umarım bu konuda başarılı olurum, aksi halde evlilik projemiz başarısızlıkla sonuçlanabilir. bu da benim kariyerime büyük bir darbe olacaktır. zira hepimiz de biliyoruz ki 35 yaş sonrası kariyerinde yükselmeye çalışan kadın problemlidir. mutlaka bir kusuru vardır ve "evli mutlu çocuklu" bayan arkadaşlarına yenilmeye mahkumdur.

demişler ki bu özgüven nereden geliyor. o zaman bakınız (bkz: turk kadininin uluslararasi piyasasi)

https://eksisozluk.com/erkek-arkadasimla-iliski-rutinimiz--5091193?a=popular

böyle aleni trolleri bonbeleyeceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

abi univ. de tibbi kazandigimdan beri o kafeslenecek elemanligin cok ekmegini yedim..yakisikli sayilmam keza kasli atletik vs de degilim ama tip ogrencisi olmak, sonrasinda dr sifati tasimak amiyane tabiri ile kismetimi pek acti..

hani arkadas cevresinde filan sahane kizlar olur ya herkesin asilip da onlarin da cok kaslilarla birlikte oldugu ..hicbirsey yapmadan bekledigim taktirde belli bir zaman sonra hemen hepsi ile birlikte oldum..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...