Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #13

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Valvyn said:

Simdi hoslandigim bi kiz var ama kizin sevgilisi var o yuzden klasik turk erkegi olarakdan yazili olmayan kurallari cigneyip kizla konusamiyorum.Bi de benden hoslanan ama benim o gozle hic bakmadigim bi kiz var ve bu iki kiz best friend ulan napacam ben bi akil verin

Edit:Kizlar turk degil belirteyim bunuda

Türk değilse direkman yapacağın 1 şey var. Diğer kızı ignore etme yalnız arkadaş olarak iletişimini sürdür, sana sarkmasını filan göz ardı edeceksin.

Yapacağın

1. hoşlandığın kızla iyice içlı dışlı ol, birlikte geçirebileceğiniz vakitleri maksimize et. Zaten senin aşırı ilgin ve güzel vakit geçirmeniz kendi sevgilisiyle ilişkisinde bazı soruların sorulmasına sebep olacaktır. Çatırdar çatırdamaz, bunu bilemeyiz.Ama ilk sarsıntıda senin hamle yapman sıran gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

ben de.. ve isim planlama ustune..

her gun oluyorum amk.

büyük dünya atlasını önüne al. çek cumhuriyeti falan civarından dikine bir çizgi çek. çektin mi?şimdi bir de isviçreden de yatay eksende çek. doğru çek. bu çizgilerin öte yanlarında planlama yapılmaz abi dünyada. eski sovyet bloku, eski balkanlar, akdeniz ülkeleri, afrika, asya, güney amerika.

onun dışındaki yerleri de planlarsın da işte senin benim gibi gibi ırgatlar saçını ağartır onun için.
Sosyal ağlarda paylaş

abi benim sorunum, tek sorunum TURKLER ile.

bak allahin Azerisinin kafasi calismiyor, allahin Kazak'i eti bile vakumlayarak yiyecek kadar barbar, Pakisi, Hintlisi, Malezyalisi yilanin onde gideni.

ama basina bi ingiliz koyunca bunlarin hepsi kuzuya donuyor oyle ya da boyle.

bizimkiler ile calismak imkansiz. anca gun kurtarmaya yonelik yogun hamalliklar.

isini iyi yapana "vurun abaliya" taktigi. olm iki dakka rahat birakin da isimi yapayim amk.

15gun once bildirim yapma sartim var istifadan once.
6.ayda da 15gun tatil hakkim geliyor. seytan diyor. ver istifani. haydi ben tatile cikiyorum de. 1ay surunsunler.
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

Valvyn said:

Simdi hoslandigim bi kiz var ama kizin sevgilisi var o yuzden klasik turk erkegi olarakdan yazili olmayan kurallari cigneyip kizla konusamiyorum.Bi de benden hoslanan ama benim o gozle hic bakmadigim bi kiz var ve bu iki kiz best friend ulan napacam ben bi akil verin

Edit:Kizlar turk degil belirteyim bunuda

Türk değilse direkman yapacağın 1 şey var. Diğer kızı ignore etme yalnız arkadaş olarak iletişimini sürdür, sana sarkmasını filan göz ardı edeceksin.

Yapacağın

falan

git meriç ol demiş ya la adam :D
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

dasaaa said:

ben de.. ve isim planlama ustune..

her gun oluyorum amk.

büyük dünya atlasını önüne al. çek cumhuriyeti falan civarından dikine bir çizgi çek. çektin mi?şimdi bir de isviçreden de yatay eksende çek. doğru çek. bu çizgilerin öte yanlarında planlama yapılmaz abi dünyada. eski sovyet bloku, eski balkanlar, akdeniz ülkeleri, afrika, asya, güney amerika.

onun dışındaki yerleri de planlarsın da işte senin benim gibi gibi ırgatlar saçını ağartır onun için.

oyunu easy mode'ta oynarim demissin.
almanya'da hangi isi planliyacan, adamlar kendi kendilerini planlayip geliyorlar zaten, panpa biz biraz dusunduk boyle yaptik nasil daha efficent hale getirebiliriz diye.

guney afrika ile de munasebetim oldu, normal-hard arasi, ama hardcore icin gogo arap ulkeleri. adamlarin hem gotu kalkik, hem kalles, hem kendilerine guvenmiyorlar hem de sana :)

kisacasi
dunya almanlarin gotunu yesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...