Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Burcu Bakdur

fenn

Öne çıkan mesajlar

Güzel derlenmiş ya video. Sondaki şener şen, ilyas salman olayı da süpermiş. Hem ona gönderme yaparken hem de ana konuyu bağlamış.

Baya başarılı ya. Kim bu, TV'ye filan mı çıkıyor, yoksa öyle youtube'da mı başlamış. Cem Yılmaz'ı filan bulup da çıkartmış filan.
Sosyal ağlarda paylaş

Nedir isimli youtube videoları yapıp eğlenceli şekilde anlam anlatan bir grup(tu). İlk olarak Burcu Bakdur yerine başka biri vardı. Ona ne oldu bilinmez ama sonra Burcu geldi. Zaten kanal Burcu dan sonra ünlendi. Okan programda ağırladı falan. Ne olduysa ondan sonra oldu. Adam gibi komik videolar çekerlerken artık sadece reklam çekmeye başladılar. Dağınıklık mı ne bir video vardı sadece Dsmart reklamı, şampiyonlar ligi de reklam... Yapcaklar tabi la reklam diceksiniz. Yapsınlar yapmasınlar demiyorum ama artık eski tadı vermiyor. Evet...
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Billur bolu "Bu filme gidilir" isimli bir kanala devam etmiş ben de abone olmuşum unutmuşum. tarz ayni takipçi sayısı 10k bile değil.

http://www.youtube.com/watch?v=aKia923bnPU

İzlenir ama, ayni billur.

çok zorlama değil mi bu ya
cok komiğim ben
cok komik diye bağırarak koşuyo gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Sen de her hafta 5-6 dakika komik olucam desen bir ara zorlarsın. Ama haklısın hafif zorlama hissi var ve o haliyle de kabulüm. Beni eğlendirsin ve film tanıtsın diye zorlamış.

Bir de şunu soruyorum kendime: Türkçe konuşan kaç kadın var bu kadar eğlenceli? Memlekette Tina Fay, Sarah Silverman, Kathy Griffin, Margret Cho kaynıyor da biz beğenmiyoruz sanki :P
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Bu kanalı aslında bu abla(neydi be adı güzel de bir ismi vardı kızın) kurup bu kadar izleyiciye çıkardı
http://www.youtube.com/watch?v=dgV6PTPNMVk
Sonra Burcu hazıra kondu eski standardı yakalamaya çalışıyor, metinleri de ekip yazıyor.

gadin gadina hmmm da güldüm ya asdfsadf
Sosyal ağlarda paylaş

burcu kankam diyemem ama birkaç yıldır bildiğim biriydi. ancak bence kanal billur'dayken daha iyiydi.

billur'un tarzı da mimikleri de daha başarılı bence. ama nedir'in sunuculuğu billur'dayken bu kadar bomba gibi patlayamadı, sunuculuk burcu'ya geçtiği an bi anda büyük bi patlama oldu, herkes tanımaya, gazetelere çıkmaya, okan ve cem yılmaz'la işler yapmaya başladı.
sanırım ki burcu'nun güzel olması kadar arkaplanda medya gruplarıyla ciddi yakınlık sahibi olmalarının etkisi var olsa gerek.

ayrıca:

https://www.youtube.com/watch?v=lxjcTYiti7A
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Sen de her hafta 5-6 dakika komik olucam desen bir ara zorlarsın. Ama haklısın hafif zorlama hissi var ve o haliyle de kabulüm. Beni eğlendirsin ve film tanıtsın diye zorlamış.

Bir de şunu soruyorum kendime: Türkçe konuşan kaç kadın var bu kadar eğlenceli? Memlekette Tina Fay, Sarah Silverman, Kathy Griffin, Margret Cho kaynıyor da biz beğenmiyoruz sanki :P

hacı sen hatunu beğendiysen eyvallah bişi diyemem
alsam sarılsam sadece yanımda uyusa yeter lise aşkı durumu hoş tabi
ama yane komik değil çok öle
tarz diğer kızın aynısı zaten birebir
ki ben onuda irrite edici buluyorum
çok gomiğim ben çok gomig diye
Sosyal ağlarda paylaş

Hatunu (dünya ahret bacım olsun) çok beğendim - o ayrı :) TV'de radyoda orda burda çok fazla zeki hatun görmüyoruz demek istemiştim, beğenmek değil yani konu. Burcu'yu beğenmiyorum mesela.

Muhtemelen Burcu muhabbet etsek tepeden tepeden bakar adama, Billur senin de ne dediğinle ilgilenir gibi geliyor bana yaksa şüphen mi var, kartelll....
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Hatunu (dünya ahret bacım olsun) çok beğendim - o ayrı :) TV'de radyoda orda burda çok fazla zeki hatun görmüyoruz demek istemiştim, beğenmek değil yani konu. Burcu'yu beğenmiyorum mesela.

Muhtemelen Burcu muhabbet etsek tepeden tepeden bakar adama, Billur senin de ne dediğinle ilgilenir gibi geliyor bana yaksa şüphen mi var, kartelll....

hacı sen bildiğin aşık olmuşun lan
son paragraf ne ya
kafa tam ya gelse yanımda yatsa sadece uyusak kafası
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...