Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread #3

quixef

Öne çıkan mesajlar

Ya bir de şunu düşünüyorum. BUnu yapan yayan inançlı di mi? Bi öbür dünya inancı var ve hesap vereceğine faln inanıyor di mi?

Bazen sadece takım tutar gibi inandıklarını aslında kimsenin Allah peygamber ahiret v.b. gerçekten var olduğuna inanmadığını falan hissediyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Saçmalamayın ya, ekşisözlük eskiden gayette amaca yönelik nokta atışı yapılabilen, böyle bir fırsatı bulmuşuz bilgilerimizi ciddiyetle paylaşabilelim diyen bir sürü kaliteli kullanıcıya sahipti.
12-13 sene abartı. 2-3 sene de az.
Ayrıca hiçbir sitenin kullanıcı havuzu mükemmel olamaz, eleştirebilmek için sadece kötü yanlarını da cımbızlamak komik.
Gören de paticği dört dörtlük diye, reddiditi gerçeğin tek adresi diye okuyoruz sanacak.
İşimize yarayanı alıp, eğleneceğimiz konuyu bulup, yardımlaşıp rahatlıyoruz yani.
Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

Saçmalamayın ya, ekşisözlük eskiden gayette amaca yönelik nokta atışı yapılabilen, böyle bir fırsatı bulmuşuz bilgilerimizi ciddiyetle paylaşabilelim diyen bir sürü kaliteli kullanıcıya sahipti.
12-13 sene abartı. 2-3 sene de az.
Ayrıca hiçbir sitenin kullanıcı havuzu mükemmel olamaz, eleştirebilmek için sadece kötü yanlarını da cımbızlamak komik.
Gören de paticği dört dörtlük diye, reddiditi gerçeğin tek adresi diye okuyoruz sanacak.
İşimize yarayanı alıp, eğleneceğimiz konuyu bulup, yardımlaşıp rahatlıyoruz yani.

paticik köy kahvehanesi modunda, içinden olan insanlar kafa dağıtıp muhabbet etmeye geliyor o yüzden dışardan gelenler direk rage e giriyor alışana kadar.

ekşisözlük türkiyedeki eski üniversiteler gibi, ilk kurulduklarında sadece iyi ögrenciler geliyordu yabancı ekole sahip sağlam hocalar barındırıyordu ama artık hocalar da tırt her önüne gelen öğrenci de giriyor.

reddit zaten starbucks gibi bir yer, insanların sidik yarıştırdığı 3 kişden 4 ünün ukala olduğu ezik bir ortam. çok sağlam subredditler var tek kurtaran o.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...